Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

+
Mam dokładnie ten sam problem, który opisywało kilka osób wcześniej. Po wybraniu ładowania moda, cofa mnie do menu głównego.
 
Dopiero zaczynam grać - jak narazie to połowa tekstów jest cytatem z "Mniejszego zła" ale zobaczymy jak sie to rozwinie.Trafiłęm też na takie coś:http://img132.imageshack.us/img132/8223/beztytuuqt1.jpgpodczasz przechodzenia głównej przygody niegdy ni emiałem podobnych numerów :)
 
http://img132.imageshack.us/img132/8223/beztytuuqt1.jpgpodczasz przechodzenia głównej przygody niegdy ni emiałem podobnych numerów
Było to już wałkowane w tym temacie parokrotnie. Ktoś, nawet, napisał, że "takie cuda" to wina sterowników.
 
Jak ściągnąć ten poradnik bo mi wyskakuje żebym wpisał nazwę użytkownika i hasło do jakiegoś serwera ftp????????????
 
piok123 said:
Jak ściągnąć ten poradnik bo mi wyskakuje żebym wpisał nazwę użytkownika i hasło do jakiegoś serwera ftp????????????
Wpisz to z forum.
 
LordVandam said:
Jeszcze tylko te karty seksu rozgryźć kwestia czasu.
Póki co odkryłem jedną i chyba nie warto tego rozgryzać :p Hehe nie zdziwiłbym się gdyby te wcześniejsze problemy prawne dotyczyły własnie kart seksu :p Zresztą sami spójrzcie karta Deidre bynajmniej do seksownych nie nalezy :p nie wydaje wam się, że mogła na to wpłynąć jakaś cenzura czy coś?:p
 
Karty, kartami, ale jak je zdobyć? Nie mam specjalnie czasu na zastanawianie się nad tym, więc niech ktoś będzie tak dobry i napisze, przynajmniej,jakąś podpowiedź ;)
 
kaz07ik said:
Nie chcesz się męczyć? To wejdź do folderu gry i sobie obejrzyj :wall: To nie takie trudne!
Zdobyć zawsze fajniej, nawet korzystając z podpowiedzi innych. Tak więc:[size=14pt]SPOJLER [/size] W przypadku Deidre sprawa jest prosta wystarczy przynieść jej 3 sztuki mięsa wiwern dla jej wilków. Po wykonaniu zadania kiedy wchodzi na temat batystowych majteczek po prostu dalej drązymy ten temat :) [size=14pt]KONIEC [/size] Drugiej karty niestety nie odkryłem :(
 
Żeby zdobyc kartę Sabriny trzeba z nią pogadac i zanieśc jej 20 sztuk wątroby wilka. Właśnie wymyśliłem historię do moda, muszę tylko go opanowac ;D
 
Ambr0ktn said:
Ambr0ktn said:
Nie chcesz się męczyć? To wejdź do folderu gry i sobie obejrzyj :wall: To nie takie trudne!
Zdobyć zawsze fajniej, nawet korzystając z podpowiedzi innych. Tak więc:[size=14pt]SPOJLER [/size] W przypadku Deidre sprawa jest prosta wystarczy przynieść jej 3 sztuki mięsa wiwern dla jej wilków. Po wykonaniu zadania kiedy wchodzi na temat batystowych majteczek po prostu dalej drązymy ten temat :) [size=14pt]KONIEC [/size] Drugiej karty niestety nie odkryłem :(
Ja tak zrobiłem i nic o batyście nie było :/ poza tym jak doszło do decydującej rozmowy przed namiotem to Geralt miał zeza rozbieżnego i przeskakiwal z miejsca na miejsce, oraz obracał się w kółko:/
 
Dodatek bardzo fajny, jest wielka plansza wystarczy tylko sobie trochę dalej pochodzić. :) [size=15pt]Spojler[/size] [size=5pt]Odkryłem np. bazyliszki wywerny, archeospory, skolopendromorfy i wiele więcej. Bazyliszek martwy: http://img440.imageshack.us/img440/4656/bazyliszekls6.png mogę dać jeszcze wywern... [/size] [size=15pt]Spojler OFF[/size] ;) Jednym słowem Cena Neutralności miała być mniejsza od Efektu Ubocznego, a i tak jest ciekawa, więc, co będzie w drugim dodatku. :D
 
Zrobiłem sobie kilkudniową przerwę od forum. Dzisiaj wchodze bez wiekszych nadziei, a tu niespodzianka :) Dzięki REDzi!
 
Witam, mam duzy problem z najnowszym patchem, a dokladnie z questem... po wybraniu nowej gry, dodatkowego questu, poziomu trudnosci, sposobu sterowania pokazuje sie ekran wczytywania, a nastepnie po chwili wszystko wraca do glownego menu. :/ I tak za kazdym razem, jakies pomysly?
 
Top Bottom