Sugestia dotycząca rozgrywki.

+
Status
Not open for further replies.
Gram w trybie sezonowym i zauważyłam ze niemal 80% nowych graczy , jeśli uda się im jakoś wygrywać to nawet po moim pasie w 3 lub drugiej rundzie graja dalej .Graja do ostatniej swojej karty , ja często jak widzę ze nie mam szans to daje okazje zagrania jakiegoś combosa ( bo widzę jak przeciwnik super grał ) ale patrzenie i czekanie jak przeciwnik wyrzuci wszystkie karty ot tak żeby mi pokazać jaki z niego mocarz jest irytujące .Na szczęście gracze zaawansowani są bardziej litościwi i nie marnują czasu na tego typu zagrania.

Drzewko sezonowe ma zadania do wykonania - czasem zagrywanie dodatkowych kart może się z nimi wiązać.
 
Drzewko sezonowe ma zadania do wykonania - czasem zagrywanie dodatkowych kart może się z nimi wiązać.
Drzewko sezonowe odblokowałam już dawno temu i nigdy nie kazałam drugiemu graczowi czekać aż wyrzucę sobie wszystkie karty .To raczej chodzi o zwykle dobijanie przeciwnika , frajda tym większa im lepszego przeciwnika ograliśmy .Wcześniej czekałam cierpliwie teraz po zagraniu dwóch kolejnych kart nie dających żadnego spektakularnego comba daje Esc i zero GG.
 
@cymera2: Wspomniałaś też, że są to głównie nowi gracze - może to co robią wynika z tego, że nie rozumieją zasad gry.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom