Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

+
Brysiu said:
Cena neutralności jest razem z patchem 1.3. Na wyżej wymienioną stronkę będziecie mogli natomiast dodawać własne przygody i ściągać przygody stworzone przez innych ;).
Jestem tak zmęczony, że nawet nie zauważyłem tego, mea culpa. Zmyliła mnie po prostu ta strona z przygodami, wiedziałem, że tam można dodwać sobie swoje twory, ale spodziewałem się, iz tam tez bedzie do pobrania owy mod. ;)Tak poza tym, zrobiliście niespodziankę, nie powiem, oczekiwałem bardziej prawdopodobne, ze ujrzymy moda z patchem i edytorem, jest jutro. Za momencik przetestuje i jak będzie mi się chciało, to i moze podzielę się tu wrażeniami. ;>Pozdrawiam.
 
Rany jak się cieszę,mam gorączkę,biorę leki nie poszedłem do pracy ale w tym wypadku łóżko mnie nie interesuje :)
 
Instaluję wiedźmina od nowa i mam pytanko. Muszę po zainstalowaniu patchować kolejno czy wystarczy tylko ściągnąć 1.3 a 1.2 olać?
 
W końcu wyszło, już nie mogłem się doczekać tego patcha i edytora. Cóż czas wziąć się za ściąganie i oczywiście granie i tworzenie. Wiadomo jaka jest pełna lista zmian w patchu 1.3?
 
Wreszcie! Nie mogłem się doczekać. Moim zdaniem patch powinien być możliwy do pobrania osobno. Dlaczego edytor to beta? Na czym pracowali REDzi? Na alphie?
 
Nowy patch i to akurat w tym momencie, kiedy skończyłam wszystkie potrzebne na jutrzejsze zajęcia prace :beer:. Dzięki!Tylko chciałabym wiedzieć w którym momencie gry "cena neutralności" się pojawia (na początku? No bo w końcu ma się to dziać w Kaer Morhen...), przeszłam grę już 3 razy i mimo że wielbię grę Wiedźmina, to nie jestem graczką zapaloną na tyle, by przechodzić to samo po raz 4;). A że wciąż mam mnóstwo save'ów, to mogę wskoczyć w konkretny moment gry:].
 
Vegs said:
Nowy patch i to akurat w tym momencie, kiedy skończyłam wszystkie potrzebne na jutrzejsze zajęcia prace :beer:. Dzięki!Tylko chciałabym wiedzieć w którym momencie gry "cena neutralności" się pojawia (na początku? No bo w końcu ma się to dziać w Kaer Morhen...), przeszłam grę już 3 razy i mimo że wielbię grę Wiedźmina, to nie jestem graczką zapaloną na tyle, by przechodzić to samo po raz 4;). A że wciąż mam mnóstwo save'ów, to mogę wskoczyć w konkretny moment gry:].
"Cena neutralności" to osobna przygoda. Nie musisz znowu przechodzić gry, aby cieszyć się modem. :)
 
Dwie godzinki ściągania i potem dwie godzinki grania w cenę neutralności. Może jutro zerknę w edytor ale podejrzewam ze nic ciekawego nie dam rady stworzyć. SUPER!!!! Redzi dzięki!!!! Teraz siłę bierzcie za następną część a resztą do JEDYNKI zajmą się gracze.....
 
Nadril said:
Instaluję wiedźmina od nowa i mam pytanko. Muszę po zainstalowaniu patchować kolejno czy wystarczy tylko ściągnąć 1.3 a 1.2 olać?
Nie jestem pewny, ale 1.3 chyba zawiera w sobie poprzednie poprawki ;)
 
Czy ja dobrze widzę?! Limit wielkości moda na tamtej stronie to 10MB? Przecież w tych większych będą tyle miały dialogi. :p
 
Elwer said:
Elwer said:
Nowy patch i to akurat w tym momencie, kiedy skończyłam wszystkie potrzebne na jutrzejsze zajęcia prace :beer:. Dzięki!Tylko chciałabym wiedzieć w którym momencie gry "cena neutralności" się pojawia (na początku? No bo w końcu ma się to dziać w Kaer Morhen...), przeszłam grę już 3 razy i mimo że wielbię grę Wiedźmina, to nie jestem graczką zapaloną na tyle, by przechodzić to samo po raz 4;). A że wciąż mam mnóstwo save'ów, to mogę wskoczyć w konkretny moment gry:].
"Cena neutralności" to osobna przygoda. Nie musisz znowu przechodzić gry, aby cieszyć się modem. :)
To gdzie kliknąć, aby w moda wejść :)? Pytanie może nieco głupie, ale naprawdę nie wiem:).
 
FirnomirFC said:
Czy ja dobrze widzę?! Limit wielkości moda na tamtej stronie to 10MB? Przecież w tych większych będą tyle miały dialogi. :p
W tych większych 10 mb będą miały skrypty ;D
 
Vegs said:
Vegs said:
Vegs said:
Nowy patch i to akurat w tym momencie, kiedy skończyłam wszystkie potrzebne na jutrzejsze zajęcia prace :beer:. Dzięki!Tylko chciałabym wiedzieć w którym momencie gry "cena neutralności" się pojawia (na początku? No bo w końcu ma się to dziać w Kaer Morhen...), przeszłam grę już 3 razy i mimo że wielbię grę Wiedźmina, to nie jestem graczką zapaloną na tyle, by przechodzić to samo po raz 4;). A że wciąż mam mnóstwo save'ów, to mogę wskoczyć w konkretny moment gry:].
"Cena neutralności" to osobna przygoda. Nie musisz znowu przechodzić gry, aby cieszyć się modem. :)
To gdzie kliknąć, aby w moda wejść :)? Pytanie może nieco głupie, ale naprawdę nie wiem:).
Nie mam pojęcia. Dopiero instaluję :DUruchom grę i uważnie poszukaj. Myślę, że będzie napisane. :)e: To znaczy powinna być jakaś opcja "dodatkowe przygody" czy coś w tym guście. Mniej więcej tak jak to było w "Neverwinter Nights".
 
Elwer said:
Elwer said:
Elwer said:
Elwer said:
Nowy patch i to akurat w tym momencie, kiedy skończyłam wszystkie potrzebne na jutrzejsze zajęcia prace :beer:. Dzięki!Tylko chciałabym wiedzieć w którym momencie gry "cena neutralności" się pojawia (na początku? No bo w końcu ma się to dziać w Kaer Morhen...), przeszłam grę już 3 razy i mimo że wielbię grę Wiedźmina, to nie jestem graczką zapaloną na tyle, by przechodzić to samo po raz 4;). A że wciąż mam mnóstwo save'ów, to mogę wskoczyć w konkretny moment gry:].
"Cena neutralności" to osobna przygoda. Nie musisz znowu przechodzić gry, aby cieszyć się modem. :)
To gdzie kliknąć, aby w moda wejść :)? Pytanie może nieco głupie, ale naprawdę nie wiem:).
Nie mam pojęcia. Dopiero instaluje :DUruchom grę i uważnie poszukaj. Myślę, że będzie napisane. :)
klikasz nowa gra, a potem wybierasz the witcher podstawowa czy dodatki
 
Top Bottom