Świąteczne szaleństwo ogarnia GWINTA!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Świętuj razem z nami, graj w trybach specjalnych i zgarniaj świąteczne nagrody!



PREZENTÓW W BRÓD!

W tym roku Święta przyszły wcześniej! Zaloguj się do GWINTA między 19 grudnia a 9 stycznia aby otrzymać tytuł “Zimowy wędrowiec” oraz pokrytą śniegiem zimową planszę, za darmo!

Pole bitwy zostało nawiedzone przez magiczne bałwany! Jeśli jakiegoś zauważysz przegoń go z planszy — w nagrodę masz szansę na zdobycie świątecznych rewersów, ramek i awatarów. Wieść niesie, że na najgrzeczniejszych czeka jeszcze jeden wyjątkowy prezent...

PODEJMIJ ŚWIĄTECZNE WYZWANIE!

Upiór Yule wyzwał Świątecznego Cracha na pojedynek — od Ciebie zależy kto go wygra! Opowiedz się po jednej ze stron i zgarniaj Punkty Nagród oraz bonusy do doświadczenia.

ŚWIĄTECZNE PAKI OD SKLEPA:

ZESTAW PRZESILENIA ZIMOWEGO
Poczuj Święta dzięki zestawowi zimowych bibelotów, które ozdobią Twoją kolekcję!



PAKA ŚWIĄTECZNA 2019
Kolejny rok za nami! Z tej okazji Sklep własnoręcznie wybrał najlepsze towary, w tym 25 Potężnych Beczek Premium!


 
Po otworzeniu prezentu (rozwalenie bałwanka Eredina z nowej planszy) nie pokazało mi się co zawiera prezent. W ramkach, tytułach czy avatarach nic nowego nie przybyło...
 
Po otworzeniu prezentu (rozwalenie bałwanka Eredina z nowej planszy) nie pokazało mi się co zawiera prezent. W ramkach, tytułach czy avatarach nic nowego nie przybyło...
Musisz go otworzyć u sklepa ,aby coś z niego wyskoczyło. Ogólnie event fajny ,ale są irytujące błędy. Prezentu czasem nie wyświetla w sklepie ,a świnki na planszy są całe białe-bynajmniej nie zakopane w śniegu.
 
Musisz go otworzyć u sklepa ,aby coś z niego wyskoczyło. Ogólnie event fajny ,ale są irytujące błędy. Prezentu czasem nie wyświetla w sklepie ,a świnki na planszy są całe białe-bynajmniej nie zakopane w śniegu.

Otworzyłem u sklepa właśnie xD I zgadza się...świnki czasem są białe jak duchy :D
 

Lexor

Forum veteran
PODEJMIJ ŚWIĄTECZNE WYZWANIE!
Upiór Yule wyzwał Świątecznego Cracha na pojedynek — od Ciebie zależy kto go wygra! Opowiedz się po jednej ze stron i zgarniaj Punkty Nagród oraz bonusy do doświadczenia.

Z tego co czytałem to obecnie wyzwanie nie zalicza punktów do wyzwaniowych kontraktów frakcyjnych.

Czy tak powinno być, czy też jest to błąd, który zostanie naprawiony i punkty będą się zaliczały do kontraktów?
 
Czemu te plansze są takie niedokończone? Żywopłot ucięty, świnia też. Przy przybliżonym widoku jest ok, ale jak się oddala lub przesuwa to widać tą masakrę.

Zapomnieliście, że dodaliście opcję przesuwania i dlatego te plansze robione są na odwal się, czy jak? Bo to już 3 albo 4 z takimi błędami... I żadna nie jest zmieniona, mimo iż już o tym pisałem
 
Ja nie dostałem, ale grałem z jednym typkiem, który ów tytuł posiadał, może za jakiś czas się pojawią, a jak nie to napiszę do supportu.
Jak jutro mi się nie pojawi to też napiszę. Przy okazji w sprawie prezentu, który był 'pusty' :D
 
Czemu te plansze są takie niedokończone? Żywopłot ucięty, świnia też. Przy przybliżonym widoku jest ok, ale jak się oddala lub przesuwa to widać tą masakrę.

Zapomnieliście, że dodaliście opcję przesuwania i dlatego te plansze robione są na odwal się, czy jak? Bo to już 3 albo 4 z takimi błędami... I żadna nie jest zmieniona, mimo iż już o tym pisałem
O tych uciętych planszach już wspominałem dawno temu, a u świń właśnie jest to najbardziej widoczne przy tych wiszących chorągiewkach np, które na oddaleniu i przesunięciu widać, jak są chamsko ucięte.
 
U mnie też prezenty były "puste", choć otworzyłem je w sumie 3.

EDIT: były "puste", w sensie, że podczas otwierania prezentu nie widziałem żadnej nagrody.

Z jednego doszedł mi jednak nowy awatar bałwana, ale z dwóch pozostałych chyba nic nowego nie przybyło... bo sprawdzałem bibeloty i rewersy... mam nadzieję, że to chwilowy problem i nagrody wpadną na konto :)
 
Last edited:
Ja nie dostałem, ale grałem z jednym typkiem, który ów tytuł posiadał, może za jakiś czas się pojawią, a jak nie to napiszę do supportu.
Napisałem do supportu i czekam na odpowiedź xD

Myślałem, że po dniu pokażą mi się nowe fanty.
 
Te prezenty, o których piszecie, to tylko z bałwana na zimowej planszy? Czy coś jeszcze?
Co w ogóle można tam "wygrać"?
 
Top Bottom