STREAM: Omówienie nadchodzącej aktualizacji

+
Chyba obecnie już każdy zna angielski w zakresie podstawowym a nie będzie to jakiś szczególnie ważny stream jak to było przy otwartej becie, tylko drobne zamiany w balansie i naprawa bugów. Zapowiedzieli go prawie z dnia na dzień więc raczej nie ma co się spodziewać rewolucji a też im się nie dziwię, że nie chce im się 2 razy te same pierdoły opowiadać :p
 
genniuss;n8803870 said:
burza1982 wybacz ale trochę nie rozumiem ludzi którzy narzekają, że w BECIE są techniczne błędy? Były są i będą bo jest to BETA, czy otwarta czy zamknięta czy też kosmiczna zawsze jest to BETA :) Myślę, że REDZI są na 100% świadomi błędów i niedociągnięć i z czasem wszytko usprawnią. Ile to ja już przegrałem gier przez Nenneke bo źle przenosi karty :) Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać na poprawienie błędów i cieszenie się gra na ile nam beta pozwala :D

Ja jestem ciekaw czy po prostu będą reworki niektórych martwych kart :)

Nie narzekam, tylko oświadczam dla wiadomości twórców. Gdyby ludzie nie odzywali się i trzymali dla siebie takie informacje to takie rzeczy nie byłyby poprawiane, bo nikt nie byłby świadom, że ów problem istnienie. A czym więcej osób napiszę o problemie, tym większa szansa, że zostanie zauważony. Po to jest m.in. forum.

A to, że typowo zwróciłem uwagę na techniczne problemy chciałem też tym samym powiedzieć, iż obecnie stoją one na najwyższym poziomie odkąd pojawiła się zamknięta beta (czyli pół roku). A to troszku dziwne dla mnie, bo wydawałoby się, że z każdym miesiącem powinno być ich coraz mniej. A z nowym patchem namnożyło się ich kilkukrotnie więcej.
 

Guest

Guest
Akuumo;n8806670 said:
Jezu, co za butthurt. Nie ma streama w języku polskim, bywa, i tak wszyscy znają angielski a teksty o olewaniu można sobie darować. Btw na reddicie są "przecieki" co do nowości z patcha. Oczywiście, nie wiadomo czy są stuprocentowo trafne, ale zawsze coś.

Nie wszyscy znają angielski. Zwłaszcza w stopniu na tyle zaawansowanym, by rozumieć werbalne komunikaty.
Nie widzę tu również żadnego bólu rzyci, a jedynie rozczarowanie, co zrozumiale i do czego każdy ma prawo. Zatem możesz darować sobie uwagi o bólu tylnej części ciała, bo lada moment zapewne wszystkich nazwiesz hejterami lub trollami.
Opamiętaj się.

Edit: A co do Streama, to być może zostanie on zapisany i później pojawią się do niego Polskie napisy. Czasem się to zdarza.
 
Last edited:
Jeśli sprawdzi się to, co na reddicie już napisano o patchu, to R.I.P.

A co do nieznajomości języka angielskiego... Następnego dnia na wszystkich stronach o gwincie pojawi się tłumaczenie zmian w kartach. Zatem wychodzi na to samo co ze strimem, bo też czekalibyśmy jeden dzień na ten po polsku. Nie ma na co narzekać.
 
Last edited:

Guest

Guest
Czy możesz dać linka do tego co napisano na redicie?
 
Ja znam angielski w stopniu umożliwiającym mi obejrzenie i zrozumienie tej relacji, ale nie zmienia to faktu, że CDPR mnie zawiódł rezygnując z transmisji po polsku.
 
Duckingman;n8808030 said:
Ja znam angielski w stopniu umożliwiającym mi obejrzenie i zrozumienie tej relacji, ale nie zmienia to faktu, że CDPR mnie zawiódł rezygnując z transmisji po polsku.
Czuję dokładnie to samo jestem troszkę rozczarowany ale no cóż...
 
Jak był czas zimowy to streamy były w takiej kolejności najpierw polski potem dzień później anglojęzyczny. Teraz jest czas letni i jest na odwrót nie widzę nic w tym nadzwyczajnego. Czepianie się tam gdzie nie trzeba.
 
Nikt nie rozumie opisu kart po polsku, a narzekacie że będzie po angielsku...po jakiemu by nie było to i tak nie załapiecie. Ważne żeby pojawiły się informacje pisemne. Oglądałem wszystkie te streamy i na bieżąco nigdy wiele nie czaiłem. Fajnie by było gdyby zmiany nie były omawiane w sensie co się zmienia, ale też czemu się zmienia. Jeśli złota pogoda zostanie osłabiona to fajnie by było gdyby podany został powód...że z danych wynika to i tamto. Konkretnie.
 
Pogoda akurat była spoko zbalansowana, wystarczyło złotą osłabić o 1pkt i sprawić, aby zadawała dmg na koniec tury,a nie na początku, żeby każdy mógł to kontrować. Mam nadzieje,że nie wywrócą znowu czegoś do góry nogami, w obecnej sytuacji naprawdę wystarczy góra kilkanaście kart poprawić, żeby każda frakcja była równo grywalna (pomijam KP).
 
Oby to nie były wszystkie zmiany. :) Liczyłem po cichu na lekki buff komandosów z gór sinych. Ot tak aby te jednostki były w stanie przetrwać swoje pierwsze chwile na planszy bez quen'a. :)
 
Popieluch Em, przecież na reddicie jest wyraźnie "Upcoming changes (Info from CN PTR server)" :/ Liczę, że zmiany nie ograniczą się do zmiany siły bazowej, heh
 
Zresztą ten link z reddita nie jest wiadomo czy to fake czy legit, więc poczekajmy ... aż do pojawienia się aktualizacji na serwerach
 
Balanced_MindPL;n8809200 said:
Zapomniałem się zapytać czemu na fejsie nie będzie live, tylko na twitchu?

Bo strimy na FB są do niczego? To chyba wystarczający powód.
 
Ramalian;n8808530 said:
Pogoda akurat była spoko zbalansowana, wystarczyło złotą osłabić o 1pkt i sprawić, aby zadawała dmg na koniec tury,a nie na początku, żeby każdy mógł to kontrować. Mam nadzieje,że nie wywrócą znowu czegoś do góry nogami, w obecnej sytuacji naprawdę wystarczy góra kilkanaście kart poprawić, żeby każda frakcja była równo grywalna (pomijam KP).

przecież to jest bez sensu.Czyli złote karty mają zadawać maks 6 pkt....a może nawet 0 jeśli skontrujesz je brązowym brzaskiem? Brniemy w odmęty absurdu...
 
Patch średni i w sumie nic nie zmieniający poza +/- 1 siły. I znowu pewna nieścisłość. Zmienili neofitę, bo piorun go nie ściągał, a w międzyczasie wzmocnili krabopająka bo piorun go ściągał (???). Może jedynie machiny w KP zaczną być grane, chociaż też mam do tego mieszane uczucia. Ogólnie niepotrzebny w ogóle stream, wystarczyłyby patch notes.
 
Top Bottom