Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

+
sirVir said:
Kupic oryginal. Z nim nie ma problemow. Zapewniam.
To niby dlaczego, chociaż mam oryginał muszę grać na cracku mistrzu? Od takiego mądrzenia nic się nie zmieni.
Człowieku... czy do otwarcia swojego samochodu (do którego masz klucze) też używasz łomu? Bo to co napisałeś troszkę dziwne jest...
sirVir said:
Niech ktoś mi powie czy mu dodatek działa poprawnie? Bo ja nie mam żadnych głosów postaci ani napisów dialogowych :/ Cisza jak makiem zasiał i nie wiem o co chodzi. Inne dzwięki typu woda, walka itp są. Ale postacie nie mają. W głownej grze sa i napisy i dialogi mówione ale w dodatku nic:/ Proszę o pomoc
Już parę razy było tu pisane o tym... poszukaj se...
 
mam problem, gdy otwieram juz sciagnietego djinni to pojawia mi sie error i jakies non ie netscape service pack 2... (mam service pack 2 xp)
 
No ładnie, powinienem uczyć się na egzaminy, a ściągam patcha i instaluję grę. Damn you CDPR ;]
Niech ktoś mi powie czy mu dodatek działa poprawnie? Bo ja nie mam żadnych głosów postaci ani napisów dialogowych :/ Cisza jak makiem zasiał i nie wiem o co chodzi
Obawiam się, że będziesz musiał, o zgrozo, czytać to co pojawia się na ekranie, bo dialogi nie są udźwiękowione. Może to grze wyjść nawet na dobre
 
Czy wam też tak przycina jak mi? Ogólnie fps spadły mi mniej więcej do poziomu dzielnicy handlowej :-\
 
No i tak się wczułem że skończyłem:D było bardzo miło pozwiedzać okolice Wiedźmińskiego siedliszcza :p.Teraz poczytam sobie z czystej ciekawości instrukcje D'jinni Editor'a :p, no a tak to czekam do Maja żeby z super mega patch'em pograć od nowa w podstawę.:D no i oczywiście na D'jinn'owe produkcje fanów :beer:
 
Pakiet niniejszy uaktualnia grę Wiedźmin do wersji 1.3 Module Edition. Dodaje do nie nową funkcjonalność - możliwość uruchamiania modułów, które mogą być edytowane przez użytkowników. Zostanie zainstalowany przykładowy moduł oferujący kilka godzin dodatkowej rozgrywki, który można edytować Edytorem Modułów. Opcja w menu głownym - Nowa Gra - będzie teraz oferować dwie możliwości: rozpoczęcie normalnej gry albo nowej przygody (nowego modułu).OSTRZEŻENIE! Wiedźmin 1.3 Module Edition jest tylko częściowy zgodny z zapisanymi stanami z poprzednich wersji gry (1.0, 1.1, 1.2). Wczytanie starszych zapisanych gier jest możliwe, ale może prowadzić do nieoczekiwanych rezultatów i innych problemów. Wszyscy gracza powinni zrestartować rozgrywkę od początku grają w Wiedźmina 1.3 Module Edition.Poprawione błędy związane z rozgrywką i lokalizacją:- Poprawione różne błędy lokalizacyjne dla wersji angielskiej, francuskiej, włoskiej, niemieckiej i hiszpańskiej.- Poprawione działanie talentów 'Patiando' (I & II) i 'Sinister' (I & II).Poprawki kodu:- Następna duża porcja poprawek do stabilności gry w Prologu, akcie I, II, III i IV.- Poprawka stabilności obsługi funkcji Alt+Tab.- Poprawione ujęcia dialogowe na postaci stojące.- Poprawione okazjonalne znikanie napisu "Gra zatrzymana".- Poprawka do blokowania w fistfighcie.- Paczka poprawek do wyszukiwania scieżek i poruszania się na mousedrive.- Poprawka do odświeżania efektów na mieczach, gdy zmienia się je między slotami lub upuszcza na ziemie.- Poprawka problemu z podchodzeniem do używalnych obiektów, lub przeciwników.- Poprawka do blokowania środkowego przycisku myszy podczas cutscen, gdy zaczyna się fistfight.- Poprawka rzadkiegoo błędu z chowaniem miecza po użyciu Alt+Tab'u.- Poprawka przerywania trybu medytacji, jeśli Geralt został zaatakowany.
A gdzie jest reszta obiecanych ulepszeń chodzi mi o zmiany w kodzie i grafice, o których była mowa na stronie 5http://www.thewitcher.com/resources/upload/img/news/2008/02/Wiedzmin_Edycja_Rozszerzona_fact_sheet%20_2_.pdf
 
Zaraz, zaraz, ale te poprawki miały być udostępnione w formie elektronicznej wraz z Patchem 1.3
 
azgan said:
Jajks napisało mi sie przez przypadek 2x to samo - sorka to nie było specjalnie
Gdybyś przeczytał dokument, który przytaczasz zobaczyłbyś, że są tam podane daty:D Pozdro!
 
na początku myślałem że wina tych piw które wcześniej wypiłem a tu na serioDziękuję wam redzi, dzięki wam na pewno obleję maturę :D
 
mam tylko angielską instrukcję do edytora... (nie narzekam, tylko nie wiem czy tak powinno byc) I jeszcze mam jedno pytanie. Jak zagrac w te nowa przygode?
 
A może ktoś wrzuciłby patcha gdzieś gdzie można by było szybciej ściągnąć bo tu nieżle zamula ;) miałem 222mb i mi wywaliło muszę ściągać od początku...
 
Dziadu said:
Gdybyś przeczytał dokument, który przytaczasz zobaczyłbyś, że są tam podane daty:D Pozdro!
W tym samym dokumencie jest napisane, że znajdą się w Edycji Rozszerzonej i nie ma żadnej wzmianki o wydaniu tych poprawek w wersji Elektronicznej czy to oznacza, że mam 2x wydać kasę na Wiedźmina? Bez sensu!
 
Mam pytanko. Zainstalowałem patcha i niby wszystko jest ok. Ale "Cena neutralności" jest u mnie bez dialogów (postacie nie mówią, są tylko napisy), a dodatkowo niektóre postacie, np. Sabrina G. składa się z czarnej plamy, szczęki i gałek ocznych. Też tak macie?
 
Hm, występuje u mnie dość dziwny problem. Wszystko ładnie działa do czasu próby wczytania dodatku, zamiast ładować gra cofa mi się do menu. I tak w kółko. Dodam tylko, że główny wątek wczytuje się bez problemów. Ktoś ma podobnie?
 
azgan said:
azgan said:
Gdybyś przeczytał dokument, który przytaczasz zobaczyłbyś, że są tam podane daty:D Pozdro!
W tym samym dokumencie jest napisane, że znajdą się w Edycji Rozszerzonej i nie ma żadnej wzmianki o wydaniu tych poprawek w wersji Elektronicznej czy to oznacza, że mam 2x wydać kasę na Wiedźmina? Bez sensu!
Oczywiście jak zwykle nie uzyskam od RED'ów odpowiedzi na moje pytanie, bo oni odpowiadają tylko na te, które są dla nich wygodne
 
vilanim said:
Mam pytanko. Zainstalowałem patcha i niby wszystko jest ok. Ale "Cena neutralności" jest u mnie bez dialogów (postacie nie mówią, są tylko napisy), a dodatkowo niektóre postacie, np. Sabrina G. składa się z czarnej plamy
Miałem ten sam problem, nie obyło się bez formata( jak się okazało stery od karty graficznej kolidowały z tymi od karty dzwiękowej, nie do usunięcia). teraz dodatek śmiga bez najmniejszych problemów
 
Czyżby poprawiono poziom trudności? Na najtrudniejszym w Cenie Neutralności nie da rady bez eliksirów. Elegancko :)No i bardzo fajna lokacja ta dolina Kaer Morhen.
 
Top Bottom