Świętujemy 10. rocznicę serii gier o Wiedźminie!

+
Za każdym gdy pomyśle o Wiedźminie czuje taką pustkę w sobie. Bo który raz można przeczytać książki, który raz można przejść grę. Brakuje mi świata z Wiedźmina. Wiem, że jest planowany serial o Wiedźminie, ale to też przeminie. I dlatego proszę Was CDP Red zróbcie kolejna część tej gry lub osadzonej w tym świecie. Nie zrobienie kolejnej gry z tego uniwersum przy takiej popularność, jest jak strzelenie sobie w kolano. A co do filmu. Prawie się rozkleiłem :'):cirisad:
 
Już dycha zleciała, a ja wciąż z tym samym zapałem lubię sobie od czasu do czasu pyknąć w dowolnie wybraną część. Pokolenie Wiedźmina już chyba tak ma i raczej tak już zostanie.
Ech, ile bym dał, żeby ten filmik był nie tylko podziękowaniem, ale też zapowiedzią czegoś większego, związanego z dalszymi przygodami Geralta. Co by nie było - serdecznie dziękuję teamowi CDProjekt RED za wypełnienie wartościową treścią wolnego czasu dojrzałych lat. Dzięki serii "Wiedźmin" nabrałem dystansu do mainstreamowej bethesdowej papki i bezwartościowego ścieku w postaci wszelakich pseudoRPG MMO.

Wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących urodzin, Geralt! :cheers:
 
Last edited:
HuntMocy;n9455211 said:
A Iorwetha nie ma
Kto płacze, ten płacze XD


Ogólnie film dobry, nie ma co mówić. Ale ciekawi mnie jedna sprawa. Czy do tego można podejść fabularnie, czy tak jak do "Coś się kończy, coś się zaczyna"? Bo nie wiem czy sobie historię Geralta kończyć tym, że zamieszkał w Corvo z Yennefer, czy z Yennefer oraz właściwie z Lambertem XD
 
Ten filmik jest genialny, normalnie brakuje słów. Naprawdę się wzruszyłem i nie mogę uwierzyć, że to już tyle lat minęło odkąd z Geraltem wyruszyłem na szlak :D. Dziękuję Redzi :cheers:
 
To już tyle czasu minęło? Zaraza... Pamiętam gdy pierwszy raz odpaliłem jedynkę, jakby to było wczoraj! Dzięki Redzi! A filmik No super po prostu!

:cheers3:
 
robert70r;n9457801 said:
Iorveth jest zapewne na jakieś tajnej, bardzo supertajnej misji. ;)

Z Saskią oczywiście :p

Ehh... w sumie zabrakło mi ich w trójce...szkoda, że się nie pojawili tak jak to było w planach wcześniej. Aż chyba dwójeczkę sobie odpalę a co! :D
 
Spędziłem 1/3 życia na forum gry komputerowej, poznałem świetnych ludzi, niezliczoną ilość razy zniweczyłem plany Wielkiego Mistrza, dopadłem królobójców, pokonałem Dziki Gon, wykonałem zlecenia Pana Lusterko i obroniłem Tussoint przed atakiem wampirów. Ech, szmat czasu, a ja dalej, jak tylko mam chwilę wsiadam na koń i jeżdżę po Velen, bo może ktoś potrzebuje pomocy Wiedźmina :) Dziękuję CDP RED za te 10 lat :)
 
Last edited:
Oddałbym wiele żeby to nie był tylko filmik tylko ostatnia misja w grze, na koniec krwi i wina albo jako jeszcze jedno małe DLC, coś jak Cytadela w Mass Effect. Bo trzeba przyznać - Redzi bardzo nieładnie postąpili z postaciami drugoplanowymi na koniec (znaczy - olali je ciepłym moczem). Ale i tak dzięki za te długie godziny dobrej rozrywki ;)
 
Last edited:
Ależ miły gest. Jestem pod wrażeniem. Mam spędzone 620 godzin w Wiedźminie 3. Ani jedna minuta nie była stratą. Dla mnie jest to gra życia. Redzi,dzięki,że jesteście! Dzięki Wam,mając 40 na karku,wciąż ekscytuję się wiedźmińskim światem. Dzięki Wam, przeżywam przed monitorem ogromne spektrum emocji. Dzięki Wam sięgnąłem po prozę Andrzeja Sapkowskiego. Dzięki Wam przeżyłem niesamowity koncert muzyki na zeszłorocznym FMF w Krakowie. Dzięki Wam mój syn mieni się największym fanem Wiedźmina,zapominając o jakże popularnych dzisiaj facetach w pstrokatych,obcisłych trykotach. To Wy pokazaliście światu kto rządzi, i jak powinno się traktować swych odbiorców. Po prostu deklasujecie konkurencję. Z niecierpliwością czekam na Wasze kolejne projekty. Życzę wszelkiej pomyślności! Bywajcie!
 
Nie za często piszę na forum, a jak już to bardziej skupiam się na tym co mogło być, zamiast tego co jest, toteż wypadałoby jednak coś od siebie dorzucić, skoro mamy okrągłą rocznicę serii gier, nad którą spędziłem taki kawał życia. Moja podróż z Wiedźminem zaczęła się ładne 15 lat temu, co może nie brzmi tak imponująco z perspektywy wielu tu obecnych, ale z mojej Wiedźmin towarzyszył mi nieustannie przez pół życia. Nie potrafię oddać słowami jak integralną częścią tej podróży były stworzone przez panów i panie z CDPR gry komputerowe, które pozwoliły mi się poczuć częścią świata, o którym wcześniej dane mi było jedynie czytać. Było to 10 lat pełnych zachwytów, intensywnych emocji, dyskusji i czasem, nie oszukujmy się, i narzekania, chociaż w moim przypadku żadne z uchybień nie było wystarczająco znaczące, żeby zepsuć płynące z nich doświadczenia. Z każdą kolejną grą staracie się mierzyć coraz wyżej (i z zapowiedzi wynika, że nie inaczej będzie też z Cyberpunkiem, na którego oczywiście również żarliwie czekam), więc pewne potknięcia są w pełni zrozumiałe. Kampanie do Gwinta na pewno pozwolą załagodzić smutek po zakończeniu przygody z Geraltem, ale wierzę, że Wiedźmin 3 nie będzie ostatnią dużą grą osadzoną w tym świecie. Czy to będzie sequel z Ciri (Falka 1?), czy też RPG z kreatorem postaci, bez znaczenia, i tak będę brał w ciemno.

Na koniec pozostaje mi jedynie życzyć wszystkiego najlepszego dla całej ekipy, forumowych braci wiedźminów i sióstr wiedźminek, a także Geralta, jego bliskich oraz przyjaciół, żebyśmy wszyscy dożyli kolejnej dekady.
 
Dzięki REDzi!
Wspaniały gest. To byoł naprawdę dobre dziesięć lat ...(ależ ten czas leci)
Kłaniam się nisko.
 
Top Bottom