Świąteczna kartka od Wiedźmina

+
Widać ten ktoś podpisywał wszystkie kartki do Tych(ów). A tak przy okazji - czy na tym forum jest jakiś inny tyszanin?
 
A ja się nie załapałem!! A takie superowe kartki były!! Może cosik się pojawi na wielkanoc?? Fajowo by było!!
 
No cóż, o Tobie, Michał, wiem. I proszę następne osoby o pisanie mi takich komunikatów na PW bo mnie Draghmar zastrzeli.
 
Ech...widze, ze kilka osob sobie zbiera...krakers->nie bylo Cie jakis czas co nie znaczy, ze Cie nie pamietam.
 
Yarpen Zirgin said:
skąd wiesz jakie były jak nie dostaleś?:p
Primo, ciekawość to pierwszy stopień do piekła.Sekundo, widziałem jakie były chociaż ja nie dostałe.PS. Czasami jest tak, że człowiek zapomina o pewnych sprawach. Jak ja o tych kartkach
 
tych co nie dostali nie chce martwić, no ale nightmare chociaż ma pokręcony adres dostał już 2 dni temu. powinniście sie chyba zacząć niepokoić, bo to już 28.
 
A ja powiem w prost, choc zabrzmi to brutalnie . Ten kto miał już dostac to dostał, aten kto nie dotsał to jest mi przykro ale nie ma już chyba co liczyc na karteczkę. A ja dostałem i się bardzo cieszę. Stoi sobie ona w ramce koło mego monitora. Bóstwo...
 
Tibor said:
A ja powiem w prost, choc zabrzmi to brutalnie . Ten kto miał już dostac to dostał, aten kto nie dotsał to jest mi przykro ale nie ma już chyba co liczyc na karteczkę. A ja dostałem i się bardzo cieszę. Stoi sobie ona w ramce koło mego monitora. Bóstwo...
Nie tak dokonca. Czasami zdarza sie, ze poczta cos partaczy i przesyla z opoznieniem...Ale rzeczywiscie jest to malo prawdopodobne. Jesli ktos ma nerwy mocne to moze pojsc sie zapytac w jednostce glownej poczty w swoim miescie co robic...pewnie i tak nic sie nie wskora, ale probowac warto.
 
Ja wcale nie mieszkam na jakimś odludziu :p Fakt - Podkarpacie, Nisko obok Stalowej Woli, ale to miasto wojewódzkie :p I CD-Action z Wrocławia przyszło na czas, więc zaczynam się martwić :(
 
Fajna kartka, na tyle fajna, że jak mój facet ją zobaczył to się na mnie 2 dni boczył, że mu nie powiedziałam, iż każdy może dostać kto wyśle swoje namiary, ale jego wina bo za rzadko wchodzi na właściwe strony W sumie mogłam mu oddać swoją, ale z drugiej strony z jakiej paki
 
Poszukajcie na nich wzmianek drobnym druczkiem o prawach autorskich. Jeżeli nic nie ma, to prosiłbym o przesłanie skana. :)
 
Top Bottom