Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

+
dobrze, przeszukam bardzo uważnie;). Swoją drogą, mi się ściągnęło i zainstalowało niewiarygodnie szybko, uhuhuhu:)
 
To gdzie kliknąć, aby w moda wejść ? Pytanie może nieco głupie, ale naprawdę nie wiem:).
Pakiet niniejszy uaktualnia grę Wiedźmin do wersji 1.3 Module Edition. Dodaje do nie nową funkcjonalność - możliwość uruchamiania modułów, które mogą być edytowane przez użytkowników. Zostanie zainstalowany przykładowy moduł oferujący kilka godzin dodatkowej rozgrywki, który można edytować Edytorem Modułów. [b]Opcja w menu głownym - Nowa Gra - będzie teraz oferować dwie możliwości: rozpoczęcie normalnej gry albo nowej przygody (nowego modułu)[/B].
PS.Komuś najwyraźniej z wrażenia, podczas pisania listy zmian w patchu rączki drżały :)
Wszyscy gracza powinni zrestartować rozgrywkę od początku grają w Wiedźmina 1.3 Module Edition.
Poprawka rzadkiegoo błędu z chowaniem miecza po użyciu Alt+Tab'u
 
Wspaniale. Wreszcie D'jinni... Wielu z nas czekało na to z niecierpliwością - ja jestem bliski euforii :D
 
niestety teraz transfer trochę zdechł ja mam około 30 KB/sekundę więc w międzyczasie obejrzę mecz..... a potem zagram sobie Moda
 
Patch 1.3, ok, ściagam. Już nie mogę sie doczekać przygody :) Jeszcze raz thx RED za miłą niespodzankę
 
Wreszcie się doczekałem. Tylko pech taki, że mam nocną zmianę ;DJak mi sie ściągnie to trzeba będzie do pracy iść :eek:Ale jutro też jest dzień !!!Nie kładę się spać po pracy, od razu siadam i gram.
 
No, nareszcie! Heh. Ciekawe, co będzie za chwilkę na serwerach. Póki co to transfer niezły. ;D
 
prawie nie zauważyłem posta , ale Redzi maja poczucie humoru wiedzieli że Duel wszystkich wciągnie i tak nagle bez ostrzeżenia edytor path i przygoda. Dzięki Redzi !!! Teraz tylko czekać na Wieśka 2, bo do jedynki wyjdą dodatki sam z kumplami sam coś skołować.Jeszcze raz dzieki!!! Vamos CD Projekt Red
 
A ja mam problem.Przed instalacją patcha 1.3 wszystko chodziło bardzo dobrze a teraz natomiast przy włączaniu gry wyświatla się po jakimś czasie "Włóż oryginalny dysk aplikacji "The Witcher" do napędu DVD-ROM! ***"przeglądalem stronę pomocy technicznej cdp i tam było napisane by usunąc programy typu alcohol i w razie konieczności oczyścici z niektórych plków rejestr.Ale ja już to dawno zrobiłem,poczym grałem w Wiedźmina na patchu 1.2 a alcoholu itp nie posiadam obecnie.Chciałem powtórzyc wywalanie niepotrzebnych plików z rejestru ale tych podanych na stronie pomocy tchnicznej już nie ma w rejestrze,Naprawde nie wiem co robic.
 

jiti

Forum veteran
Można wiedzieć jakie poprawi wnosi patch 1.3 prócz możliwości dodawania nowych przygód?
 
Jestem już po krótkiej grze w nowa przygodę i prawdę mówiąc ciekawie rozwiązano problem umiejętności:) choć za 1 razem mnie wyrzuciło na pulpit ale za 2 razem smigalo
 
Ja mam jeszcze fajniej: Jak Jaskier ma zaspiewac ti ramaka jest jaks dziwan przez moment myslalem ze zaraz bede miec raport o bledzie. No i postacie u mnie sa nieme. Zrestartuje kompa zeby zobaczyc co to da.
 
Top Bottom