Świetne wyniki sprzedaży Wiedźmina w Rosji!

+
mortifer said:
a przede wszystkim o plci pieknej...
Nie przeginasz czasem? Znam przedstawicieli płci 'brzydkiej' którzy grywają w Simsy, ale sporadycznie, co nie zmienia faktu ze jednak...A Sims2 to jedna z najlepiej sprzedających się gier w ogóle, więc taki wynik nie powinien nikogo dziwić...A co do wyników sprzedaży to mogliby się pochwalić że 500k przekroczyli ;D
 
Nie jest to temat o SIMSACH jednak napiszę że gra ta cieszy się taką popularnością ponieważ ma ciągłe dodatki..."NASZA" gra nie ma jeszcze dodatków a już jest na górnej półce,co to będzie jak dodatek wyjdzie.?..:)...czekam z niecierpliwością.
 
I raczej wyjdzie. Co to byłby za sens robić TW 2 i kontynuować nie wyjaśnione sprawy. Wiele osób nie wiedziałoby o co chodzi. A jak wyjdzie dodatek (wymagający podstawki) to każdy będzie zmuszony do przejście gry (zależy czy to będzie rozszerzenie ala Noc Kruka czy jak w normalnym NWN)
 
Tylko nie dodatki ciągnące się w nieskończoność. Jeden darmowy starczy zupełnie. Już wolałbym widzieć Wiedźmina 2 na UE lub CryEngine ;). A nie Aurorze :(.A jeżeli Simsy są strategią to ja wysiadam i przestaję się dziwić popularności konsol.
 
Oo !! i to jest dobry pretekst zeby szepnac, ze prace nad (dodatkiem badz druga czescia) zostaly oficjalnie potwierdzone :D
 
Dzisiaj na poloni widziałem wywiad z Tomaszem Bagińskim i Michałem Kicińskim. Mówili, że muszą sprzedać ponad 1mil egzemplarzy by koszty się zwróciły (okres 15 miechów), no, no... nie wiedziałem, że to aż tak kosztowne jest wyprodukowanie wszystkiego, albo Atari ma dla siebie korzystny kontrakt (w sumie wydają prawie wszędzie)
 
A mnie bardziej interesowałyby "smaczki" w różnych tłumaczeniach :) Ciekam jestem czy wersja rosyjska też ma różne odniesienia do ich sfery polityczno-kulturalnejnp. "na***ałem się jak Jelcyn" :DProszę cenzurować wulgaryzmy.Elwer
 
Leehtr said:
Napiszcie cos o sprzedazy Wiedźmina w Chinach.Czy już wystartował ?Jaka cena sprzedazy (w porównaniu do ich zarobków) ?Jaki pierwotny nakład ?Czy coś trzeba było zmieniać w grze w związku z wymogami prawno-kulturowymi ?itd.
rowniez chcialbym sie dowiedziec cos na temat lokalizacji i sprzedazy w Chinach.moze jakas dluzsza wypowiedz, bez suchych odpowiedzi na powyzsze pytania? ;)
 
No mnie tez ciekawi jaką popularnością cieszy się wiedźmin u skośnookich przyjaciół, może jednak powiecie coś na ten temat?
 
Chyba nikogo nie dziwią te wyniki :DSzkoda tylko że RED wstrzymuję z info na temat ilości sprzedanych egzemplarzy :(
 
Yaboo said:
Pewnie czekaja do tego miliona, zeby wielki news oglosic... szkoda tylko ze jakos to dlugo trwa
Pewnie nie czekają, ale Święta są tuż tuż, więc jakichkolwiek danych oczekiwałabym po czasie żniw, czyli w styczniu najwcześniej. Nawet w ankiecie IGNu na RPG of the year Wieśiek zdecydowanie prowadzi, słusznie zresztą.
 
ciekawe czy jest jakaś wersja dla oligarchów?z Prawdziwym Medalionem Wiedźmińskim, całą kolekcją Wiedźmińskich mieczy (stalowych, srebrnych, złotych i specjalnych platynowych) oraz makietą Wizimy w skali 1:1 wraz z nieodłącznymi kurtyzanami.zawsze sprzedać jeden egzemplarz za 10.000.000 $ niż 1.000.000 egzemplarzy za 10 $.
 

Teer1

Forum veteran
A ja myślę że sporo się rozjaśni w tej kwestii po tym, jak zostanie opublikowany bezpłatny dodatek do wiedźmina. Jeśli będzie do pobrania tylko po zarejestrowaniu, to przynajmniej połowa z graczy zawita po niego na forum. I wtedy zobaczymy... chyba że admini skasują licznik userów ;D
 
Wg mnie w Polsce gra się świetnie sprzedaje. Wystarczy od czasu do czasu wpaść do Empika, MM czy jakiegoś marketu i dobrze widać, że na półkach, gdzie stoją opakowania Wiedźmina ( a raczej powinny stać, bo ostatnio zauważyłem w dwóch marketach kartki z informacją o chwilowym braku towaru ) jest coraz więcej wolnej powierzchni ;D
 

Teer1

Forum veteran
CD Projekt trochę chlapnął danymi :) -> http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=3359.30
Michal said:
Here The Witcher since release is no1 on all charts and since last Sunday sold through 81k units!!! Which beats all the best selling recordson the market. It is more than twice as much as previous biggest seller (homm5). Similar situation is in Czech, Hungary andRussia (Novyi Disk company was a publisher there but we were involved in the process pretty much).
Czyli w Polsce zbliżają się powoli do granicy 100k :)
 
81 tys. egzemplarzy sprzedanych w Polsce? Fantastyczny wynik. I to jeszcze przed szałem świątecznych zakupów. Jeżeli dobrze pamiętam informacje prasowe odnośnie pierwszego nakładu to w sklepach pozostało jeszcze ok 30 tys. egzemplarzy gry. Przed świętami pewnie wszystko zostanie sprzedane :)
 
Top Bottom