Stream charytatywny z okazji Pride Month!

+
Status
Not open for further replies.

Alicja.

CD PROJEKT RED


Miłość pokonuje wszystkie przeszkody! Aby uczcić Pride Month organizujemy stream charytatywny, który będziecie mogli oglądać na naszym oficjalnym kanale na Twitchu w najbliższy piątek 18 czerwca od godz. 9:00 do godz. 22:00. Przez cały dzień, dziewięcioro członków naszego zespołu będzie streamowało nasze gry aby zebrać dotacje dla Kampanii Przeciw Homofobii.

Kampania Przeciw Homofobii (KPH) to ogólnopolska organizacja pozarządowa, która działa na rzecz osób homo- i biseksualnych oraz transpłciowych (LGBT) i ich bliskich, poprzez rzecznictwo polityczne, społeczne i prawne, tworzenie i wdrażanie systemowych rozwiązań edukacyjnych dla różnych grup zawodowych oraz budowanie szerokiego ruchu sojuszniczego.

Podczas streamu, na którym zobaczycie szereg naszych gier, od Wiedźmina i Wiedźmina 2: Zabójców Królów, po Wiedźmina 3: Dziki Gon i Cyberpunka 2077, a także GWINTA: Wiedźmińską Grę Karcianą i Wojnę Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, będziecie mieć możliwość wsparcia KPH swoimi dotacjami.

Dodatkowo, z radością ogłaszamy, że dorównamy Waszym dotacjom do 50 000 PLN! Jeśli jesteście zainteresowani, wpadnijcie w piątek na nasz kanał na Twitchu!

Poniżej znajdziecie szczegóły harmonogram streamu:



Kiedy i gdzie można oglądać stream?

Stream Charytatywny odbędzie w piątek, 18 czerwca na kanale CD PROJEKT RED na Twitchu. Stream rozpocznie się o godz. 9:00 rano i potrwa do godz. 22:00.

Kto będzie streamował?

Stream prowadzić będą członkowie zespołu CD PROJEKT RED: Ryan Shou, Alicja Kozera, Paweł Burza, Gabriela Pešková, Magdalena Czarnecka, Monika Janowska, Miles Tost, Philipp Weber i Amelia Kołat.

Jakie gry będą streamowane?

Na streamie zobaczycie GWINTA: Wiedźmińską Grę Karcianą, Wojnę Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, trylogię Wiedźmina oraz Cyberpunka 2077. Pełen harmonogram powyżej.

Gdzie trafią nasze dotacje?

Dotacje zostaną przekazane ogólnopolskiej organizacji Kampania Przeciw Homofobii.

Co oznacza, że dorównacie naszym dotacjom?

Oznacza to, że za każdą dotację którą przekażecie KPH, my przekażemy drugą na tę samą kwotę, aż do momentu uzbierania 50 000 PLN. Jeśli podczas streamu przekażecie w sumie 50 000 PLN na rzecz KPH, my również przekażemy 50 000 PLN, co w sumie da 100 000 PLN!
 
Może zajęlibyście się wreszcie łataniem produktu, za który wzięliście od nas pieniądze, a nie projektami pobocznymi niemającymi nic wspólnego ze swoją działalnością?
Jeśli ktoś będzie chciał popierać i udzielać się takich inicjatywach, to uwierzcie, że nie będzie po to kupował gry.

Całkiem was odkleiło od rzeczywistości po sukcesie W3...
 
To jest forum dla fanów. Jeśli nie podoba Wam się postawa firmy, to czas wyrzucić (a może nawet spalić, byłoby stylowo) książki wiedźmińskie Sapkowskiego, usunąć z dysku trzy części widźmińskich gier wideo, które jako coś normalnego traktują homoseksualizm, biseksualizm, transpłciowość itd W końcu główna heroina serii książek, czy gier wideo to Ciri - osoba biseksualna. Jakby żyła w dzisiejszych czasach w Polsce, to zapewne chodziłaby na Parady Równości, całkiem możliwe, że pod rękę z Geraltem. Wasze fobie to nie jest problem producenta gier.
 
Cholernie mi się nie podoba postawa firmy, ale dlaczego mam od razu palić ciężko zarobione i wydane na hobby pieniądze? Trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby tak zrobić lub to proponować.
A co mi się nie podoba w firmie? Zero konkretów na temat łatania gry, nad czym obecnie pracują, co naprawią, co konkretnie przyniosą kolejne poprawki, aktualki... za to tutaj mamy konkret! Będzie streamek! Będziemy czcić woke... tylko że od razu przypomina mi się takie bardzo fajne, sprawdzające się powiedzonko "Get Woke, Go Broke" i jakoś magicznie działa na CDPR, bo chociaż ładnie oskubali nas premierą CP2077, to jednak akcje firmy zasłużenie poszły w dół...
I co? Mogę być fanem Wieśka, CP i nadal krytykować haniebne i żałosne zachowania, gdy takie widzę... jako biały hetero samiec (czyli obecnie największe zło świata) mam jeszcze do tego prawo.
 
Oczywiscie tylko na polskim forum slowa oburzenia. Naprawianie produktu to jedno, ale nie wyklucza udzialu w takich akcjach. A jesli komus nie podoba sie kampania przeciw homofobii to wystarczy nie brac w niej udzialu.
 
Nie przypominam se by sapek byl super woke. Osobiście nic nie mam do homoseksualistów, mam nawet dwoch kumpli, dodatkowo w rodzinie tez mam kuzynke co żyje sobie ze swoją partnerką i jest spoko. Różnica jest taka, że oni oddzielają się od całego mainstreamowego lgbt i znaczki, a na szacunek potrafily se zapracować a nie jego wymagać. Pozatym w kontekście pr'owej ciszy wyskakiwanie z taką inicjatywą to trochę żart z klienta.
 
Pomijając kwestię woke to ciekawe co maja zamiar w stream z cyberpunk puścić? Nastepne making off? Prezentacja jak dziala na konsolach? Czy jakis teaser dlc i przyszlych paczy? Osobiście te ostatnie mnie interesuję.
 
Myślałem, że CD Projekt jest poważną firmą, ale mocno się przeliczyłem. Zamiast naprawiać grę, która dalej nie działa tak jak powinna, to poświęcają czas na rzeczy totalnie niepotrzebne. :( Teraz mocno się zastanowię zanim wydam pieniądze na grę od Redów. Do tej pory wolałem kupić jakąś grę na GOG, bo sobie myślę - wspierać swoich. Teraz wiem, że nie warto. Lepiej dopłacić i kupić coś na innych platformach.
 
Last edited:
Proponuję skonczyć te przepychanki i mocno się zastanowić, w którym miejscu kończy się wolność do pisania, co się chce, a zaczyna się wolność drugiej osoby do funkcjonowania w społeczności w sposób, który nikomu nie szkodzi i nie robi krzywdy.

Proszę się tu nie krzywdzić i nikogo nie obrażać. Tyle.
Więcej próśb nie będzie.
 
Cholernie mi się nie podoba postawa firmy, ale dlaczego mam od razu palić ciężko zarobione i wydane na hobby pieniądze? Trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby tak zrobić lub to proponować.
A co mi się nie podoba w firmie? Zero konkretów na temat łatania gry, nad czym obecnie pracują, co naprawią, co konkretnie przyniosą kolejne poprawki, aktualki... za to tutaj mamy konkret! Będzie streamek! Będziemy czcić woke... tylko że od razu przypomina mi się takie bardzo fajne, sprawdzające się powiedzonko "Get Woke, Go Broke" i jakoś magicznie działa na CDPR, bo chociaż ładnie oskubali nas premierą CP2077, to jednak akcje firmy zasłużenie poszły w dół...
I co? Mogę być fanem Wieśka, CP i nadal krytykować haniebne i żałosne zachowania, gdy takie widzę... jako biały hetero samiec (czyli obecnie największe zło świata) mam jeszcze do tego prawo.
Bardzo dobrze powiedziane , nastepny stream pewnie bedzie na rzecz " black live matters" .. Prawda jest taka ze CDPR coraz bardziej zbliza sie do tego z czym tak bardzo nie chcieli byc utozsamiani ( we leave greed to others .. ) czyli do typowego korpo ala EA.
Pozostancie soba albo stracicie szacunek ludzi , badzcie albo apolityczni albo mowcie o rzeczach naprawde waznych, glod , bieda , pomoc potrzebujacym , ale nie geje i wiecznie szykanowani afroamerykanie to najwazniejszy ( najmodniejszy ) temat na swiecie.
Zbudowaliscie swoja marke na obrazie firmy ktora jest z nami , graczami niestety od premiery Cyberpunka ( ktorego zamowilem w preorderze ) zaczynacie powoli upadac - napewno nie zamowie juz od was rzadnej gry w preorderze i zaloze sie ze nie jestem sam.
Wroccie na wlasciwe tory poki nie jest zapozno - albo przyslowie "Go woke, Go broke" naprawde moze sie dla was ziscic.
 
Myślałem, że CD Projekt jest poważną firmą, ale mocno się przeliczyłem. Zamiast naprawiać grę, która dalej nie działa tak jak powinna, to poświęcają czas na rzeczy totalnie niepotrzebne. :( Teraz mocno się zastanowię zanim wydam pieniądze na grę od Redów. Do tej pory wolałem kupić jakąś grę na GOG, bo sobie myślę - wspierać swoich. Teraz wiem, że nie warto. Lepiej dopłacić i kupić coś na innych platformach.

Poważnie sądzisz, że te kilka osób prowadzących stream to trzon mający naprawiać techniczne problemy gry?
Szczególnie Paweł Sasko? :)

A tak w ogóle CD Projekt Red to firma prywatna i jako taka angażuje się w inicjatywy, w które chce. Kto wie, czy nie ma wśród pracowników osób LGBT+, które popierają inicjatywę.
 
Współczuję tym wszystkim, którzy uważają że idąc do pracy muszą się zajmować tylko jednym jedynym celem przez bite 8 godzin, 5 razy w tygodniu odwalając przy tym robotę, która należy do kogoś innego. Chyba stąd wywodzi się powiedzenie o "pracowaniu w kołchozie". Zresztą nawet jeśli część tych osób nadal aktywnie pracuje nad grą to co z tego? Ta chwila poświęcona na inną aktywność nic nie zmienia.
Jakże doceniam swoją pracę:)
 
Poważnie sądzisz, że te kilka osób prowadzących stream to trzon mający naprawiać techniczne problemy gry?
Szczególnie Paweł Sasko? :)
[...]

Nie sądzę tak, ale ostatnio mocno podpadli społeczności, więc robiąc kontrowersyjną akcję, nie pomagają sobie w odbudowie wizerunku. Nie mam nic do osób LGBT, jak i również mam znajomych, których można do tej grupy zaliczyć i oni też nie angażują się w tego typu akcje, bo po prostu chcą świętego spokoju, według nich "machanie tęczowymi flagami na lewo i prawo im w tym nie pomaga".
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom