Sugestia - keybind na chodzenie w wolnym tempie

+
Tiaa... a w jakim celu, można spytać? Chciałbyś w lockdownie spacery odbywać po NC?
to standard dla PCtowych gier. Pomaga miedzy innymi w strzelaniu zza osłony pod wąskim kątem, podnoszeniu itemków, albo zwiedzaniu malych pomieszczeń
 
Tiaa... a w jakim celu, można spytać? Chciałbyś w lockdownie spacery odbywać po NC?
Istnieje grupa graczy, która się lubi wczuwać w grach i Ci gracze uważają, że to nienaturalne żeby wszędzie biegać.

Ja też tak uważam.
 
Jak ja przy pierwszym kontakcie z grą zobaczyłem ,że nie ma takiej opcji to byłem bardzo zawiedziony. Dla mnie to zupełnie wybijające z immersji ,kiedy dosłownie wszędzie poruszam się truchtem. A użycie prawego przycisku myszy to wcale nie jest rozwiązanie - serio muszę cały czas mieć włączonego zooma ,aby poruszać się spacerowym tempem? To wybija mnie z wczutki po równo z bieganiem w tę i we w tę. Tyle bajdurzyli o tym jak to ważna jest dla nich immersja, a tymczasem muszę instalować mody ,aby się normalnie przejść po mieście...
 
to nie jest żaden istotny zoom, mozna normalnie chodzić i podziwiać, nie rozumiem problemu.
ustawcie sobie pole widzenia na 100 i tym bardziej nie powinno być problemu.
 
Top Bottom