Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

+
Kruku said:
Mam pytanie:W poradniku do d'jinni'ego jest rozpisana struktura folderu data gdzie stoi jak byk \"Data\2DA\"NIe mogę znaleźć tego folderu - wielorotnie przeinstalowywałem grę i d'jinni'egoPodobnie w poradniku jest napisane, że w folderze "\Data\Meshes\g31\" powinien znajdowac się plik "regg31_m1.bmp" - jego również nie ma, jest tylko "g31.set"Pytałem znajomego, u niego również nie ma tego folderu ani pliku.Czy ktoś z forumowiczów, ma / miał podobny problem? Trochę komplikuje mi on naukę d'jinniego, przez co wiele rzeczy muszę pomijać - choć wcalę nie chcę!Pozdrawiam
Tak już niestety jest, że Dijinni rozwijał się podczas pisania tego poradnika (tak czytałem). Dlatego informacje w nim zawarte są nieprawdziwe. Napisałem już w jakimś wątku do REDÓW, żeby mi powiedzieli gdzie są te pliki.
 
Witam, zauważyłem że po instalacji moda, na partycji na której mam Windowsa w katalogu Dokumenty Udostępnione pojawił się katalog The Witcher a w nim plik m1_module.adv,który waży, bagatela! 284 MB. Czy mogę go wywalić bez obaw?Zaznaczam, że grę mam na zupełnie innej partycji i że plik ten pojawił się w innym katalogu niż normalnie zapisywane są savy. Dzięki.
 
Nie wywalaj go!!! :eek: To plik z modem "Cena Neutralności"!!!Nawet jeżeli jest on na innej partycji to nie wywalaj go, bo to "Cena Neutralności"! A tak w ogóle to przeszkadza ci on w czymś szczególnym czy tylko samą egzystencją?
 
kaz07ik said:
Tak już niestety jest, że Dijinni rozwijał się podczas pisania tego poradnika (tak czytałem). Dlatego informacje w nim zawarte są nieprawdziwe. Napisałem już w jakimś wątku do REDÓW, żeby mi powiedzieli gdzie są te pliki.
Właśnie sprawdziłem - te pliki są zawarte w modzie cena neutralności i należy je z tamtąd "ekstraktować" - jednak trzeba to robićpojedyńczo, co jest dość uciążliwePozdrawiamPrzepraszam - pomyłka - to wprawdzie plik "regg31_m1" ale o rozszerzeniu 2da, a nie bmp :p
 
Ellythariel said:
A tak w ogóle to przeszkadza ci on w czymś szczególnym czy tylko samą egzystencją?
No tak, trochę przeszkadza, miejsca na partycji windowsowskiej mam już coraz mniej (obecnie 1,5 GB), do reinstalki mi się nie kwapi, a powiększać partycji windowsowskiej kosztem innych partycji nie mam czym - wszystkie tego typu programy są chyba płatne :(Dzięki za info, Stary.
 
LordBart said:
LordBart said:
[Oj, czepiasz się. Wiedźmini choć byli szybcy i świetnie władali białą bronią, to nie byli idealnymi wojownikami, bo takowych po prostu nie ma i nigdy nie było. W sadze, Gerlat też nie raz zdrowo oberwał, a wnioskując z Twojej wypowiedzi nie powinien.
Oberwał, ale od kogo. Teraz weź porównaj ciężkość formatu ;)
Renfri była niezła, więc dlaczego Deidre nie?
 
Poprawka, Deidre BYŁA niezła! Na początek walnęła mi tak że cała energia spadła do zera, a później mnie chlasnęła do połowy życia, a wilki dopięły swego i padłem trupem... Później tak się wkurzyłem, że załatwiłem całą tą sprawę pokojowo: Kazałem tej wrednej wiedźmie Sabrinie się wynosić (doprawdy to było typowo "Geraltowe" ;D)...
 
KozikOd R nie dostał łomotu. Potańczyli i padła.Ellythariel Nom... cut-scena/walka ssie :dead: Ja walczyłem grupowym i wilki padły, a D... cóż spadło jej życie do połowy i pojechała wstawka z zakończeniem. Nie kumam tego, ale że to pierwsze wydanie to pewnie musi mieć niedociągniecia.
 
Ellythariel Nom... cut-scena/walka ssie Ja walczyłem grupowym i wilki padły, a D... cóż spadło jej życie do połowy i pojechała wstawka z zakończeniem. Nie kumam tego, ale że to pierwsze wydanie to pewnie musi mieć niedociągniecia
Zgłoś to lepiej w temacie o bugach, coby REDzi o tym nie zapomnieli ;)
 
Maciekw said:
Żeby zdobyc kartę Sabriny trzeba z nią pogadac i zanieśc jej 20 sztuk wątroby wilka
Wykonałem to zadanie, ale oprócz miecza, niczego nie dostałem :-\
SPOILERZ tego, co widzę (przeszłam moda już chyba na wszystkie możliwe sposoby), to przespawszy się z jedną, nie możesz się przespać z drugą. Za pierwszym razem w sprawie seksu zgłosiłam się do Deidre i rzeczywiście gadała o batystowych majteczkach. Gdy jednak za drugim razem od razu poszłam do Sabriny, Geralt podczas rozmowy z Deidre powiedział jedynie: "niezłe cacko" (to o kamieniu runicznym) zamiast "dlaczego mi się tak przyglądasz?" (która to kwestia z kolei prowadziła do batystowych majteczek).KONIEC SPOILERASwoją drogą, to fajnie jest się przejść po tak dużej, klimatycznej lokacji. Psssst, można znaleźć fajne rzeczy jak się twierdzę obejdzie dookoła;).
 
RafaG said:
ej ludzie pomuzcie niewiem dlaczego ale podczas uruchamiania D'jinniego,wyskakuje mi komunikat:Włuż dysk DVD aplikacji The Witcher do napędu DVD-ROM?
Usuń wszystkie programy emulując dvd.To rozwiąże sprawę. usuń = odinstaluj ;)Ale zauważyłem, że nie trzeba deinstalować PowerISO - wystarczy wyłączyć emulację.Ciekawe na czym polega ta różnica od np. Alkohola 120%, Daemona czy Fantoma... to taka zagwozdka dla speców od emulacji :DPoza offtopem: Bardzo dziękuję całej ekopie CD Projekt RED za spełnienie moich marzeń :)Rządzicie!!!
 
Vegs said:
Vegs said:
Żeby zdobyc kartę Sabriny trzeba z nią pogadac i zanieśc jej 20 sztuk wątroby wilka
Wykonałem to zadanie, ale oprócz miecza, niczego nie dostałem :-\
SPOILERZ tego, co widzę (przeszłam moda już chyba na wszystkie możliwe sposoby), to przespawszy się z jedną, nie możesz się przespać z drugą. Za pierwszym razem w sprawie seksu zgłosiłam się do Deidre i rzeczywiście gadała o batystowych majteczkach. Gdy jednak za drugim razem od razu poszłam do Sabriny, Geralt podczas rozmowy z Deidre powiedział jedynie: "niezłe cacko" (to o kamieniu runicznym) zamiast "dlaczego mi się tak przyglądasz?" (która to kwestia z kolei prowadziła do batystowych majteczek).KONIEC SPOILERASwoją drogą, to fajnie jest się przejść po tak dużej, klimatycznej lokacji. Psssst, można znaleźć fajne rzeczy jak się twierdzę obejdzie dookoła;).
To byłoby nawet dość sensowne. Problem jednak w tym, że żadna z pań nie jest skora do bliższej znajomości z Geraltem. I nie ma znaczenia, do której z nich zgłoszę się najpierw, bo i tak prócz podziękowań za pomoc i rzeczowej zapłaty, nic więcej się nie dzieje, a nowych opcji w menu dialogowym brak.Jeszcze jedno, Pani Kasia pisała, że zdobycie kart nie jest takie łatwe, więc może to co wyżej opisałem nie jest błędem, a żeby zdobyć karty, należy poza wykonaniem pobocznych zadań spełnić jakieś inne, dodatkowe warunki?
 
Kruku said:
Kruku said:
Tak już niestety jest, że Dijinni rozwijał się podczas pisania tego poradnika (tak czytałem). Dlatego informacje w nim zawarte są nieprawdziwe. Napisałem już w jakimś wątku do REDÓW, żeby mi powiedzieli gdzie są te pliki.
Właśnie sprawdziłem - te pliki są zawarte w modzie cena neutralności i należy je z tamtąd "ekstraktować" - jednak trzeba to robićpojedyńczo, co jest dość uciążliwePozdrawiamPrzepraszam - pomyłka - to wprawdzie plik "regg31_m1" ale o rozszerzeniu 2da, a nie bmp :p
Ale bmp też miał być! A poza tym, to w jakim folderze... Bo ja nie mogę znaleźć :-\
 
Maciekw said:
Maciekw said:
Maciekw said:
Żeby zdobyc kartę Sabriny trzeba z nią pogadac i zanieśc jej 20 sztuk wątroby wilka
Wykonałem to zadanie, ale oprócz miecza, niczego nie dostałem :-\
SPOILERZ tego, co widzę (przeszłam moda już chyba na wszystkie możliwe sposoby), to przespawszy się z jedną, nie możesz się przespać z drugą. Za pierwszym razem w sprawie seksu zgłosiłam się do Deidre i rzeczywiście gadała o batystowych majteczkach. Gdy jednak za drugim razem od razu poszłam do Sabriny, Geralt podczas rozmowy z Deidre powiedział jedynie: "niezłe cacko" (to o kamieniu runicznym) zamiast "dlaczego mi się tak przyglądasz?" (która to kwestia z kolei prowadziła do batystowych majteczek).KONIEC SPOILERASwoją drogą, to fajnie jest się przejść po tak dużej, klimatycznej lokacji. Psssst, można znaleźć fajne rzeczy jak się twierdzę obejdzie dookoła;).
To byłoby nawet dość sensowne. Problem jednak w tym, że żadna z pań nie jest skora do bliższej znajomości z Geraltem. I nie ma znaczenia, do której z nich zgłoszę się najpierw, bo i tak prócz podziękowań za pomoc i rzeczowej zapłaty, nic więcej się nie dzieje, a nowych opcji w menu dialogowym brak.Jeszcze jedno, Pani Kasia pisała, że zdobycie kart nie jest takie łatwe, więc może to co wyżej opisałem nie jest błędem, a żeby zdobyć karty, należy poza wykonaniem pobocznych zadań spełnić jakieś inne, dodatkowe warunki?
Mnie sie udało przespać z dwoma za perwszym razem. I sie za bardzo nie musiałem męczyć. Najpierw zaniosłem wątroby Sabrinie i odpowiednio pokierowałem rozmowa dalej, a poźniej poszedłem z mięsem do Deidre. Ona zaczęła gadać o swoich majtkach a ja dalej ciągnałem tę gadkę. Mozliwe jest, że trzeba rozmawiać z nimi inaczej przed zrobieniem zadań. Bo ja to przedtem prawiłem Sabrinie komplementy i może dlatego się ze mną przespała.
 
witam nie wiem czy udalo wam sie juz rozwiazac problem niewczytywania sie przygody dodatkowej ale mialem ten sam problem i diabel tkwil w tym ,ze latka kopiowala plik z przygoda czyli pliczek m1_module do katalogu c:\dokuments and settings\all users. windows\dokumenty\the witcher. chodzilo o to ze katalog dokumenty mial atrybut niewidoczny jednakze nie udalo mi sie go wylaczyc (w sumie nie wiem czemu ) wiec skopiowalem katalog the witcher w inne miejsce (i wszystkie inne rzeczy ktore sie znajdowaly w tym katalogu) po czym usunalem feralny katalog dokumenty w niepamiec. Nastepnie utworzylem nowy katalog dokumenty ktory tym razem nie mial juz zadnego atrybutu i skopiowalem wszystkie te rzeczy ktore poprzednio przenioslem do niego. i w ten sposob ,moge sie cieszyc nowa przygoda :):) napiszcie czy u was zadzialalo pozdrawiam
 
Vegs said:
SPOILERZ tego, co widzę (przeszłam moda już chyba na wszystkie możliwe sposoby), to przespawszy się z jedną, nie możesz się przespać z drugą. Za pierwszym razem w sprawie seksu zgłosiłam się do Deidre i rzeczywiście gadała o batystowych majteczkach. Gdy jednak za drugim razem od razu poszłam do Sabriny, Geralt podczas rozmowy z Deidre powiedział jedynie: "niezłe cacko" (to o kamieniu runicznym) zamiast "dlaczego mi się tak przyglądasz?" (która to kwestia z kolei prowadziła do batystowych majteczek).
Dziwne, u mnie w ogole takiej opcji nie było... Ani przy Sabrinie, ani przy Deidre. Tylko same podziękowania za wykonanie zadania. Czyżby bug?
 
Siemka ja mam problem takiego typu że Djinni nie otwiera pliku .set (dokladnie g31.set) robie tak jak było w poradniku i dupa. Ktoś wcześniej napisal że to nie ten plik poszukam ale co można poradzić na powyższy problem.
 
Ten nowy Patch 1.3 poza dodatkową przygodą, która jest pozbawiona dubbingu, przez co traci 50% klimatu praktycznie nic ciekawego nie wnosi tyle zamieszania o nic! CDPR wydał chyba tego Patcha 1.3 po to żeby zrobić ponownie trochę szumu w okuł swojej gry takie przynajmniej mam wrażenie. Trzeba czeka do 16 kwietnia aż wreszcie wyjdzie Patch z prawdziwego zdarzenia poprawiający animację postaci, kilka nowych modeli postaci i innych poprawek w grafice oraz samym kodzie gry.
 
Oprócz problemu który wszyscy mają czyli, że nie można znaleźć plików z mapami to u mnie zrobiło się coś takiego że jak oddalam kamerę od obszaru to wszystko robi się ciemne i nic nie daje nawet rozjaśnianie obszaru. Jest to bardzo uciążliwe jeśli chodzi o poruszanie się po lokacji. Dodam tylko że początkowo wszystko było normalnie. A odnośnie prowadzenia rozmowy w modach. Trochę to wygląda dziwnie bez tych głosów. Lepsze byłoby coś w stylu Neverwinter Nights 2 gdzie rozmowa z NPC który nie ma nagranego dialogu wyglądała zupełnie inaczej no ale w sumie NWN2 to zupełnie inna gra jeśli chodzi o ustawienie kamery itd. W Wiedźminie mogło by to wyglądać dziwnie.
 
azgan said:
Ten nowy Patch 1.3 poza dodatkową przygodą, która jest pozbawiona dubbingu, przez co traci 50% klimatu praktycznie nic ciekawego nie wnosi tyle zamieszania o nic! CDPR wydał chyba tego Patcha 1.3 po to żeby zrobić ponownie trochę szumu w okuł swojej gry takie przynajmniej mam wrażenie. Trzeba czeka do 16 kwietnia aż wreszcie wyjdzie Patch z prawdziwego zdarzenia poprawiający animację postaci, kilka nowych modeli postaci i innych poprawek w grafice oraz samym kodzie gry.
Poprawia wydajność gy dość znacznie. Ten patch miał przede wszystkim dać możliwość dodawania nowych przygód. I skąd stwierdzenie że przygoda bez dubbingu jest pozbawiona klimat? IMO jest dość klimatyczna i ciekawa jak na moda.A i nie 16 kwietnia tylko 16 maja...
 
Top Bottom