Świeże oceny Edycji Rozszerzonej

+
Świeże oceny Edycji Rozszerzonej

Jeżeli część z Was pozostaje wciąż niepewna ocen, jakie zgarnia na świecie Edycja Rozszerzona gry Wiedźmin, pora rozwiać te wątpliwości! Redaktorzy takich magazynów i stron o grach jak IGN, PC Action, Absolute Games, czy LEVEL docenili pracę włożoną w ten projekt oceniając najlepszą grę RPG roku 2007 jeszcze lepiej niż w momencie jej premiery. IGN nie przyznał Edycji Rozszerzonej oceny, ale w recenzji podkreślił, że "rozgrywka w Wiedźmina powinna być teraz jeszcze bardziej satysfakcjonująca". Niemiecki PC Action przyznał grze kolejne wyróżnienie 'Gold Award' razem z oceną 87%. Redakcja rumuńskiego magazynu LEVEL była zachwycona jakością gry, oceniając ją na 92%, a na koniec jeden z największych i najważniejszych portali o grach w Rosji, Absolute Games, przyznał Edycji Rozszerzonej notę 86%. W każdym z wymienionych przypadków, ocena w porównaniu do oryginalnej wersji została podniesiona.Poniżej znaleźć można krótkie podsumowanie nowych recenzji:IGN (US) - "Rozgrywka w Wiedźmina powinna być teraz jeszcze bardziej satysfakcjonująca. Jeżeli nigdy nie miałeś okazji zagrać, absolutnie zalecamy sięgnąć po Edycję Rozszerzoną" Ocena: BrakGamesExtreme (UK) - "CD Projekt RED poświęcili mnóstwo swojego czasu, by stworzyć jedną z najlepszych gier w jakie miałem przyjemność grać" Ocena: 98%PC Action (DE) - Ocena: 87%LEVEL (RO) - Ocena: 92%PCParty (BLX) - "Nie miałeś okazji zagrać w Wiedźmina? Masz okazję to nadrobić kupując tę grę. Jest lepsza, większa i ma wszystko co najlepsze tytuły mają, a co najlepsze - prezentuje się z każdą chwilą coraz lepiej" Ocena: 94%Absolute Games (RU) - Ocena: 86%PC Gamer UK (UK) - Ocena: 81% (14% lepsza niż jej odpowiednik z zeszłego roku)
 
Nic tylko pogratulować... Ciekawi mnie czy w znaczącej prasie polskiej pojawi się recenzja Edycji Rozszerzonej, bo na razie widziałem coś takiego tylko w Clicku (jeśli mnie pamięć nie myli, a jak myli to mnie poprawcie ;)) w tekście na pół strony :-\
 
Aż miło się czyta. Ja 3 raz przechodzę podstawkę, i trzeba przyznać, że zmiany są zauważalne. Brawo :peace:
 

SaLi

Forum veteran
Jakim cudem takie oceny?Czy oni wogole w to grali czy poprostu przelecieli liste dodatkow i przepisali oceny z "podstawki"?Bugow miliona i dwoch nie zauwazyli?Nie napisze, ze stracilem zaufanie do recenzentow - nigdy go nie mialem, ale stwierdze, ze utwierdzilem sie w swoim przekonaniu o przedziwnych zasadach oceniania gier...
 
SLI said:
Jakim cudem takie oceny?Czy oni wogole w to grali czy poprostu przelecieli liste dodatkow i przepisali oceny z "podstawki"?Bugow miliona i dwoch nie zauwazyli?Nie napisze, ze stracilem zaufanie do recenzentow - nigdy go nie mialem, ale stwierdze, ze utwierdzilem sie w swoim przekonaniu o przedziwnych zasadach oceniania gier...
Może problemy i takie bugi sa tylko w update przez neta...w końcu z jakiegos powodu musieli 2 raz wypalac te płyty update... zresztą może w wersji ang wszystko działa... nigdy nic nie wiadomo...
SLI said:
Nic tylko pogratulować... Ciekawi mnie czy w znaczącej prasie polskiej pojawi się recenzja Edycji Rozszerzonej, bo na razie widziałem coś takiego tylko w Clicku (jeśli mnie pamięć nie myli, a jak myli to mnie poprawcie ;)) w tekście na pół strony :-\
Pewnie jak zostanie wydany update cos sie pojawi...
 
DrthKwas said:
w końcu z jakiegos powodu musieli 2 raz wypalac te płyty update...
No, żeby sprzedało się więcej "podstawowych ER".Swoją drogą tak jak oceny 70%-90% jestem w stanie zrozumieć to dawać 98% to delikatne przegięcie , nie wiem ile autor spędził przed grą , stawiam na nie więcej niż 10 minutA ja już wiem kto to pisał i ile spędził przed grą.
CD Projekt RED have fixed that and added over 200 new gesture animations for the dialogues that make them seem much more natural and certainly more dynamic.
 
Kurde, sprawdziłem, chodzi bez płyty!!!!Gra się świetnie, tylko Wyzimie Handlowej wywałka do windy co jakieś 30 min. Ogólnie ocena 4+++. Brawo CDP.
 
SLI said:
Jakim cudem takie oceny?Czy oni wogole w to grali czy poprostu przelecieli liste dodatkow i przepisali oceny z "podstawki"?Bugow miliona i dwoch nie zauwazyli?Nie napisze, ze stracilem zaufanie do recenzentow - nigdy go nie mialem, ale stwierdze, ze utwierdzilem sie w swoim przekonaniu o przedziwnych zasadach oceniania gier...
Mnie te oceny w ogóle nie dziwią. ER działa u mnie bardzo dobrze - dość powiedzieć, że z 90% (jak nie więcej) błędów opisywanych na forum, u siebie nie znalazłem - a dodatkowe usprawnienia, w postaci nowych gestów, ulepszonego inwentarza, czy automatycznego zbierania przedmiotów podobają mi się bardzo.
 

SaLi

Forum veteran
Maciekw said:
Mnie te oceny w ogóle nie dziwią. ER działa u mnie bardzo dobrze - dość powiedzieć, że z 90% (jak nie więcej) błędów opisywanych na forum, u siebie nie znalazłem - a dodatkowe usprawnienia, w postaci nowych gestów, ulepszonego inwentarza, czy automatycznego zbierania przedmiotów podobają mi się bardzo.
I bardzo dobrze ;DJednak zadaniem recenzenta jest opisac calosc gry i rozgrywki, a potem je ocenic.To, ze nalezysz do (nielicznego) grona szczesliwcow, ktorzy nie mieli zadnego problemu z ER cieszy, ale nie zmienia to faktu, ze u przewazajacej liczby userow problemy z ER wystepuja.
 
SLI said:
Jednak zadaniem recenzenta jest opisac calosc gry i rozgrywki, a potem je ocenic.To, ze nalezysz do (nielicznego) grona szczesliwcow, ktorzy nie mieli zadnego problemu z ER cieszy, ale nie zmienia to faktu, ze u przewazajacej liczby userow problemy z ER wystepuja.
A może recenzenci również "należeli do grona szczęśliwców" i nie mieli takich problemów z instalacją etc.?
 
SLI said:
SLI said:
Mnie te oceny w ogóle nie dziwią. ER działa u mnie bardzo dobrze - dość powiedzieć, że z 90% (jak nie więcej) błędów opisywanych na forum, u siebie nie znalazłem - a dodatkowe usprawnienia, w postaci nowych gestów, ulepszonego inwentarza, czy automatycznego zbierania przedmiotów podobają mi się bardzo.
I bardzo dobrze ;DJednak zadaniem recenzenta jest opisac calosc gry i rozgrywki, a potem je ocenic.To, ze nalezysz do (nielicznego) grona szczesliwcow, ktorzy nie mieli zadnego problemu z ER cieszy, ale nie zmienia to faktu, ze u przewazajacej liczby userow problemy z ER wystepuja.
Zaraz tam, żadnego. Kilka błędów widziałem, ale tak jak pisałem wyżej, w porównaniu z ilością błędów opisanych na forum, to kropelka w morzu.
 

SaLi

Forum veteran
Keth said:
A może recenzenci również "należeli do grona szczęśliwców" i nie mieli takich problemów z instalacją etc.?
Szczesciarze - dostali lepiej wypalone plyty... ;DJa tam poki co w dyskusji udzielam sie teoretycznie.Dopiero dzis mojego zamowionego updata zmienil sie na wyslany, wiec jak juz obadam co i jak to wrzuce tu swoje kolejne pare groszy... ;D
 
SLI said:
Szczesciarze - dostali lepiej wypalone plyty... ;DJa tam poki co w dyskusji udzielam sie teoretycznie.Dopiero dzis mojego zamowionego updata zmienil sie na wyslany, wiec jak juz obadam co i jak to wrzuce tu swoje kolejne pare groszy... ;D
Skoro udzielasz się teoretycznie to skąd pare postów wczesniej:
Jakim cudem takie oceny?Czy oni wogole w to grali czy poprostu przelecieli liste dodatkow i przepisali oceny z "podstawki"?Bugow miliona i dwoch nie zauwazyli?
Wydaje mi się, że ludzie z problemami prędzej bedą szukali forum, żeby znaleźć pomoc ewentualnie wylać żale niż Ci którym działa dobrze. I może stad pozorna wieksza liczba niezadowolonych. U mnie działa bez zarzutu. Nie poszło przy instalacji łatki całkowicei bez problemu, ale to bardziej wina moich prób moderskich i śmietnika w katalogu Data niż samego instalatora. Gra obecnie nie dość,że prezenutje się lepiej to działa też dużo stabilniej i szybciej wczytuje wiekszość lokacji.Mam nadzieję, że znajdzie się wiecej osób, które są zadowolone i o tym napisze, bo obecnie rzeczywiście patrząc z boku na te niezadowolone komentarze wydaje się że jest źle.
 

SaLi

Forum veteran
dan123 said:
Skoro udzielasz się teoretycznie to skąd pare postów wczesniej:(...)
Jak to z kad?Z watku o bugach, problemach i rozczarowaniach ER.Ja nie narzekam i nie psiocze.Zaczekam na swoja kopie ;)Wiem ze wszystko bedzie poprawione/naprawione i zrobione jak nalezy i nawet bardzo mozliwe, ze nie uswiadcze takich problemow jak inni uzytkownicy.Dlatego tez moja wypowiedz odnosila sie do ocen, ktorymi recenzenci uraczyli ER.Nie wydaja mi sie one zbyt obiektywne i tyle.
 
Jeśli macie problemy z instalką ee to przeinstalujcie wiedźmina, bo u mnie bez zarzutu zainstalowała się ed. rozszerzona, deception, efekt uboczny, i jak na razie problemów nie widać ;DA redom - wyrazy szacunku i podziękowania. Kawał dobrej roboty. Djinni to genialna rzecz, dzięki niemu gra nie zginie jeszcze przez długi czas ;)Teraz czekamy na Wiedźmina 2 ;)
 
EvilPwned said:
Jeśli macie problemy z instalką ee to przeinstalujcie wiedźmina, bo u mnie bez zarzutu zainstalowała się ed. rozszerzona, deception, efekt uboczny, i jak na razie problemów nie widać ;DA redom - wyrazy szacunku i podziękowania. Kawał dobrej roboty. Djinni to genialna rzecz, dzięki niemu gra nie zginie jeszcze przez długi czas ;)Teraz czekamy na Wiedźmina 2 ;)
Popieram :). Dlaczego jednym sie udaje zainstalować a drugim nie ?. Cóż może problem nie leży w ER tylko u was, czego za nic na świecie nie chcecie przyznać. Kawał dobrej roboy :).
 
Top Bottom