Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

+
Niektórym niestety trzeba LINKA podać 2 razy....... Kurde miałem awarię prądu i muszę od nowa ściągać..... przynajmniej mecz do końca obejrzę. Zawsze są plusy dodatnie i plusy ujemne... HY HY
 
Ech właśnie przeczytałem listę zmian, i doczytałem, że mimo miesiąca przekładania i tak zgłoszonych błędów nie poprawiliście w 1.3... I z czego tu się cieszyć :/?
 
sirVir said:
A gdzie warny za spam (podziękowania)?Swoją drogą przekroczyliście termin kilku dni (bo 10 to nie kilka jakby nie patrzeć) więc i tak klapa ;). Dobrze, że w końcu w ogóle to wyszło w każdym razie.LISTĘ MASZ TUTAJ http://www.thewitcher.com/registration/pl/www/patch_notes.html
Dzisiaj wyjątkowy dzień, toteż Moderatorzy dają taryfę ulgową ;D. A tak przy okazji... czy ktoś już zaczął kombinować z D'jinnim? Zrobił już ktoś jakiegoś moda?
 
Ponowiam pytanie:patcha 1.3 instalowaliście na gre w wersji 1.2 ???(pytam bo instaluje całość od początku, nie wiem czy zacząć od 1.2)
 
radek85 said:
Ponowiam pytanie:patcha 1.3 instalowaliście na gre w wersji 1.2 ???(pytam bo instaluje całość od początku, nie wiem czy zacząć od 1.2)
Patch 1.3 zawiera wszystkie poprawki wprowadzone w poprzednich wersjach. Jednym słowem - nie, nie trzeba instalować 1.2 ;).
 
U mnie pojawił się następujący problem:Kiedy próbuje uruchomić edytor, w pewnym momencie "inicjowania silnika" akcja zostaje zatrzymana i koniec, nic się nie dzieje. Próbowałem reinstalki, nie pomogło. Ma ktoś pomysł czym może być spowodowana taka sytuacja?
 
Brysiu said:
A ja dodam od siebie tylko tyle, że fajnie jest wrócić do domu o 22 i poczytać te komentarze na forum. ;) Dzięki chłopcy i dziewczęta, dla Was to robimy, tym bardziej cieszy nas taka reakcja. ;D
Pierwszy raz od prawie miesiąca możecie to robić bez ściśniętego żołądka i zimnego potu na plecach :D
 
Pograłem 15 minut i niestety moja euforia i entuzjazm przeszło w jedynie umiarkowane zadowolenie.Przede wszystkim, strasznie cicho bez dubbingu. Zupełnie inaczej się gra nie słysząc co mówią postacie. Poza tym pisaliście o nowych gestach postaci, jednak ja przyjrzeć im się nie mogłem, musiałem czytać. Ale rozumiem, że dodatek jest darmowy i nie mam o to pretensji. Mam tylko nadzieję, że być może kiedyś doczekamy się udźwiękowionej wersji dodatku.Poza tym kiedy rozpoczynałem grę, zamiast normalnych napisów (chodzi mi jeszcze o menu gry) typu "rozpocznij grę," pojawiał się ciąg komend, które odpowiadają za to aby wyświetlały właśnie taki napis.I jeszcze mam kłopot z modelem Sabriny. Kiedy rozmawiałem z nią sam w namiocie, była normlna, ale kiedy wszedł brat tej przeklętej babki oraz iedy rozmawiałem z nim i z Sabriną na dworze, to zamiast normalnego modelu Sabriny pojawiał się wujek Achmeda terrorysty - czyli widać było tylko oczy i szczękę.
 
Nie wiem czy wszystko dobrze zrobiłem, ale w edytorze mam poradnik... po angielsku .
mapet said:
Edytor ma być podobno po angielsku wiec nie ma w tym nic dziwnego a ty wszystko dobrze zrobiłeś!!!!
Edytor, edytorem, ale ja pisałem o poradniku, takim w PDF.
 
Ha, a już myślałem - dziś nie wchodzę na stronę Wiedzminka, jeśli dadzą Djinni, to jutro... a tu taki psikus ;) Obecnie jestem w Epilogu, więc szybko kończę przygodę i doprawiam "Ceną..." A co do edytora, to mam nadzieję, że dziś jest ten dzień, który zapewni grze prawdziwie elficką długowieczność. 'Nie narodzi się, ale wybuchnie płomieniem' staje się faktem :D
 
chaluga said:
Pograłem 15 minut i niestety moja euforia i entuzjazm przeszło w jedynie umiarkowane zadowolenie.Przede wszystkim, strasznie cicho bez dubbingu. Zupełnie inaczej się gra nie słysząc co mówią postacie. Poza tym pisaliście o nowych gestach postaci, jednak ja przyjrzeć im się nie mogłem, musiałem czytać. Ale rozumiem, że dodatek jest darmowy i nie mam o to pretensji. Mam tylko nadzieję, że być może kiedyś doczekamy się udźwiękowionej wersji dodatku.Poza tym kiedy rozpoczynałem grę, zamiast normalnych napisów (chodzi mi jeszcze o menu gry) typu "rozpocznij grę," pojawiał się ciąg komend, które odpowiadają za to aby wyświetlały właśnie taki napis.I jeszcze mam kłopot z modelem Sabriny. Kiedy rozmawiałem z nią sam w namiocie, była normlna, ale kiedy wszedł brat tej przeklętej babki oraz iedy rozmawiałem z nim i z Sabriną na dworze, to zamiast normalnego modelu Sabriny pojawiał się wujek Achmeda terrorysty - czyli widać było tylko oczy i szczękę.
Co do dubbingu, poprawiona mimike i poprawionych gestow; te poprawki beda do sciagniecia 16 maja. Razem z "skutkiem ubocznym".
 
chaluga said:
Pograłem 15 minut i niestety moja euforia i entuzjazm przeszło w jedynie umiarkowane zadowolenie.Przede wszystkim, strasznie cicho bez dubbingu. Zupełnie inaczej się gra nie słysząc co mówią postacie. Poza tym pisaliście o nowych gestach postaci, jednak ja przyjrzeć im się nie mogłem, musiałem czytać. Ale rozumiem, że dodatek jest darmowy i nie mam o to pretensji. Mam tylko nadzieję, że być może kiedyś doczekamy się udźwiękowionej wersji dodatku.Poza tym kiedy rozpoczynałem grę, zamiast normalnych napisów (chodzi mi jeszcze o menu gry) typu "rozpocznij grę," pojawiał się ciąg komend, które odpowiadają za to aby wyświetlały właśnie taki napis.I jeszcze mam kłopot z modelem Sabriny. Kiedy rozmawiałem z nią sam w namiocie, była normlna, ale kiedy wszedł brat tej przeklętej babki oraz iedy rozmawiałem z nim i z Sabriną na dworze, to zamiast normalnego modelu Sabriny pojawiał się wujek Achmeda terrorysty - czyli widać było tylko oczy i szczękę.
Gesty i dubbing w ER
 
cRPGWilkszyn said:
A poradnik ???
poradnik jest dołączony do d'jinni przecieżwłączyłem wieśka 1.3, czasy ładowania ogromnie się skróciły! W wyzimie klasztornej mam 35-40 FPS, i z tego co pamiętam to poprawa o 10-15. jednym słowem rewelacja. Nie spotkałem wprawdzie chyba nowych modelów postaci - ale też grałem 3min i się nie przyglądałem.Jednym słowem - brawo redzi!
 
Top Bottom