Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

+
Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

CD Projekt ogłosił w dniu dzisiejszym wydanie edytora przygód „D’jinni” beta oraz przygody „Cena neutralności” razem z patchem 1.3 do produkcji polskiego studia CD Projekt RED, gry „Wiedźmin”. Pierwsza oficjalna przygoda razem z patchem 1.3 oraz edytorem przygód D’jinni beta jest dostępna do bezpłatnego ściągnięcia ze strony www.thewitcher.com. Do uruchomienia edytora przygód D'jinni niezbędne jest posiadanie zainstalowanego patcha 1.3. Uruchomiona została również specjalna strona, na której gracze będą mogli dodawać lub pobierać stworzone przez siebie przygody.„CD Projekt był zawsze zorientowany na potrzeby graczy, dlatego wydanie edytora przygód dla społeczności modderskiej jest oczywistym posunięciem. Jest on dosyć wymagającym narzędziem, które jednakże powinno dostarczyć mnóstwo satysfakcji dla wielu fanów. W końcu sam „Wiedźmin” był stworzony za jego pomocą.” powiedział szef CD Projekt RED, Adam Kiciński. „Przygotowaliśmy ponadto pierwszy oficjalny moduł będący kompletnie nową przygodą, który będzie dostępny do ściągnięcia za darmo.”„Cena neutralności” jest pierwszą oficjalną przygodą stworzoną przez zespół CD Projekt, obejmującą około 2 godzin rozgrywki, w trakcie których przedstawieni zostają pozostali wiedźmini w sposób bardziej szczegółowy niż miało to miejsce w podstawowej wersji gry. Przygoda zabiera gracza w zaludnione nowymi postaciami i innymi nowymi elementami graficznymi obrzeża Kaer Morhen, z pełną trudnych decyzji, wciągającą fabułą i więcej niż jednym możliwym zakończeniem. Przygoda została przetłumaczona na m.in. angielski, francuski, włoski, niemiecki i hiszpański. Dołączony patch 1.3 umożliwia uruchomienie przygody.Wydany w języku angielskim edytor przygód „D’jinni” beta umożliwia z kolei tworzenie kompletnie nowych przygód o Geralcie przy wykorzystaniu istniejących elementów graficznych, map i otoczenia występującego w grze. Poprzez kreowanie nowych historii, cutscen, efektów graficznych, dialogów i zdarzeń, użytkownicy edytora mogą uwolnić swoją wyobraźnię, wymyślając wyzwania czekające na Geralta w przyszłości, czy nawet wypełniając brakujące lata pomiędzy ostatnią powieścią o Wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego a wydarzeniami z gry.Linki do poszczególnych stron:Pobierz patcha 1.3 lub Kliknij tuPobierz D'jinniego lub Kliknij tuSpołeczność DjinniegoStrona z PrzygodamiD'jinni Wiki w języku angielskim
 
Heh... a już myślałem, że to jakiś błąd na głównej stronie kiedy zobaczyłem linka "Ściągnij D'jinniego" :). Dzięki Redzi!
 
hehe, i koniec czekania i lamentowania. Tylko w co ja mam teraz grać w DM czy w Cenę neutralności? Może pójdę się pouczyć.... :D
 
o tej porze? widać, że robliście wszystko, żeby wydać D'jinni, brawo!downloading... :beer:
 
Już myślałem, że to jakaś próba mikrofonu (vide Reagan i jedna z jego "prób mikrofonu" w 1984, maniacy historii wiedzą, ocb), a tu proszę! :beer: ]:-> ;D I na dodatek można za pomocą Flashgeta ściągać. Dzięki po stokroć REDzi, dobra robota i przepraszam za siebie i inne lamenty, które się ukazały na forum w ten pamiętny dzień :D
 
qjin said:
Na stronie z przygodami, przygody brak...
Cena neutralności jest razem z patchem 1.3. Na wyżej wymienioną stronkę będziecie mogli natomiast dodawać własne przygody i ściągać przygody stworzone przez innych ;).
 
Brysiu said:
Brysiu said:
Na stronie z przygodami, przygody brak...
Cena neutralności jest razem z patchem 1.3. Na wyżej wymienioną stronkę będziecie mogli natomiast dodawać własne przygody i ściągać przygody stworzone przez innych ;).
Wielkie dzieki dla REDow za wszystko i przepraszam za swoje zachowanie w czasie oczekiwania na to...
 
Top Bottom