Świętuj w GWINCIE nadejście Nowego Roku Księżycowego!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Weź udział w zabawie! Podczas Festiwalu Nowego Roku Księżycowego gracze będą mogli otrzymać specjalne prezenty oraz zakupić tematyczne bibeloty na PC i iOS!



Festiwal rozpoczyna się dziś i potrwa do 7 lutego. Podczas wydarzenia, w ramach nagród za kompletowanie dziennych koron, będziecie otrzymywać czerwone koperty (do 4 dziennie). Każda zdobyta koperta to szansa na jeden z przygotowanych specjalnie na tę okazję prezentów, tematycznie związanych z obchodami święta Nowego Roku Księżycowego — wśród nich znajdziecie awatary, ramki, tytuł gracza, rewers oraz zasoby (złoto, fragmenty kart lub pył meteorytowy).

Ponadto, do kramu Sklepa trafiły noworoczne oferty. W tym:

Plansza: Księżyc
Nowe pole walki na Nowy Rok Księżycowy! Oby wszystkie bitwy, które na nim stoczysz, były równie udane, co niezapomniane!



Zestaw Nowego Roku Księżycowego
Dobry sposób na udany rok w GWINCIE? Ten zestaw! Podobno ozdoby w nim zawarte nie dość, że wyglądają magicznie, to przynoszą wyjątkowe szczęście. Zestaw zawiera:
  • Księżycowy rewers premium
  • Awatar: Szczęście
  • Ramkę: Złota moneta
  • Tytuł: Farciarz


Paka Powodzenia
Wzbogać i wzmocnij swoją kolekcję dzięki 25 POTĘŻNYM BECZKOM PREMIUM, zawierającym wyłącznie animowane wersje kart z puli wszystkich dostępnych w GWINCIE, a także silnej legendarnej karcie i sporej porcji pyłu meteorytowego.



Te oferty będą dostępne do południa w dniu 7 lutego.

Wyprzedaż z okazji Nowego Roku Księżycowego
Dodatkowo, w trakcie Festiwalu Nowego Roku Księżycowego, wybrane beczki frakcyjne będą o 30% tańsze! Sklep codziennie będzie wybierał inne beczki, więc sprawdzajcie sklep na bieżąco!


 
A drzewko roczne? Tak szczerze to tylko ono mnie interesowało. Tak czy siak dzięki za event.
 
Zrobiłem dzisiaj aktualizację Gwinta i dwie korony, jednak nie dostałem żadnych czerwonych kopert. BUG?
 

Lexor

Forum veteran
Zrobiłem dzisiaj aktualizację Gwinta i dwie korony, jednak nie dostałem żadnych czerwonych kopert. BUG?
Z tego co ludzie piszą na reddicie ten event "jeszcze nie działa".
Na tym poniższą wypowiedź kończę, bo inaczej przyjdzie @luk757 i znowu skomentuje że "wbijam szpilę". :D
 
@Lexor Znając życie to napisałbyś coś w stylu:
"Niestety CDR po raz kolejny pokazuje, że ich organizacja pracy leży i kwiczy, plując w twarz wszystkim tym, którzy chcą sobie spokojnie zagrać w Gwinta po pracy w 1 dzień weekendu" ;)
 
Nie minął jeszcze rok od wprowadzenia poprzedniego drzewka rocznego, cierpliwości ;)
Był rok Dzika... Teraz jest Księżycowy... Logika podpowiada, że liczymy takimi latami a nie zwykłym kalendarzem więc drzewko jak najbardziej być powinno. Skoro piszesz jak wyżej, może w takim razie aktualizacja powinna nazywać się "koniec stycznia 2020" a nie tak jak się nazywa?
 
@Lexor Znając życie to napisałbyś coś w stylu:
"Niestety CDR po raz kolejny pokazuje, że ich organizacja pracy leży i kwiczy, plując w twarz wszystkim tym, którzy chcą sobie spokojnie zagrać w Gwinta po pracy w 1 dzień weekendu" ;)
No i byłoby w tym trochę racji lecz z pluciem bym nie przesadzał. Nadal jest mnóstwo błędów ,które może nie wpływają na rozgrywkę ale cholernie irytują. Koperty są bez tekstury ,a wpis przy nich zawiera literówkę. W księdze zakładka roku dzika ma koronę z podstawowej ,a ramka wilka jest z bety. Czemu wszystko w tym Gwincie jest robione na szybko i nie jest to poprawiane w postaci np. hotfixów. Od tego niedbalstwa grać się odechciewa.
 
Last edited:
Dodam jeszcze że duża część kart z nowego dodatku w wersjach premium nadal NIE MA DŹWIĘKU. To jest nie do pomyślenia już wolałbym aby tradycyjnie resztę premek otrzymać w następnym updacie niż coś takiego.
 
No widzisz a ja np. wolę zobaczyć robotę CDR w grze jak najszybciej o ile nie nie rodzi to jakiegoś konfliktu. Oczywiście brakuje mi dźwięku kart z Ofiru w bibliotece ale jeśli mogę zobaczyć animacje od razu z wyjściem dodatku to jak najbardziej jestem za. Dźwięki na planszy i tak są.
 
No ja się jednak zgadzam z tym, że beta to już nie jest, i opóźnienia z dźwiękiem i animacjami nie wyglądają za dobrze. Ale od przesunięcia premiery Cyberpunka zdaję sobie sprawę, że po prostu nie ma na to mocy przerobowych, i pewnie lepiej podtrzymywać życie gry choćby prowizorycznie niż zrobić zastój na pół roku.
 
podtrzymywać życie gry choćby prowizorycznie niż zrobić zastój na pół roku.
:confused: Przecież rozwój Gwinta w tym momencie jest niezaburzony niczym. Jakie prowizoryczne podtrzymywanie życia? Inna sprawa, że ciężko stwierdzić czy praca nad CP 2077 w jakikolwiek sposób wpływa na Gwinta w tym momencie.
 
:confused: Przecież rozwój Gwinta w tym momencie jest niezaburzony niczym. Jakie prowizoryczne podtrzymywanie życia? Inna sprawa, że ciężko stwierdzić czy praca nad CP 2077 w jakikolwiek sposób wpływa na Gwinta w tym momencie.
Przecież to oczywiste że Cyberpunk spowalnia rozwój Gwinta. Na chwilę obecną gra wygląda właśnie tak jakby była prowizorycznie trzymana przy życiu. Aktualizacje nie wnoszą prawie nic ,a nawet nie poprawiają denerwujących i dość starych błędów. Z tego co pamiętam to Redzi nawet na streamie mówili ,że część zespołu została przypisana do CP.
 
Przecież to oczywiste że Cyberpunk spowalnia rozwój Gwinta. Na chwilę obecną gra wygląda właśnie tak jakby była prowizorycznie trzymana przy życiu. Aktualizacje nie wnoszą prawie nic ,a nawet nie poprawiają denerwujących i dość starych błędów.
Dodatki też nic nie wnoszą? LOL To, że mają taki a nie inny styl łatania błędów to nie jest kwestia CP. Od początku Gwinta tak to wygląda.

Z tego co pamiętam to Redzi nawet na streamie mówili ,że część zespołu została przypisana do CP.
Poproszę taki fragment.
 
Dodatki też nic nie wnoszą? LOL To, że mają taki a nie inny styl łatania błędów to nie jest kwestia CP. Od początku Gwinta tak to wygląda.


Poproszę taki fragment.
Dużo ludzi zostało przepisanych do CP2077. Powód też taki mógł być, że doszli na czas HC na przeprojektowanie projektu :p (nowe wizje mrocznej gry) Jak zrobili co mieli, przydzielono ich do CP2077, wrócą po premierze :p
 
@MaRIB1 ale konkrety...

W sierpniu nad Gwintem pracowało około 80 osób. Takie są ostatnie oficjalne dane. Czy to jest za mało, żeby serwisować tą grę, uaktualniać na satysfakcjonującym poziomie? Wg mnie nie. To, że jest trochę mniej osób niż na początku HC to nic dziwnego bo do roboty też jest mniej.
 
Top Bottom