Świętujemy 10. rocznicę serii gier o Wiedźminie!

+
chojrak Łomatko ... Krakers to Ty?!

BTW, patrzcie na monitor .... PREHISTORYCZNE FORUM!! !! :D


 
Last edited:
Ten film "Biały Wilk - historia komputerowego wiedźmina" to jedna wielka prowokacja byłych i zapewne nadal noszących w sobie żal, urazę pracowników CDPR. Bo czymże innym jak nie prowokacją są wypowiedzi jakoby fabuła powstawała latami, w umysłach wielu ludzi, brakowało jej jednolitości i wielokrotnie była zmieniana, wręcz sztucznie dopasowywana. To próba zdyskredytowania Cirilli Fiony Elen Riannon. Każdy kto choć raz zagrał w grę, przeczytał sagę lub przeczytał sagę i zagrał w grę ( zmieniam kolejność aby nie urazić wieszcza ) wie, że wymyślenie takiej historii przez człowieka jest niemożliwe - zwłaszcza zwykłego handlowca lub programistę, który nie potrafił zrobić portu na konsolę.

Rzeczywistość jest jednak taka, że to Cirilla Fiona Elen Riannon jako pani czasu i przestrzeni przybywając do naszego świata, najpierw we śnie przez kilkuletnie sesje przekazywała Sapkowskiemu historię swojego świata, a następnie pewnej osobie z CDPR dalszą część, kiedy to już umysł wieszcza był przeciążony - tak to wszystko powstało :) Cirilla przekazała nie tylko informacje na temat planety gdzie odbywała się historia Królestw Północy lecz także o przyszłości naszego świata. Dlatego CDPR tworzy CyberPunk, bo jak pamiętamy, na Wyspie Mgieł Ciri opowiedziała Geraltowi, że przebywała w świecie w którym ludzie podróżowali latającymi pojazdami, a z dłoni wychodziły im metalowe odnogi, z których strzelano pociskami ( czy jakoś tak... ) To Cyberpunk 2077.

Tak więc te rewelacje z filmiku traktowałbym z przymrużeniem oka. Nie dajmy sobie odebrać dobrej zabawy z rewelacyjnie opowiedzianej historii innego świata :)
 
Last edited by a moderator:
Zacznę od tego, że dziękuję CDPR za taki filmik. Kiedy zobaczyłem powiadomienie w sekcji subskrypcji, to myślałem, że to będzie kolejna kompilacja scen ze zwiastunów. A tu taka niespodzianka! Ech, szmat czasu i góra wspomnień. Sto lat, Geralcie! Sto lat, Redzi! (Żebyście na pewno zdążyli wydać Cyberpunka za te 60 lat :p )

raison_d_etre;n9543271 said:
Wszystkim chlipaczom.
Skądś znam sytuację z obrazka :D

W_Wallace, widzę, że masz 8888 postów. To chyba też Ci się należą jakieś gratulacje i życzenia!

Vistula77 A ja spokojnie czekam na moment, w którym na oświetlonej neonami ulicy miasta ze stali i szkła mignie mi popielatowłosa dziewczyna.
 
chojrak;n9543331 said:
A niech to. Jak mnie poznałeś?
Jeszcze mogliby się odezwać czasem: Daerdin, Gwindor, Pono Jr, MadJarpen, maspingon i cała reszta...
To by było :D
 
Ten film "Biały Wilk: Historia komputerowego Wiedźmina" jest świetny, myślałem, że jeśli chodzi o powtanie pierwszej części to wiem już (niemal) wszystko, a tu dowiedziałem się tylu całkiem nowych rzeczy! :)
 
Może i mało, ale ja raczej oszczędny się staram być w pochwałach i krytyce. Poza tym warto trzymać sobie te największe armaty na odpowiednie okazje, bo inaczej zwyczajnie zabraknie słów do opisu rzeczywistości. Ktoś mógłby przykładowo zakrzyknąć, ze to ołtarzyk jest, a nie kolekcja, ale to już by była lekka przesada jak sądzę.
 
raison_d_etre;n9556931 said:
Poza tym warto trzymać sobie te największe armaty na odpowiednie okazje, bo inaczej zwyczajnie zabraknie słów do opisu rzeczywistości.
Mam talent nie oglądasz... (?) ;-)

 
Znam, znam, jakżesz mógłbym nie oglądać tej krynicy wysublimowanej sztuki i arcyinteligentnej krytyki przemawiającej do najgłębszych pokładów duszy każdego człowieka godnego nosić to dumne miano?
Nie.
Ale to ze zwyczajnego i prozaicznego powodu braku telewizora od kilkunastu lat. W innym wypadku z zapartym tchem śledziłbym losy bohaterów tego niewątpliwie pasjonującego widowiska.
 
Vistula77;n9555501 said:
Ładne, mało powiedziane. U mnie już dołączyło do kolekcji na ścianie dobre pół roku temu

Ciri pięknie wygląda. :) Kolekcja bardzo ładna. Moja wiedźmińska kolekcja przy niej prezentuje się skromniutko. XD

Sylvin;n9557071 said:
Mam talent nie oglądasz... (?) ;-)

A ten program jeszcze istnieje? O.O
 
Przyznam się w skrytości i pod osłoną internetowej anonimowości, że ustawiłem sobie ten rysunek jako tapetę w telefonie. Ale nie mówcie nikomu.
 
Top Bottom