Strzyga - sposób na odczarowanie i zabicie!

+
Strzyga - sposób na odczarowanie i zabicie!

Jeśli chcecie odczrować Strzygę, a zadaje wam ona duże obrażenia to biegajcie do okoła sarkofagu. Silnik gry nie przewiduje możliwości przeskoczenia sarkofagu, a AI Strzygi jest, co tu dużo mówić, fatalne. Jeśli natomiast chcecie ją zabić to najlepszy jest Srebrny Miecz + Styl Silny + Swarog (kamień runiczny), do tego Dzierzba, Jaskółka, i Puszczyk, ponieważ Strzyga jest wrażliwa na ogień - 5x Igni (4lvl) i po potworze :D
 
robin3d said:
Jeśli chcecie odczrować Strzygę, a zadaje wam ona duże obrażenia to biegajcie do okoła sarkofagu. Silnik gry nie przewiduje możliwości przeskoczenia sarkofagu, a AI Strzygi jest, co tu dużo mówić, fatalne. Jeśli natomiast chcecie ją zabić to najlepszy jest Srebrny Miecz + Styl Silny + Swarog (kamień runiczny), do tego Dzierzba, Jaskółka, i Puszczyk, ponieważ Strzyga jest wrażliwa na ogień - 5x Igni (4lvl) i po potworze :D
Pokonanie strzygi to żadna filozofia. Nawet starczy biegać wokół tego pomieszczenia....Ja raz się bawiłam ze znakiem pułapki ;P Quenem też można...IMO strzygę jest dużo łatwiej zabić niż odczarować....walcząc z nią dla zabicia czasu ubiłam niechcący a przecież chciałam odczarować - tak to już mi się udało parę razy.Co do strzygi to inna dygresja się mi nasuwa - jest ogromna w porównaniu do tej z intra. Liczyłam na jakiś ciężki bój, a tu 'psińco'. Kościej to inna sprawa....tam to się trzeba nafaszerować i to konkretnie....
 
Cóż, ja mam sposób na odczarowanie strzygi. To będzie tak.Przygotowujemy eliksiry:puszczyk-Wierzba-KotOczywiście wszystko wypijamy. Następnie, po obejrzeniu filmiku (jeżeli tak to można nazwać) biegamy wokół sarkofagu co jakiś czas odpychając Strzygę znakiem Aard. Żeby zbaić, to trochę inaczej i łatwiej będzie. Oto wzór na Strzygę:
Code:
(Silny Styl Srebrny + Znak Igni) *C ierpliwość=Martwa Strzyga + Serce Strzygi + Złoto
 
gram na średnim, kończe gre, dzisiaj odczarowałem strzygęi jestem zawiedziony... miałem nadzieję zę walka będzie w Dworzyszczach i że będzie bardziej efektowanaa przede wszystkim trudniejsza... ządnego wyzwania, nic tylko sobie chwile mieczem pomachałemi znakiem quen :)
 
Zupełmie nie wiem gdzie mogę o tymnapisać ..więc napisze TU :beczka śmiechu - po odczarowaniu strzygi/Addy wychodzę z krypty - rozmówki pierdołki i zaczynam po bagnach łazić bez większego celu ..ale ..co widzę : Adda biega ze sztylecikiem i nawala utopce, topielce i bleeeekwasowe potworki ...co jakis czas pada, wstaje i dalej to samo ...heheh czy to bug???
 
Mam mały problem, wchodzę do krypty ze strzygą, nie mam kota troszkę tam ciemno ;) no i na końcu w komnacie jest kamien drogi i ognicho, medytuje do 12 w nocy, potem wstaje szukam szukam ale strzygi nie ma :-[ poprostu nie ma jej ;/ niewiem co zrobic :'( może coś źle zrobiłem? mam nadzieję, że kot nie jest potrzebny ??? Z góry dziękuję za wszystkie poprawne odpowiedzi i pomoc :-*
 
Jeśli Cię zamknęli musi tam być. Nie wiem czy to jest sposób na zawezwanie strzygi, ale czy zabrałeś już pamiętnik z sarkofagu ?
 
spróbuj jeszcze raz pomedytować... ten zegar jest spieprzony... kilka razy nastawiałem na północ to budziłem się o 2.00
 
robin3d said:
Jeśli chcecie odczrować Strzygę, a zadaje wam ona duże obrażenia to biegajcie do okoła sarkofagu. Silnik gry nie przewiduje możliwości przeskoczenia sarkofagu, a AI Strzygi jest, co tu dużo mówić, fatalne. Jeśli natomiast chcecie ją zabić to najlepszy jest Srebrny Miecz + Styl Silny + Swarog (kamień runiczny), do tego Dzierzba, Jaskółka, i Puszczyk, ponieważ Strzyga jest wrażliwa na ogień - 5x Igni (4lvl) i po potworze :D
Ja maiłem jakoś na 5 lvl i nie mogłem jej z igni dobić ;o
 
Jeśli wykona się czynność zabierającą godzinę czasu (np. awansowanie postaci czy przyrządzanie eliksirów) a potem wybierze porę dnia, to Geralt obudzi się o tej porze + ilość straconych godzin. Ponadto, jeśli zaczyna się medytację trzydzieści minut po pełnej godzinie, to te dwa kwadranse też zostaną dodane do czasu pobudki.Jak się o tym pamięta, można się budzić całkiem dokładnie.
 
Mam dwa pytania:1. Jak odczarujemy strzygę to nie można potem zdobyć jej serca?2. Po odczarowaniu dostajemy miecz - jakie ma właściwości?
 
mattiadamus said:
Mam dwa pytania:1. Jak odczarujemy strzygę to nie można potem zdobyć jej serca?2. Po odczarowaniu dostajemy miecz - jakie ma właściwości?
1. Nie nie można2. D'yaeblObrażenia +30%Szansa na efekt krytyczny: Ból +50%Szansa na efekt krytyczny: Rozbrojenie +25%Miecz stalowy używany do walki z ludźmi. Nieskuteczny w walce z większością potworów. Używany w wiedżmińskich stylach walki.
 
gregs said:
Mam mały problem, wchodzę do krypty ze strzygą, nie mam kota troszkę tam ciemno ;) no i na końcu w komnacie jest kamien drogi i ognicho, medytuje do 12 w nocy, potem wstaje szukam szukam ale strzygi nie ma :-[ poprostu nie ma jej ;/ niewiem co zrobic :'( może coś źle zrobiłem? mam nadzieję, że kot nie jest potrzebny ??? Z góry dziękuję za wszystkie poprawne odpowiedzi i pomoc :-*
A mozę poporstu nie potrafisz znaleźć odpowiedniej krypty? Tak naprawdę ta krypta jest tak od tego ogniska trochę schowana :) Droga wygląda mniej więcej tak idziesz od wejścia i po prawej stronie masz ognisko medytujesz do północy wstajesz idziesz prosto wydaje się, żę to tylko odnoga pusta sciana patrzysz polewo ciuenki przesmyk i wchodzisz do tajemniczego pomieszczenia ^^
 
Ad. 1.Nie, to najprawdopodobniej jedyna strzyga w grze.Ad. 2.Stalowy, +30% do obrażeń, +50% do bólu i +25% do rozbrojenia. Ja tam i tak wolę mój wykuty.
 
Nightmare said:
Ad. 1.Nie, to najprawdopodobniej jedyna strzyga w grze.Ad. 2.Stalowy, +30% do obrażeń, +50% do bólu i +25% do rozbrojenia. Ja tam i tak wolę mój wykuty.
Super nabić koleny post kopiując 3 minuty później to co napisałem wyżej super :x
 
Top Bottom