Switcher nadchodzi 15 października! Obejrzyj nowy zwiastun oraz prezentację rozgrywki!

+

Lilayah

CD PROJEKT RED


Wiedźmin 3: Dziki Gon — Edycja Kompletna na konsolę Nintendo Switch ukaże się 15 października 2019 roku!

Wciel się w Geralta z Rivii, najemnego zabójcę potworów, i staw czoła największemu wyzwaniu swojego życia. Przygotuj się na podróż do rozdartych wojną Królestw Północy, żegluj po otwartych wodach Skellige, walcz z potężnymi potworami i nie tylko — wiedźmiński świat jest na wyciągnięcie ręki!



Pozostał lekki niedosyt? Obejrzyj nasze wideo z prezentacją rozgrywki, zawierające jeszcze więcej materiałów z Wiedźmina 3 na Nintendo Switch, a także komentarz Pawła Burzy, menedżera ds. społeczności studia CD PROJEKT RED, oraz Pawła Sasko, który przy Dzikim Gonie pełnił funkcję starszego projektanta zadań oraz głównego projektanta zadań przy dodatkach Serca z Kamienia, oraz Krew i Wino.



Wiedźmin 3: Dziki Gon — Edycja Kompletna na platformę Nintendo Switch jest już dostępna w przedsprzedaży w wybranych regionach na całym świecie. Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę buy.thewitcher.com oraz na oficjalne kanały na Facebooku oraz Twitterze.
 
Spędziłem w tej grze grube setki godzin, a i tak obejrzałem gameplay do końca z zainteresowaniem :D I znowu chce mi się grać :D
 
Ja tam się jaram... pecetowe granie miażdży, wiadomo, ale tu tak kameralnie, wręcz intymnie, w zasadzie można iść z Wiedźminem do kawiarni, no kto by nie chciał?
 
Kiedyś, na uczelni, widziałem jak ktoś grał w Wiedźmina (wówczas dwójkę) na laptopie.

Wówczas, lata wstecz, wydawało mi się to prawie niepojęte (jak bardzo wypasionego laptopa trzeba posiadać aby płynnie cieszyć się W2), a teraz mamy czasy, w których W3 (w okrojonej wizualnie wersji, ale zawsze...) chodzi na czymś nie tak bardzo mocniejszym od współczesnych komórek.

P.S. Czy mam przewidzenia, czy w trailerze - gdy jest omawiany region Novigradu i owe wyścigi konne - widzimy urywek Skellige ;) ...
 
Wszystko fajnie... Tylko kiedy pojawi się oficjalny preorder dla Polski? Dla innych krajów już od jakiegoś czasu są podane.
 
Top Bottom