sugestie zmian do Potworów

+
buenokid ja tam sobie go chwalę, czekam, aż ktoś oznaczy mi jednostkę Infiltratorem i ją zjadam. Co prawda już nie gram Uzdrowienia, ale dzięki Ukrytemu możesz zagrać w ten sposób 2x wybrana złota kartę.

Sam na początku miałem obiekcje do niego ze względu na pożoge, AC, GIgni itd, ale Igni spaliło mi go chyba tylko raz, AC najczęściej przeciwnik stosuje na wyrośniętym Vranie albo Pajęczaku, Pożogi nie widuje wcale.

Gram czymś takim: http://pics.tinypic.pl/i/00931/0u75mxzl4hl6.jpg
 
Last edited:
Ramalian;n9487341 said:
buenokid ja tam sobie go chwalę, czekam, aż ktoś oznaczy mi jednostkę Infiltratorem i ją zjadam. Co prawda już nie gram Uzdrowienia, ale dzięki Ukrytemu możesz zagrać w ten sposób 2x wybrana złota kartę.

Sam na początku miałem obiekcje do niego ze względu na pożoge, AC, GIgni itd, ale Igni spaliło mi go chyba tylko raz, AC najczęściej przeciwnik stosuje na wyrośniętym Vranie albo Pajęczaku, Pożogi nie widuje wcale.

Gram czymś takim: http://pics.tinypic.pl/i/00931/0u75mxzl4hl6.jpg

ten żywiołak ognia jest ci kompletnie nie potrzebny....
 
Rip0sta zawsze to 13pkt + obiekty do bustowania (Róg dowódcy, Yen) + 3 powstałe jedynki ograniczają działanie mrozu w 1 rzędzie.

A co dałbyś w zamian i dlaczego? Od razu mówię, że Gradobicie odpada, ponieważ z zasady nie lubię grac kartami, które w sposób oczywisty są OP. Sam czuje ogromny niesmak kiedy to przeciwnik wygrywa tylko i wyłącznie dlatego, że użył Gradobicia i dlatego sam nie mam zamiaru go używać.

Pożoga odpada, bo często to ja mam największa jednostkę, Kompresja artefaktowa (AC) jest naprawie silna, ale jakoś mi nie pasuje do tego decku. Mógłbym zamienić Ifrita na Iris, ale po zmianie Iriska nie dawałaby dużo więcej punktów od Ifrita, a była problematyczna bo ograniczała tempo jednostek, którymi ją wcześniej odpalałem. Zwyczajnie wolę "odpalacze" wykorzystywać w inny sposób.

Baba wodna dla zwykłych punktów albo CA - głównie na Trolololo mi przychodziły do głowy jedynie, do tej pory testowałem Ifrita i spisywał sie nie najgorzej.
 
Last edited:
wywaliłem post bo zrobiłem z siebie w głupca, zapomniałem, ze teraz kraby wyrzucają jednostkę z fatum... Graj sobie jak chcesz, drugiej ściany tekstu nie chce mi sie pisac, miłego ifryta życzę
 
Last edited:
Top Bottom