Stream: Omówienie nagród i nadchodzącej aktualizacji już 18 maja!

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Stream: Omówienie nagród i nadchodzącej aktualizacji już 18 maja!



W czwartek, 18 maja, o godzinie 19.00 czasu polskiego będziemy omawiać nadchodzącą aktualizację, rozmawiać o nagrodach za sezon i na koniec zamkniętej bety. Pokażemy też kluczowe zmiany i nowości!

Relację na Facebooku poprowadzą:


Maciej "Ostry" Ostrowski

Do zobaczenia!
 
Last edited:
Oczywiście dla świata będzie wcześniej, czyli jutro. Jak ktoś nie chce czekać to jutro bodaj o 21 na twichu będzie wszystko co warto wiedzieć, tyle że po angielsku.
 
Mam nadzieję na totalny nerff Wiewiórek. Bo ta frakcja jest już żałosna. Człowiek chce grać ciekawie a bezmyślni gracze sobie przewijają talię i niszczą zabawę każdemu kto chce być oryginalny. Drugie w kolejności potwory na pożarcie.
 
Gomola;n8540460 said:
Mam nadzieję na totalny nerff Wiewiórek. Bo ta frakcja jest już żałosna. Człowiek chce grać ciekawie a bezmyślni gracze sobie przewijają talię i niszczą zabawę każdemu kto chce być oryginalny. Drugie w kolejności potwory na pożarcie.

No nie wiem czy to tylko problem wiewiórek. 80% moich gier to w kółko powtarzające się te same decki, nudne jak flaki z olejem, nic tylko grać się odechciewa. Ból każdej karcianki w którą gram - po pewnym czasie całe tłumy grają oklepanymi deckami, nie ma miejsca na jakieś kreatywne decki, ciekawsze i oryginalne starcia. Na przemian kilka odgrzewanych kotletów.
 
akilis;n8540500 said:
No nie wiem czy to tylko problem wiewiórek. 80% moich gier to w kółko powtarzające się te same decki, nudne jak flaki z olejem, nic tylko grać się odechciewa. Ból każdej karcianki w którą gram - po pewnym czasie całe tłumy grają oklepanymi deckami, nie ma miejsca na jakieś kreatywne decki, ciekawsze i oryginalne starcia. Na przemian kilka odgrzewanych kotletów.

To wszystko wynika z braku balansu. Pewnie co najmniej połowa kart nie jest grana, włączając w to liderów.
 
Imo wydaje mi się, że ten wątek to nie miejsce na wylewanie żalów co do obecnej mety. Wystarczy odrobina cierpliwości i wszystkiego się dowiemy ;)
 
Keymaker7;n8539590 said:
Oczywiście dla świata będzie wcześniej, czyli jutro. Jak ktoś nie chce czekać to jutro bodaj o 21 na twichu będzie wszystko co warto wiedzieć, tyle że po angielsku.

Wszystko jest uzaleznione od zmiany czasu z zimowego na letni. Podczas zmiany na czas zimowy to streamy polskie były pierwsze w kolejności, a teraz czas letni to streamy anglojęzyczne są pierwsze w kolejności ot, co.
 
Anglad47FM;n8541310 said:
Wszystko jest uzaleznione od zmiany czasu z zimowego na letni. Podczas zmiany na czas zimowy to streamy polskie były pierwsze w kolejności, a teraz czas letni to streamy anglojęzyczne są pierwsze w kolejności ot, co.

No... nie :) Wcześniej oba streamy były tego samego dnia, przy czym pierwszy był dla Polaków, a następny (po nim) dla reszty świata (co było miłym gestem). A teraz jest tak, że najpierw jest stream dla całego świata, a potem (następnego dnia) jest dopiero stream dla nas Polaków. Nie mam o to jakiegoś żalu, w końcu "business is business", ale wspomnieć o tym mogę.
 
Last edited:
bizonsky;n8541380 said:
I tak po streamie nie będzie wiadomo kiedy patch wyjdzie..

Sądzę, że najpóźniej się pojawi 24 maja br., czyli z początkiem otwartej bety. Czyli już za tydzień :)

ps. Dziwnie byłoby gdyby miałoby być inaczej - nowi gracze mieliby korzystać z obecnych kart, by np. po dwóch tygodniach nastąpiła zmiana? Nie sądzę..
 
Obejrzałem właśnie angielski stream, co by się dużo nie rozpisywać - rewelacja! Jak ktoś napisał na czacie Gwint 2.0.
 
Mnóstwo zmian, trudno póki co wszystko ogarnąć na raz. Merchant trafił/przewidział usunięcie zdolności frakcji oraz dodanie przelosowania karty po 2 oraz 3 rundzie :hatsoff:


Co mi się rzuciło w oczy: Czy potwory mają jakiegoś szpiega?? Avallach już szpiegiem nie jest, ponadto przestał należeć tylko do potworów. A więc co ze szpiegami u czerwonych?!?!
 

Guest 3974940

Guest
Najbardziej podoba mi się fakt, że Yen z Piorunami stała się legendą, Cypek może usunąć pułapkę, a Uzdrowienie dostało choć minimalne poszerzenie zakresu działania. Ale co z tymi przeklętymi Kajdanami? Dalej mogą blokować złoto? Ktoś wyłapał coś?
P.S. Nekkery nadal się pompują przy pożeraniu. Kicha.
 
Keymaker7;n8546400 said:
Mnóstwo zmian, trudno póki co wszystko ogarnąć na raz. Merchant trafił/przewidział usunięcie zdolności frakcji oraz dodanie przelosowania karty po 2 oraz 3 rundzie :hatsoff:


Co mi się rzuciło w oczy: Czy potwory mają jakiegoś szpiega?? Avallach już szpiegiem nie jest, ponadto przestał należeć tylko do potworów. A więc co ze szpiegami u czerwonych?!?!

Myślę, że Ocvist pokazuje, że przewagę kart niekoniecznie trzeba wypracować klasycznym szpiegiem. Może coś ciekawego w zamian po stronie gracza.
 
Top Bottom