Sumaryczny koszt wszystkich kart w obecnej wersji 8.3

+
Szukałem informacji, ale nikt jeszcze nie dokonał takich obliczeń.
Ile fragmentów kart trzeba wydać, aby stworzyć WSZYSTKIE karty dostępne w grze?
Jak się rozkłada ta ilość na poszczególne frakcje?
Która frakcja jest najdroższa?
Pytania te zrodziły mi się gdyż w becie grałem na tyle że miałem wszystkie dostępne karty z gry, a obecnie po powrocie do gry zaczynam ponownie kolekcjonować i zastanawiam się ile mógłbym zakupić za posiadane przeze mnie 90 tys. fragmentów w obecnym momencie.
 
Jak masz spore braki to lepiej zacząć od otwierania beczek. Dopóki nie zapełnisz kolekcji brązowymi kartami przynajmniej.
 
Jak masz spore braki to lepiej zacząć od otwierania beczek. Dopóki nie zapełnisz kolekcji brązowymi kartami przynajmniej.
No z brakami to nie ma problemów, jak którejś karty potrzebuję to poprostu ją tworzę XD
Chodzi mi z czystej ciekawości przy jakich liczbach oscylujemy, czy to jest bardziej 60 tys odłamków, 150 tys. czy może 300 tys.
 
Pytanie na co te skrawki trzymasz skoro nie masz wszystkich kart? Brak chęci do tworzenia kazdej jednej ( i potrzebny do tego czas) czy może coś innego? Ogólnie 90 tys starczy na bardzo dużo kart ale nie chce mi się tego liczyć.
 
Przecież bardzo łatwo policzyć ile potrzeba skrawków na dany typ kart. Ustaw sobie w klaserze filtry na koszt wytworzenia wg rzadkości i sobie pomnóż ilość kart przez potrzebne zasoby do wytworzenia. Kiedyś na reddicie była taka rozpiska, ale to na premierę. Z tego co pamiętam, full premium kosztowało 419k skrawków a non premium gdzieś 120k.
 
Top Bottom