Surowce jedynie za obustronne GG.

+
Status
Not open for further replies.
Alez mnie zawsze śmieszą te dyskusje o GG. W sumie sam stosuje się do zasad o których pisał jeden z kolegów ( jak przegram, to daje, jak wygram, to tylko jak przeciwnik da ). Ale ogólnie, to mam to głęboko w poważaniu i traktuje o jako formę grzecznościową, używaną przez wielu ludzi w innych grach i to bez nagród ( gl&hf na początku, gg na końcu ). Niektórzy mają niezdrowe jazdy z tą opcją, nie podoba się, to nie dawaj nikomu, praktycznie zawsze wygrywasz, bo jak ktoś ci też nie da, to jesteście kwita, a jak dostaniesz, to oszukałeś "frajera".
Normalna piaskownica, szkoda, że nie można dawać minusowych redpointów.
 
Naprawdę myślisz, że cokolwiek by to zmieniło? Nagrody za samo granie i rangi są tak duże, że i tak nikt tego gg nie odczuwa.
 
z GG jest wszystko ok, jest to tylko mały dodatek do nagród gry i chyba tylko ludzie używający botów, albo bardzo słabi gracze na tym bazują. Dla mnie głównym motorem napędowym w zdobywaniu nowych kart są nagrody dzienne oraz za rangi/poziomy, GG jest mało istotne.
 
Niech po prostu dodadzą możliwość automatycznego gratulowania, do włączenia w opcjach gry.

Czasem zdarza się crash gry po zakończeniu meczu, czasem za szybko naciśnie się "B" aby pominąć przydługie animacje końcowe. :)
 
Last edited:

Gomola

Forum veteran
Marat87;n9270331 said:
Alez mnie zawsze śmieszą te dyskusje o GG. W sumie sam stosuje się do zasad o których pisał jeden z kolegów ( jak przegram, to daje, jak wygram, to tylko jak przeciwnik da ). Ale ogólnie, to mam to głęboko w poważaniu i traktuje o jako formę grzecznościową, używaną przez wielu ludzi w innych grach i to bez nagród ( gl&hf na początku, gg na końcu ). Niektórzy mają niezdrowe jazdy z tą opcją, nie podoba się, to nie dawaj nikomu, praktycznie zawsze wygrywasz, bo jak ktoś ci też nie da, to jesteście kwita, a jak dostaniesz, to oszukałeś "frajera".
Normalna piaskownica, szkoda, że nie można dawać minusowych redpointów.

***Proponuje sobie dać na wstrzymanie.
 
Last edited by a moderator:
ja daję gg gdzieś w 20% przypadków....mi w zasadzie brakuje opcji anty-gg...rozdawał bym na prawo i lewo. Zapisuję sobie nawet nicki, żeby omyłkowo z rozpędu nie dać gg jakiemuś durniowi
 
Seavro;n9272011 said:
Proponuję sobie dać na wstrzymanie w kwestii nic nieznaczącego "gg".

Rzuciłem zwykłe, luźne hasło, bez zbędnych emocji w dziale sugestie. Nawet nie pamiętałem o tym wątku. A co niektórzy wyskakują jakby to były co najmniej wybory do parlamentu i mi zapisują w notatniku ujemne redpointy. Śmieszna sprawa. Musieli już wcześniej na ten temat jakieś boje prowadzić i reagują agresją ;) Jak dla mnie to mogą nawet zlikwidować całą funkcję GG, bo to jest wymuszanie na siłę uprzejmości.
 
To po prostu 10 temat o tym samym. Co chwila pojawia się temat "jak się poddajesz, to nie masz szacunku", "nie dają mi gg, obraża mnie to". Serio nie ma czego tu poruszać i proponować zmian. Nic się w grze nie zmieni czy to usuną, czy obaj gracze będą musieli dawać gg(to dopiero wymuszona uprzejmość). To jest zwykły temat o niczym.
 
Nagrody są z bug'owane i nie zawsze można je przyznać (znika przycisk nagrody), dlatego pewnie nie dostajesz.
 
Kilka postów poleciało.

Marat87 Seavro i reszta - jeżeli zasadność istnienia jakiegoś tematu budzi waszą wątpliwość - zgłoście to za pośrednictwem raportu. Uświadamianie autora OP, że wątek jest zbędny nie leży w waszej gestii.

Gomola w związku z tym, że pojawiły się tu niezdrowe emocje zamykam temat, dyskusję można przenieść do któregoś z już istniejących.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom