Świąteczne szaleństwo ogarnia GWINTA!

+
Ciekawa jest ta 'nie-schematycznosc' dropow.
Pierwsze dwa dostalem w swoim dwoch pierwszych grach po przeniesieniu konta z konsoli. Kolejny byl nastepnego wieczora.
4ty i 5ty trzeciego dnia a 6ty wczoraj (dzien czwarty).
Dostalem kolejno: avatar, ramka, tytul, zloto, zloto, tytul.
Kazdego dnia bylo grane po ok 2h. Naturalnie jesli to sezonowka i trafienie na Damiena to rozbicie balwanka i esc+enter :)

Jednak rewers bardzo nie chce sie wydropic :p
 
Ciekawe czy trzeba na szybko robić drzewko dzika, bo zostanie zastąpione nowym rokiem i przepadnie, czy zostanie i pojawi się nowa karta.. mogliby dać jakieś info.
 
Może zostaleś potraktowany przez system jako BOT i zadziałało jakieś zabezpieczanie :p :)
Poddałem tylko kilka gier, gdzie i tak nie miałem szans wygrać i była to strata czasu (emhyr vs emhyr), a reszta to poddawali wrogowie... Nie wkurzaj mnie już farciarzu, który pewnie wszystko dostał pierwszego dnia i nic nie musiał się męczyć z dropieniem...
 
Poddałem tylko kilka gier, gdzie i tak nie miałem szans wygrać i była to strata czasu (emhyr vs emhyr), a reszta to poddawali wrogowie...
:think: No to w takim razie moja teoria o tym jakoby dropy na sezonówce były gorsze ma sens :smart:
 
Potyczki i rankedy, z przewagą potyczek, pisałem już. Sezonówki nie ruszałem w ogóle od czasu eventu z bałwankami. Swoją drogą nie zdziwiłbym się gdyby ten drop spadał wraz z % ilością poddań dla danego gracza.
 
Last edited:
Nie sądzę żeby dropy na sezonówce były złe. Zagrałem około 30 sezonowych na zimowej planszy, z tego miałem 10 prezentów. W pierwszym był awatar bałwanka a w dwóch ostatnich ramka i rewers. Nie poddawałem gier nawet na Damiena, bo KP sobie radziły.
 
No proszę was! Dzisiaj rozegrałem 50 + gier sezonowych, rozwaliłem 50 + bałwanów i 0 (zero) prezentów dostałem. Jak możecie zobaczyć wcześniej dostawałem same zasoby, w ogóle mi nie potrzebne. Błagam dajcie mi ten cardback "Blizzard".


Gdzie moj cardback.png
 
Oddaj tego carbacka i tyle no :) Skoro zostałeś wspomniany to musisz mieć coś na sumieniu :p
 
@Lexor Przepraszam. Bardzo dużo się tutaj wypowiadasz i bardzo mądrze, wiem, że chcesz dobrze dla gry, więc tak z przypadku Cię zawołałem. Jeśli Cię uraziłem to serdecznie przepraszam.
 
Ciekawe czy trzeba na szybko robić drzewko dzika, bo zostanie zastąpione nowym rokiem i przepadnie, czy zostanie i pojawi się nowa karta.. mogliby dać jakieś info.
Na początku się zastrzegę bo z CDPR NIGDY NIC nie jest pewne, ale obserwując poczynania tej firmy osobiście bardzo wątpię, że znaleźli czas w czasie świąt na przygotowanie aktualizacji z nowym drzewkiem rocznym. Kolejna rzecz, która przemawia za tym, że tej aktualizacji teraz jeszcze nie będzie, to fakt, ze rok szczura zaczyna się dopiero pod koniec stycznia.

Oddaj tego carbacka i tyle no :) Skoro zostałeś wspomniany to musisz mieć coś na sumieniu :p
Jeśli najpierw wydropię go do siebie, a potem wyleci mi drugi, to "oddam"... ;)

@Lexor Przepraszam. Bardzo dużo się tutaj wypowiadasz i bardzo mądrze, wiem, że chcesz dobrze dla gry, więc tak z przypadku Cię zawołałem. Jeśli Cię uraziłem to serdecznie przepraszam.
Nie, nie uraziłeś - po prostu byłem ciekawy kontekstu. :)

Swoją drogą - z tego screena co pokazałeś wynika, że są cztery rodzaje prezentów z surowcami (które się łączą w kupki)? Czy też jest ich więcej?
 
Swoją drogą - z tego screena co pokazałeś wynika, że są cztery rodzaje prezentów z surowcami (które się łączą w kupki)? Czy też jest ich więcej?
Jest jeszcze więcej. Przed chwilą mi poleciał samotny prezent z 50 złota.
 
Kolejna rzecz, która przemawia za tym, że tej aktualizacji teraz jeszcze nie będzie, to fakt, ze rok szczura zaczyna się dopiero pod koniec stycznia.
Rok dzika chyba wprowadzili pod koniec stycznia zeszłego roku więc bardzo możliwe, że wprowadzą dopiero w lutym rok szczura.
 
Top Bottom