Stronghold

+
Stronghold

Stronghold - kultowa seria strategii, której nie trzeba przedstawiać chyba prawie nikomu ;)
W wersji MMO - Stronghold Kingdoms już niedługo rusza świat odwzorowujący mapę Europy (a nie jak dotychczas jedynie poszczególne państwa). Byłby ktoś chętny do wspólnego rozpoczęcia gry i rozwoju w imię naszej ojczyzny? :D

Swoją drogą, są tu jacyś adepci starej Twierdzy 1 oraz Krzyżowca? ;) Może byśmy umówili się na jakieś multi?
 
Aktualnie pogrywam w "Stronghold HD" na Steamie i muszę przyznać, że gra zachowała swoją miodność - mimo, że wygląda już naprawdę wiekowo. Piękna pamiątka po czasach w których nie kombinowano z gameplayem, nic nie musiało być epickie, a wszystko służyło jednemu celowi - czerpaniu frajdy ze stawiania zamku.

Ktoś ma jakieś wieści o recenzjach Stronghold Crusader 2?
 
Dobrzy ludzie, kupiłem na muve Kolekcja Twierdza HD bom chciał poczuć się jak dziecko. Aktywowałem kod, a na steamie pojawiła się sama Twierdza HD. Według opisu na stronie w skład pakietu wchodzą Kolekcja Twierdza HD to zestaw zawierający: Twierdza HD, Twierdza Krzyżowiec HD,Twierdza Krzyżowiec Extreme HD jednak nie umiem się nigdzie dogrzebać do dodatków i nie wiem czy pisać do Cenegi.
 
Dobrzy ludzie, kupiłem na muve Kolekcja Twierdza HD bom chciał poczuć się jak dziecko. Aktywowałem kod, a na steamie pojawiła się sama Twierdza HD. Według opisu na stronie w skład pakietu wchodzą Kolekcja Twierdza HD to zestaw zawierający: Twierdza HD, Twierdza Krzyżowiec HD,Twierdza Krzyżowiec Extreme HD jednak nie umiem się nigdzie dogrzebać do dodatków i nie wiem czy pisać do Cenegi.
Wybierz Twierdzę -> ppm -> właściwości -> zakładka DLC
 
Dobra nie ma tematu, jestem debilem i nie zauważyłem że przysłali mi dwa maile z kodami. Osoby na Twierdzę, osobny na Krzyżowca. Teraz już wszystko pasuje :)
 
Last edited:
Top Bottom