Światowe pokazy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - materiał wideo

+
@solan7 Były jakieś latające stwory w DA:I (nie licząc smoków)? Ja nie dostrzegłem.

Wracając do tematu - nie moge się doczekać poniedzialku :D
 
Last edited:
Na pierwszym kawałku (tym w katakumbach?) kamera jest zdecydowanie za daleko.
Mam nadzieję że w poniedziałek uda się wyciągnąć jakieś informacje dotyczące zmiany kamery.
 
Jezus, jak na razie na telefonie obejrzałem i jest mega. Te włosy Geralta! Ta krew kapiąca z konia na końcu! Ta filmowość cutscen!
 
Nie wiem jak wy, ale ja już nie mogę się doczekać większej ilości materiałów
 
To sterowanie to pewnie tylko dlatego, że to początek gry i nie wszyscy muszą jeszcze wiedzieć jak się walczy (do tej pory w grze mogło liczyć się tylko sterowanie podczas eksploracji.
 
Może ten interfejs taki duży, bo materiał pochodzi z konsoli? Jak wiadomo zwyczajowo grając na konsoli nie siedzi się 2m od ekranu :hmm:

Ale dobrze byłoby jakby był skalowalny. Wtedy chociaż raz każdy byłby zadowolony :p.
 
Mam nadzieję, że te levele potworów i pkt zadawanych obrażeń da się wyłączyć, bo w końcu w 35 minutowym gameplayu, gdy była walka z wilkołakiem, to takiego czegoś nie było.
 
Jest efekt wow! :D Materiał świetny nie wiem czemu wywarł nam nie aż tak wielkie wrażenie skoro widziałem 35 min gameplay. Gryf porywający konia :D W niektórych miejscach lokacje przypominają mi Dragon Age Inkwizycje tylko że są trzy razy ładniejsze.
 
Witam.
Golibroda z prawdziwego zdarzenia.
Super, cała reszta też, Miodzio.
Pozdrawiam.

Ed.: @Esterad_Thyssen podejrzewam, że to cesarz w chwili koronacji.
@Trzyg Fajnie skoczyło.
@Neareb Ja go nie zauważyłem za pierwszym razem :)
@maciekw możesz mieć rację, albo to uproszczona mini mapka nie pokazująca każdej łachy piachu.
 
Last edited:
Top Bottom