Świętujemy 10. rocznicę serii gier o Wiedźminie!

+

Jakby ktoś chciał obejrzeć sam filmik pokazujący co działo się za kulisami Wiedźmina 3. :)
 

iris.

Forum veteran
Śledzę forum już tylko z ukrycia, jednak spędzone tutaj kilka lat razem z innymi pasjonatami przygód Geralta było czymś wspaniałym. Czas leci, wspomnienia zostają a powrót do którejkolwiek części od czasu do czasu to miłość na nowo - do historii, do muzyki, do detali. :) Piękny, wzruszający film. Dziękujemy za te 10 lat i grę, która zapisała się na kartach historii złotymi zgłoskami. :)
 
Będąc tu i teraz, i spojrzeć na te dziesięć lat, to to zleciało jak pstryknięcie palcami. Pstryk i jestem o 10 lat starszy. Tylko bagaż doświadczeń bogatszy.
To niesamowite ile przeżyć wiąże się z tymi latami. Ile to razy mówiłem sobie - zaraz skończę grać i wracam do nauki. Mógłbym policzyć te wszystkie premiery i momenty hype'u, które doprowadzały moje neurony gdzieś na wyżyny. Wtedy razem ze wszystkimi graczami, oczarowanymi produkcjami CDPR, cieszyliśmy się jak dzieci.
Ile to razy dzięki ludziom tu poznanym mogłem poczuć naprawdę dobrze. Bo to dobre ziomki. Wielu z nich już tu nie ma. Część odeszła po premierze pierwszej części. Część po drugiej. Z częścią nadal się dobrze trzymam. I mam nadzieję, że ta nasza znajomość nie przeminie. Także liczę na jakieś dobre spotkanie.
Przez dziesięć lat można znaleźć chłopaka, dziewczynę, wziąć ślub, rozwieźć się i mieć dzieci. Skończyć naukę, albo rozpocząć coś nowego. Zacząć swoje życie w zupełnie innym zakątku tego świata, albo nie...
I wiecie co? Ta lepsza część tego co wymieniłem spełniła się. Jeszcze wiele przede mną, no a mówiłem już, że ja jeszcze swoje dzieci wychowam na Wiedźminie.... :p
 
Brawa i gratulacje się nalezą ale i hejt tez, jak widać można było takie coś w grze zrobić nasuwa się jedno, dlaczego tego w grze nie ma? skoro na to właśnie wszyscy liczyliśmy.
Odp nasuwa się sama za dużo wariantów takiej imprezy by musiało powstać czy nie.
 
Świetny filmik. Liczę na więcej. Właśnie teraz gram w W3 ze wszystkimi dodatkami. W tamtym roku zostałem "wyłączony" na parę miesięcy. Człowiek się budzi, a tu dwa dodatki wyszły. Zdecydowanie moje ulubione uniwersum książkowo/growe
 
Chlip chlip... dat muzyka. Świetny klimat, świetna impreza :p Regis i Ciri, w końcu! Nie ma bata by się nie wzruszyć :)

"Wiesz o mnie więcej niż ktokolwiek", a jakże! Również to, że masz białe włosy Gerciu najdroższy :D (musiałem)

Dziękuję Wam REDzi za gry, motywację do sięgnięcia po książki, za długie dyskusje na forum w doborowym towarzystwie, czy to o fabule, czy o trawie :D Wiedźmin pozostanie ze mną do końca życia i będę zarażał nim innych :)
 
Świetny filmik! Co ja bym dał żeby dostać amnezje i móc przejść każdą część jako ktoś kto nigdy żadnej gry nie widział :/
 
Pamiętam to jak dziś . W 2008 zagrałem w wiedźmina i od razu poczułem miętę:) Szkoda, że Geralt przeszedł na emeryturę, ale może chłopaki cdp wrócą do niego jak im sie nie uda z cyberpunk( co oczywiście nie życzę )
 
Nie wiem czy coś ze mną jest nie tak, ale mam prawie trzydziestkę na karku, oglądam filmik, w którym mówi do mnie fikcyjna postać, a mi się cieplej na sercu robi. I jeszcze się wzruszam.

Rany.

Świetny filmik, dla wielu emocjonalny, super, że Wam się chciało. Co by nie gadać, spędziliśmy z Geraltem - gdyby to wszystko zsumować - pewnie wiele prawdziwych, realnych tygodni. I tylko szkoda, że pewnie nie przeżyjemy już wspólnie żadnej nowej przygody...

Pozostaje tylko sięgnąć po Ostatnie Życzenie i ponownie zakończyć podróż w Corvo Bianco, bo nie będę ukrywał, że traktuję Wasze dzieła, drodzy REDzi, na równi z twórczością A. Sapkowskiego.

Oby kolejne Wasze produkcje zyskały takie samo - albo nawet większe - grono fanów, jakie ma Biały WIlk!
 
jonusiescu;n9479171 said:
Nie wiem czy coś ze mną jest nie tak, ale mam prawie trzydziestkę na karku, oglądam filmik, w którym mówi do mnie fikcyjna postać, a mi się cieplej na sercu robi. I jeszcze się wzruszam.
[...]

Ja już dawno po czterdziestce i mam to samo. Wyszukuję sobie w sieci przedpremierowe trailery, oglądam je i wspominam genialne uczucie związane z oczekiwaniem na kolejną część historii Geralta.
 
Wroobelek;n9482681 said:
Ja już dawno po czterdziestce i mam to samo. Wyszukuję sobie w sieci przedpremierowe trailery, oglądam je i wspominam genialne uczucie związane z oczekiwaniem na kolejną część historii Geralta.

Ja nawet wczoraj zrobiłem sobie maraton trailerów a na dysku mam w FHD wszystko xD A ten na 10-lecie w 4k :D
 
Powiem jedno: dziękuję za jedne z najwspanialszych chwil w moim życiu. Granie w komputerowe wiedźminy to jak czytanie dobrej jakości książki. Dodam tylko, że to własnie Wiedźminy stanowiły dla mnie punkt modernizacji sprzętu do grania:) Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.
 
whitewarrior.194;n9501051 said:
Jest ten trailer na rocznicę dostępny do ściągnięcia, ale w jedynej właściwej wersji, czyli w języku polskim?

W polskim też jest i to w 4k nawet.
 
Bardzo fajny ten dokument od arhn.eu. Niby większość podanych tam informacji znałem już z innych źródeł (wywiady, artykuły, materiały promocyjne), ale miło obejrzeć to wszystko zebrane do kupy. Zabrakło mi tutaj poruszenia takich kwestii jak Edycja Rozszerzona, niedoszłe dodatki fabularne czy współpraca z Bagińskim i Platige Image, ale nie można mieć wszystkiego. Chętnie bym zobaczył podobne filmy poświęcone Zabójcom Królów i Dzikiemu Gonowi. Mam nadzieję że kiedyś powstaną i że nie trzeba będzie na to czekać do okrągłej rocznicy tj. 2021 i 2025 roku :p

PS. Strasznie mnie kusi ponowne przejście całej trylogii od A do Z poprzedzone którymś już z kolei odświeżeniem sagi, ale czasu niestety brak. Jeśli ma ktoś namiar na sztuczkę wydłużającą dobę to niech się podzieli :D
 
Top Bottom