Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 3 lipca

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Stream: Omówienie nadchodzącej aktualizacji już 3 lipca



W poniedziałek, 3 lipca, o godzinie 21.00 czasu polskiego omówimy nadchodzącą aktualizację (w języku angielskim).

Link do kanału CD PROJEKT RED na Twitchu: https://www.twitch.tv/cdprojektred

Do zobaczenia!
 
jakiś link z reddita do przecieków? Zmiany kosmetyczne, fundamentalne, nowe karty?
 

Gomola

Forum veteran
2jacks;n9049450 said:
jakiś link z reddita do przecieków? Zmiany kosmetyczne, fundamentalne, nowe karty?

Obstawiałbym jakiś większy update, bo jednak czasu ucieka a premiera się zbliża, ale zobaczymy. Jakby na przykład każda frakcja otrzymała po nowym liderze to byłby czad. Nawet jak nie będzie jakiś dużych nowości to dalsze balansowanie kart jest zawsze mile widziane.

Teraz zauważyłem, że w angielskim newsie jest to określone jako hotfix, czyli prawdopodobnie sam balans.
 
Last edited:
Dwa pytania, ale zapomniałem o tym napisać.
1. Czy balansujcie przeciwników? Gdy zagrałem w jednej rudzie używając "Ten kto kradnie karty" ukradłem mu tego, co się wskrzesza odrzucając go na cmentarz i się poddał. To są jakieś nie czary, a ........ :X
2. Czy będzie dostępna po polsku za parę dni stream na youtube obawiam się, że nie mogę zdążyć na czas.
3. Kampania zapowiada się być bajeczna! Na pewno nie mylę nieba z gwiazdami.
4. Proszę nie być Offline!
 
Last edited:

ruuuis

Forum regular
Gomola;n9049510 said:
Obstawiałbym jakiś większy update, bo jednak czasu ucieka a premiera się zbliża, ale zobaczymy. Jakby na przykład każda frakcja otrzymała po nowym liderze to byłby czad. Nawet jak nie będzie jakiś dużych nowości to dalsze balansowanie kart jest zawsze mile widziane.

Teraz zauważyłem, że w angielskim newsie jest to określone jako hotfix, czyli prawdopodobnie sam balans.

Gdyby był większy update, to byłby w języku polskim, po prostu kolejne przestawianie wartości na kartach pewnie.
 
Zmiany na Vilenie i Uzdrowieniu kompletnie niepotrzebne. Ten pierwszy nie był tak często grany i dało się go spokojnie skontrować, natomiast z Uzdrowieniem to zwykłe pójście na łatwiznę, fajna karta dająca fajne możliwości uśmiercona, podczas gdy można było zwyczajnie popracować nad balansem kart złotych (chociażby dając niektórym ulotność).
 
Marat87;n9060290 said:
No i zepsuli Borcha...

Nie zepsuli tylko zbanowali. Pożoga nie ma licznika, nie da się jej zablokować.
Zasłużone nerfy dla Scoia i Nilfgaardu, nie będą już panoszyć się na rankingach. Sam Calveit potrafił wygrać całą grę.
 
Last edited:
Jakie Scoita i Nilfgaard? Na jakiej randze grały te decki częściej niż skellige i potwory? Chyba w inną grę gramy.
 
Eredin idzie na śmieci i jeszcze go przysypali toną gruzu xD Znaczy się talia pod Dziki Zgon ;)
 
No! Zrobili to o czym pisałem zaraz po wprowadzeniu zmian w miśkach - brak walenia w spamujące się jednostki! To mnie cieszy.

Niestety nerf smoka to porażka, w tym momencie kto to będzie grał? Jedna pożoga i to jeszcze z licznikiem... Co do uzdrowienia to poniekąd dobrze zrobili, bo nie oszukujmy się, ciągle był to wyścig szczurów - kto komu ukradnie mocnego golda. Inna sprawa, iż teraz prawdopodobnie Uzdrowienie zniknie z decków, ale jeżeli nie ma być autoinclude, to dobra zmiana. Niech biorą je do decków ludzie, którzy faktycznie zaplanowali dla niej sensowne użycie, a nie wszyscy - bo na pewno się przyda.
 
Ja jestem ciekaw jak zostanie potraktowany Villen...W sensie uznany za kartę osłabioną czy wzmocnioną? Niby ma więcej punktów, ale.... JEST TRAGICZNY!
 
Emdzey;n9060810 said:
Eredin idzie na śmieci i jeszcze go przysypali toną gruzu xD Znaczy się talia pod Dziki Zgon

O tym zapomniałem wspomnieć, bieda panie bieda na całego. Dziki Gon jest fajnym tematycznym deckiem, całkiem mocnym, powiedziałbym, że Tier3 może Tier2. Ale teraz, po zmianie mrozu to raczej umrze śmiercią naturalną. Pozostaną mi tylko wspomnienia miłych początków OB, gdzie wbiłem tym deckiem swoje pierwsze 2k MMR. Szkoda Eredina oj szkoda. Przez słabiutki mróz niewiele zdziała, będzie raczej ciekawostką.
 
Niech mnie ktoś poprawi jeżeli źle usłyszałem/zrozumiałem. Czy na początku streamu nie padło stwierdzenie, iż

póki nie znajdziemy się w pierwszym tysiącu najlepszych graczy to nie będziemy tracić punktów MMR za przegrane mecze.

Dobrze słyszałem?!
 
Co? Nie, to byłoby niemożliwe. Nie słuchałem w sumie zbyt dokładnie, ale nie wierzę, że coś takiego padło.
 
Jak wyjdzie aktualizacja, to na plus! [video]https://www.twitch.tv/videos/156355320[/video]
 
Last edited:
Top Bottom