Świat Wiedźmina

+
hmmm ale czy przez przypadek znaczek narkotyków nie dotyczy wyłącznie tych prawdziwych (np. heroiny) a nie wymyślonych przez autora ???
 
Pono Jr said:
Jak myślicie, które z oznaczeń PEGI (jeśli takim zostanie poddany Wiedźmin) będą widniały na pudełku z grą? Wszak prawie wszystkie się nadają:)
Będzie jeden 18+. A w nim zwierają się pozostałe i bedą obok wymienione.Co do języka w grze. To właściwie jaki on będzie? Wulgarny tak jak w książkach?
 
Podobno język ma być wulgarny, jakiś czas temu można było przeczytać to z czyjejś relacji bodaj (niestety nie pamiętam dokładnie gdzie). No, chyba że spotka nas jakaś cenzura, ale tej nie powinno być. Mam nadzieję, że właśnie takim "dorosłym" językiem, będą się posługiwać postacie w grze. Takie ubarwienie dialogów jest jak najbardziej na miejscu.
 
No właśnie ta cenzura wciąż nad nami wisi, ale w sumie żadnych informacji i zagrożeń że wystąpi w polskiej wersji nie ma. Zatem spokojnie i bez obaw. Chociaż na samą myśl iż miałaby zostać wprowadzona robię się bardzo nerwowy. Ucierpiał by na tym świat i klimat bardzo. Co do dialogów to uważam iż powinny być dojżałe i stylizowane na te z książek.
 
A co myślicie o postaci śmierci przedstawionej przez Sapkowskiego na łamach opowiadania Coś więcej? Osobiście uważam, że to przepiękny motyw, jeden z tych które najlepiej zapamiętałem i które najbardziej mnie poruszyły.- Wezmę cię za rękę - powiedziała, patrząc mu prosto w oczy. - Wezmę cię za rękę i poprowadzę przez łąkę. W mgłę, zimną i mokrą.- A dalej? Co jest dalej, za mgłą?- Nic - uśmiechnęła się. - Dalej nie ma już nic.(...)- Nie - przerwała. - Ja niczego nie zabieram. Ja tylko biorę za rękę. Po to, by nikt nie był wówczas sam. Sam we mgle...
 
Śmierć u AS-a bardzo przypomina tę z filmu Joe Black. Z tą różnicą, że w Joe Black była facetem btw: wiecie co sobie ubzdurałem?Erlenwald = Las Olszowyulica przy lesie olszowym = OlszówkaOlszówka = ulica w BB niedaleko mnieJeż z Erlenwaldu = mój sąsiad?xD
 
W jakiejś kultrze jest/było iż śmierć przychodziła pod postacią pieknej kobiety lub przystojnego mężczyzny. Zabierali oni kandydatów na trupy po stosunku seksualnym...Tak Śmierć mi się naj bardziej podoba!!!
 
I co ten makijaż robi z babą?? Istnieje od początku świata, a wmawia Ci, że niedawno 19 wiosen ukończyła;]
 
Jeśli patrząc przez pryzmat biblijny,to śmierć powstała prze Ewę i Adama, czyli człowiek ściągnąl sam na siebie śmierć. BUAUAHAHAHAHA!!! Ale jestem mroczny, ale serio wam mówię z tą śmiercią, no ale mało osób wierzy dziś w Boga, a jescze inni chodzą do kościoła i wierzą w ewolucję, a jak im się powie, że muszą wybrać ewolucje albo Boga to ci gadają: Nie mieszaj do tego Boga, czyli sporo ludzi zyje w dwóch światach :p ??? :eek: :( :mad: :'(
 
Top Bottom