świat a poczynania wiedźmina

+
świat a poczynania wiedźmina

po krótkim przeszukiwaniu forum, podczas którego nie wiedziałem ani jak ani specjalnie czego szukać , pytam, czy w grze będą wskazówki od samej natury/przyrody gdzie szukać kluczowych dla misji potworów lub jakichś innych pożytecznych rzeczy.Np. czy idąc w stronę kołujących gdzieś (w domyśle: nad trupami) w górze paków znajdziemy siedlisko jakiegoś potwora, czy czarcie kręgi itp. będą o czymś podpowiadały, czy na rozstajach znajdziemy jakieś wieści o zarobku, ogólnie, czy gra będzie na tyle realistyczna, że trzeba będzie obserwować świat, by lepiej, szybciej lub w ogóle wykonać zadania? Byłby to wg. mnie piękny smaczek, ale decydujący głos należy do programistów...
 

tyhe

Forum veteran
Hruodberaht said:
czy gra będzie na tyle realistyczna, że trzeba będzie obserwować świat, by lepiej, szybciej lub w ogóle wykonać zadania? Byłby to wg. mnie piękny smaczek, ale decydujący głos należy do programistów...
Obecnośc niespodzianek i nieco ukrytych qusetów byłaby świetna.Np. ukryty przedmiot... np. jeśli się wyśledzi jakąs mogiłę w lesie...Masz rację, to byłoby coś a nawet, nie oszukujmy się, COŚ.Jakieś rzeczy niezwiązane z głownym wątkiem fabuły, coś do odkrycia samemu...Jeśli to ma być faktycznie wielka gra...A nie tylko poprawna.
 

nowy

Forum veteran
Zgadzam się z tym, że się zgadzaszLudzie którzy się zgadzają wpisujcie się! Posty takie jak mój i ten wyżej po prostu mnie rozwalają i nie umiem przejść obok nich obojętnie.
 
Smaczki ,smaczkami owszem ale to chyba dla takich entuzjastó jak nas tu na forum jest sporo, tych co dobrą grą się delektują a nie ją uzywają. Do tego dochodzą ukryte bonusy dla fanów Sapkowskiego. Nie wiem dokładnie jak będzie wz wiedźminem po części z tego co widać jedni Redzi starają się takie rzyczy przemycić. Niestety panuja ogólna tendencja w upraszczaniu wszystkiego, nie wiem czy to wynik zidiocenia niektórych społeczeństw czy brak czasu a może chęc dotarcia do duzego grona, najpewniej wszystko po trochę.
 
Top Bottom