STREAM: Omówienie nadchodzącej aktualizacji

+

Burza46

CD PROJEKT RED
STREAM: Omówienie nadchodzącej aktualizacji



We wtorek, 06 czerwca, o godzinie 21.00 czasu polskiego będziemy omawiać nadchodzącą aktualizację!

Relację w języku angielskim poprowadzą

Link do kanału CD PROJEKT RED na Twitchu: https://www.twitch.tv/cdprojektred

Do zobaczenia!
 
Last edited:
Hmm dość szybko trzeba przyznać. Ale nie ma co ukrywać macie mnóstwo danych do analizy to dość szybko można wyłapać zmiany, które niekoniecznie "siadły" z wprowadzeniem OB. Czekam! :)
 
No to dobrze, że wstrzymałem się z kupowaniem kart za skrawki bo pewnie sporo się zmieni z niektórymi:D
 
Nareszcie ! Oby zrobili porządek z tymi dziwnymi taliami pod same karty specjalne. Nie potrzebujemy takich graczy w Scoia. :D
 
Podejrzewam, że aktualizacja będzie dotyczyła przede wszystkim zmian w balansie gry tak by wyrównać różnorodność frakcji w grach rankingowych. Dobrze, że tym razem zabierają się za to szybko, a nie jak poprzednio.
 
Ja jestem ciekawy czy w NG dostanie nerfa Tibor (i jeśli to jak dużego), czy może raczej Cesarskie Golemy (imho zasłużony byłby nerf do 2 siły). Ewentualnie jakieś nerfy -1/2 siły na Imperę.
 
Mam nadzieję że pojawią się jakieś nowe karty specjalne o których pisałem w feedback. Karta "Romans" (Geralt i towarzyszka do wyboru) i karta "Kłoda" (pociski latające chybiają) . Napewno powinien być balans gry ograniczajacy użycie tych samych kart w jednej tali zwłaszcza dla kart szpiegujacych.
 
ja tm mam w zyci balans, za to cieszylbyms sie gdyby kwestje przyciemnionego ekranu, dziwnych rozlaczen z serwerem, nakladania sie na siebie 5 kart( tak mialem taka sytuacje, i nie moglem zadnej wybrac) zostana rozwiazane. Bo o ile tzw. meta , op it.d deki mnie nie ruszaja to kwestie techniczne juz tak. Z pwenoscia bede ogladal stream i mam nadzieje ze te problemy ttez beda zaadresowane a nie tylko niekonczacy sie placz na forach.
 
Fajnie, że będzie taka szybka aktualizacja. Oby przede wszystkim naprawili sprawy "systemowe / interface'owe", m.in.:
- lagujące się animacje,
- błędne / niekompletne opisy kart,
- brak wyświetlania siły niektórych jednostek...
Oj mógłbym wymienić kilka dodatkowych "kwiatków"...

Oczywiście zmiany w balansie rozgrywki również byłyby mile widziane!!!

Zatem: HOTFIX'IE przybywaj! :)
 
Last edited by a moderator:
Kurcze...ciekawe czemu susza jest na grafice:)...czyżby szykowała się zmiana dotycząca sposobu zadawania obrażeń przez pogodę?
 
Boję się balansu Redów, bo oni potrafią z szóstki zrobić dwójkę a z jedynki szóstkę :) Zawsze uważałem, że trzeba trochę zabierać i dawać a nie walić atomówką.
 

Guest

Guest
Każdy się tego boi, ale od tego też jest Beta. W pełnej wersji zmiany zapewne będą już bardziej subtelne. Teraz jest czas zbierania burz. :)
 
2jacks;n8796400 said:
Kurcze...ciekawe czemu susza jest na grafice:)...czyżby szykowała się zmiana dotycząca sposobu zadawania obrażeń przez pogodę?

To raczej nie susza tylko "Ukrop" czyli żar z nieba który osłabi jednostki wroga.
 
Mam nadzieje, że w dużej mierze skupią się na technicznej poprawie gry, bo jest naprawdę źle w porównaniu do tego, co było w zamkniętej becie.
Największym problemem jest nieustanne zawieszanie się gry aż po rozmaite problemy, jak nie wyświetlanie poprawnej ilości siły karty. A wczoraj miałem mecz, w którym już w ogóle jakieś kosmosy się działy typu: niewidzialne karty na stole.

No i ciągły brak możliwości gry ze znajomym na konsolach to jak dla mnie największa wada gry póki co.
 
Last edited:
burza1982 wybacz ale trochę nie rozumiem ludzi którzy narzekają, że w BECIE są techniczne błędy? Były są i będą bo jest to BETA, czy otwarta czy zamknięta czy też kosmiczna zawsze jest to BETA :) Myślę, że REDZI są na 100% świadomi błędów i niedociągnięć i z czasem wszytko usprawnią. Ile to ja już przegrałem gier przez Nenneke bo źle przenosi karty :) Nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie czekać na poprawienie błędów i cieszenie się gra na ile nam beta pozwala :D

Ja jestem ciekaw czy po prostu będą reworki niektórych martwych kart :)
 
Last edited:
Można się dowiedzieć czym jest spowodowany brak polskiego streama? Zawsze jest tylko po angielsku?
 
barony03;n8804470 said:
Można się dowiedzieć czym jest spowodowany brak polskiego streama? Zawsze jest tylko po angielsku?

Zawsze były w dwóch wersjach. Na początku nawet najpierw w wersji polskiej, ostatnio na odwrót - czyli następnego dnia był w wydaniu polskim). A teraz mamy regres totalny niestety.. :/
 

Guest

Guest
Polska zawsze jest olewana przez wszelkich wydawców gier. Był czas przywyknąć. Zarabia się głównie na innych narodowościach. Polacy się nie liczą.
 
Jezu, co za butthurt. Nie ma streama w języku polskim, bywa, i tak wszyscy znają angielski a teksty o olewaniu można sobie darować. Btw na reddicie są "przecieki" co do nowości z patcha. Oczywiście, nie wiadomo czy są stuprocentowo trafne, ale zawsze coś.
 
Top Bottom