Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

+
BlizarizRivii said:
Mam takie pytanie ... trochę OT , ale tylko tutaj pewnie mi ktoś odpowie . Chcę ściągnąć cenę neutralności i djinniego , do czego jest potrzebny patch 1.3 ... jak sprawdzić czy przypadkiem nie ściągnąłem już patcha 1.3?
Mod i patch 1.3 nie są dostępne rozdzielnie, więc starczy samego patcha ściągnąć. Edytor zaś jest osobno :)
 
No to juz kurde mam taki mętlik w głowie że nic nie wiem. Czyli w tym patchu nie ma poprawy wydajności i mimiki twarzy ??Wszystko będzie dostępne dopiero w ER? Czyli wychodzi będzie dostępny potem nowy patch czy niestety my(ci którzy kupili wcześniej grę) już sobie nie pogramy w lepszego Wiedźmina ?A tak poza tym dobrze że juz wszystko wyszło bo będzie co przez weekend robic ;P A wielkość edytora trochę mnie zaskoczyła myślałem że będzie to zajmować zoś ponad 1 GB.
 
1. Zdobycie OBU kart w jednej grze banalne jest:)2. Tak w ogóle to ten mod jest tym czego się spodziewałem, jestem usatysfakcjonowany, dzięki...3. Że historia "zerżnięta"? (vide LORD BART)3.1. I fajnie, smaczki są:)3.2. A ciekawe jaki procent przechodzących Wiedźmina przeczytało sagę, albo przynajmniej kilka opowiadań:)4. A co do chcących polskich instrukcji... Fajnie, ze będzie, ale tak gwoli prawdy, język angielski to w dzisiejszym świecie podstawa, w świecie programistów/modderów także. Mam wrażenie, że sporo spośród użytkowników spodziewało sie po Djinnim jakiejś zabaweczki typu: "jeden wieczór, jedna przygoda na 5 godzin"... taaa:) Wczoraj ktoś prawie od razu zapytał: "A ktoś już wrzucił jakąś przygodę?" Padłem...5. Wielkie dzięki, wielka gra, powodzenia w dalszej pracy...
 
Kocis1524 said:
A wielkość edytora trochę mnie zaskoczyła myślałem że będzie to zajmować zoś ponad 1 GB.
Weź kurcze, nie strasz... ;D Ile to by się ściągało na moim łączu 15 kb/s... ;)Aha, edytor jest tak skomplikowany, że bez polskiego poradnika sobie na pewno nikt nie poradzi (no chyba że wymiata w angielskim ;D).\Ja osobiście spróbowałem jednego questa zrobić (JA! Odważny! ;D) i zatrzymałem się mniej więcej na początku... :D
 
erm, przepraszam, ale czy do działania Djinniego potrzebne jest połączenie z internetem? Bo wieśmina mam kompie, na którym neta nie mam i kiedy uruchomiłem edytor to wyskoczyła mi strona z IE, która nie chciała się uruchomić w związku z powyższym.edit: no to fajnie :) dzięki :)
 
Agloval said:
erm, przepraszam, ale czy do działania Djinniego potrzebne jest połączenie z internetem? Bo wieśmina mam kompie, na którym neta nie mam i kiedy uruchomiłem edytor to wyskoczyła mi strona z IE, która nie chciała się uruchomić w związku z powyższym.
Nie, nie jest potrzebny do działania internet... A ta strona to taka jakby reklama chyba.... ;D
 
Ksanth said:
A poprawa wydajności, stabilności itp. dopiero w Edycji Rozszerzonej !!!
nie jestem ostatnio w temacie. te poprawki beda tylko w ER? nie mowcie ze zeby gra chodzila plynnie trzeba bedzie kupic kolejnego wiedzmina.... :/
 
Wulfgar said:
Wulfgar said:
A poprawa wydajności, stabilności itp. dopiero w Edycji Rozszerzonej !!!
nie jestem ostatnio w temacie. te poprawki beda tylko w ER? nie mowcie ze zeby gra chodzila plynnie trzeba bedzie kupic kolejnego wiedzmina.... :/
poprawka: ściągnąć. za free.
 
Wulfgar said:
nie jestem ostatnio w temacie. te poprawki beda tylko w ER? nie mowcie ze zeby gra chodzila plynnie trzeba bedzie kupic kolejnego wiedzmina.... :/
Będzie do ściągnięcia z netu dla posiadaczy gry! ;)
 
Edytor w wersji BETA? Tyle przy nim dłubali i tylko w wersji BETA? Może mam za duże wymagania ale czuje się zniesmaczony tym ze to jest wersja BETA :( Myślałem ze skoro tyle premiera sie odwlekała to będzie już edytor pozbawiony błędów w wersji ostatecznej a tu taka "miła" niespodzianka...
 
Dzięki Dziadu za odpowiedź.Tak czy siak liczę, ze przejscie całej CN zmieni moje zdanie o tym dodatku. ::)
 
Teraz coś z zupełnie innej beczki.... Cena Neutralności to bardzo fajny mod, ale warzy on 284 MB. Natomiast na stronce daliście tylko 10 MB na przygody stworzone przez nas ( mówiąc nas nie myślę o sobie ani o większości forumowiczów). Czy to aby nie za mało??? Zdaję sobie sprawę z tego że nad tym Modem pracowała grupa specjalistów i podejrzewam że w najbliższym czasie nie powstanie żaden Mod dorównujący CN ale mimo to wydaje mi się że 10 MB to chyba trochę za mało....
 
Yeah! juz zasysam cenę neutralności a edytorem sie juz bawie :Dmysle ze za jakieś 2 tygodnie stworze krotką przygodę (postaram się)życzcie mi powoidzeniapozdro
 
mapet said:
Teraz coś z zupełnie innej beczki.... Cena Neutralności to bardzo fajny mod, ale warzy on 284 MB. Natomiast na stronce daliście tylko 10 MB na przygody stworzone przez nas ( mówiąc nas nie myślę o sobie ani o większości forumowiczów). Czy to aby nie za mało??? Zdaję sobie sprawę z tego że nad tym Modem pracowała grupa specjalistów i podejrzewam że w najbliższym czasie nie powstanie żaden Mod dorównujący CN ale mimo to wydaje mi się że 10 MB to chyba trochę za mało....
Niestety takie na razie mamy ograniczenia uploadu na stronie. Postaramy się z czasem zwiększyć ten limit, ale to jeszcze jakis czas potrwa. Chcę jednak wyraźnie zanznaczyć, że nie wykluczamy możliwości umieszczania większych przygód na naszej stronie. Jeśli zrobicie wieeeeelką przygodę i będziecie absolutnie przekonani o jej wartości, po prostu skontaktujcie się z nami (adresy na stronie www w dziale kontakt) i jeśli po sprawdzeniu uznamy, że wasze produkcje są ciekawe, na pewno nie pozwolimy im przepaść w otchłani zapomnienia :) Każdy uzdolniony twórca będzie w jakis sposób uhonorowany!
 
W takim razie jeszcze jedno pytanie kierowane do ludzi "co się znają". Co można "zrobić" mając 10 MB??? Ile questów ile minut grania etc. I jeszcze pytanko do Redów ile czasu i ludzi pochłonęła Cena Neutralności?
 
Jedno z zadan pobocznych "Ceny neutralnosci" to zdobycie miesa wywern. Wie ktos jakie jest drugie zadanie poboczne?
 
To jak zdobyć te karty seksu, próbowałem ale nie znalazłem żadnej opcji dialogowej dzięki której można by pochędożyć ?
 
thorgal111 said:
Jedno z zadan pobocznych "Ceny neutralnosci" to zdobycie miesa wywern. Wie ktos jakie jest drugie zadanie poboczne?
Drugie to zlecenie na 20 wątrób wilków na początku u Sabriny
 
Top Bottom