Świętujemy 10. rocznicę serii gier o Wiedźminie!

+
jestem w bliskich relacjach z wiedzminskim swiatem nawet dluzej niz te 10 lat, wiec nie wypadalo nie uronic kilku lez ogladajac ten swietny filmik :) czekam rowniez na ten kilkuczesciowy dokument zapowiedziany na paxie
 
Jeśli było podawane gdzieś wcześniej to przepraszam (nie sledze tak bardzo forum):

~2 godziny o Wiedźminie 1 w 10 rocznicę ... Masa ciekawych informacji, i ogólnie fajnie się to ogląda.

Eh, jak ten czas leci.
 
Last edited by a moderator:
Ten dokument od arhn.eu całkiem dobry, ale ani słowa o powstawaniu najlepszego soundtracka w historii gier? Kiedy nawet nie wiedziano czy gra odniesie sukces.. (chyba że coś mi umknęło)
 
Dokument fenomenalny. Przeczytanie opublikowanego zarysu fabuły W1 z 2002 roku też wcisnęło w fotel :wat:
 
Już dyszka na karku tej kapitalnej gry - trylogii.
Cóż tu dużo dodawać: kapitalna fabuła, dialogi, klimat, muzyka i grywalność. Oby jeszcze kiedyś pojawiła się gra video spod studia CPR, opowiadająca wciągającą i klimatyczną trylogię z zabójcą potworów w roli głównej.

P-S:
Dziękuję Redzi za tę kapitalną produkcję, która mi dała bardzo satysfakcjonującą rozrywkę.
100 lat!!!
 
gialdonar;n9518481 said:
ani słowa o powstawaniu najlepszego soundtracka w historii gier?
W komentarzach na yt Archon się do tego odniósł: "Bardzo chcieliśmy wspomnieć i o muzyce i o intro Platige Image, ale niestety okazało się to niemożliwe. I również ubolewamy."
 
yolk77;n9528961 said:
W komentarzach na yt Archon się do tego odniósł: "Bardzo chcieliśmy wspomnieć i o muzyce i o intro Platige Image, ale niestety okazało się to niemożliwe. I również ubolewamy."

Dziękuje za informację ;) Wielka szkoda że się nie udało, w końcu to był najważniejszy element pierwszego Wiedźmina..
 
Last edited:
Yakin;n9540481 said:
Barghesty :facepalm:

Nie, chodziło mi o te urocze stworzonka. Ale fakt, źle je nazwałem. One chyba w ogóle u Sapkowskiego żadnej nazwy się szczególnej nie doczekały.
 
kuba_21;n9540581 said:
Nie, chodziło mi o te urocze stworzonka. Ale fakt, źle je nazwałem. One chyba w ogóle u Sapkowskiego żadnej nazwy się szczególnej nie doczekały.

Ano, nie doczekały się. Był tylko krótki opis w Wieży Jaskółki:

Sapkowski said:
Stworek był nieduży, niewiele większy od psa pekińczyka. Trochę też pekińczyka przypominał. Z oblicza. Z reszty przypominał małpkę

Barbegazi - wnioskując z opisów - to z wyglądu taki Critter. :p


 
PATROL;n9541771 said:
To mamuny były, przynajmniej w plikach gry miały taką nazwę :D

To chyba ze zwykłej, wewnętrznej, kronikarskiej potrzeby posiadania nazwy, bo o Sapkowych mamunach wiemy tyle, że w wigilię Saovine zawodzą i jęczą. :p
 
Top Bottom