Switcher nadchodzi!

+
Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Kompletna na konsolę Nintendo Switch już w tym roku!



Tytuł ukaże się w dystrybucji cyfrowej oraz pudełkowej. W skład Edycji Kompletnej wchodzą: gra Wiedźmin 3: Dziki Gon, rozszerzenia fabularne Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, a także cała dodatkowa zawartość wydana po premierze gry.
 
Aaa, więc to jest ta gra miniAA, która miała być zapowiedziana w czasie E3? No cóż - dla mnie to tak, jakby jej nie było. Nie mniej Wasze powodzenie finansowe tego projektu leży jak najbardziej również w moim interesie, więc - POWODZENIA! :)
 
Aaa, więc to jest ta gra miniAA, która miała być zapowiedziana w czasie E3? No cóż - dla mnie to tak, jakby jej nie było. Nie mniej Wasze powodzenie finansowe tego projektu leży jak najbardziej również w moim interesie, więc - POWODZENIA! :)
Adam Kiciński powiedzał, że ten projekt to nie jest port, więc to raczej nie jest to.
 
Aaa, więc to jest ta gra miniAA, która miała być zapowiedziana w czasie E3? No cóż - dla mnie to tak, jakby jej nie było. Nie mniej Wasze powodzenie finansowe tego projektu leży jak najbardziej również w moim interesie, więc - POWODZENIA! :)
Redzi mieli zapowiadać coś jeszcze na E3? Wiem, że mają w planach wypuścić do 2021 kolejną grę RPG, ale o zapowiedziach nic nie słyszałem.
 
Redzi mieli zapowiadać coś jeszcze na E3? Wiem, że mają w planach wypuścić do 2021 kolejną grę RPG, ale o zapowiedziach nic nie słyszałem.
To już raczej na następnym E3, chyba, że mają jeszcze jakieś niespodzianki w pogotowiu.
 
A nie mogłem uwierzyć w te plotki. A jednak! Na pewno kupię pudełko. Byle tylko gra była na karcie pamięci, bo Nintendo ma w zwyczaju sprzedawanie "pudełek" z kodem do ściągnięcia gry. Może ktoś z producentów to potwierdzić?
 
A nie mogłem uwierzyć w te plotki. A jednak! Na pewno kupię pudełko. Byle tylko gra była na karcie pamięci, bo Nintendo ma w zwyczaju sprzedawanie "pudełek" z kodem do ściągnięcia gry. Może ktoś z producentów to potwierdzić?

https://buy.thewitcher.com/pl_pl/

W skład wydania pudełkowego wchodzą:
Kartridż zawierający grę Wiedźmin 3: Dziki Gon,
dodatki Serca z Kamienia i Krew i Wino oraz 16 DLC
  • Pudełko
  • Naklejki
  • Mapa
  • Świat Wiedźmina — Kompendium Wiedzy
 
Aż przypomniałem sobie Low Spec Gamer z W3 ;) ...


Niby nie jest aż tak strasznie, ale i tak cud, że gra tego pokroju chodzi na czymś takim jak Switch.
 
Sprawdźcie jak Wiedźmin 3: Dziki Gon prezentuje się na konsoli Nintendo Switch:

Witcher3-Switch-Adventure_is_waiting_around_every_corner-RGB-PL.png

Witcher3-Switch-Be_honest-you_really_want_to_tickle_these_feet-RGB-PL.png

Witcher3-Switch-Farily_certain_I_can_beat_you_guys_there-RGB-PL.png

Witcher3-Switch-Got_a_bad_feeling_about_this-RGB-PL.png

Witcher3-Switch-King_of_the_Wild_Hunt-pleasure_to_make_your_acquaintance-RGB-PL.png

Witcher3-Switch-So_eager_to_join_his_friends...-RGB-PL.png

Witcher3-Switch-Switch_Should_have_taken_the_long_route-RGB-PL.png

Witcher3-Switch-They_call_it_the_Hanged_Mans_Tree_for_a_reason-RGB-PL.png

Witcher3-Switch-Two_witchers_are_always_better_than_one-RGB-PL.png

Witcher3-Switch-Whatever_it_is_she_is_thinking,_you_can_tell_she_is_dead_serious_about_it-RGB-PL.png
 
Według Digital Fondry (po analizie tego krótkiego materiału) wynika, że gra będzie celowała w 30 fps (inna sprawa czy zdoła go utrzymać w każdym momencie):

 
Pre-ordery edycji pudełkowej powinny rozpocząć się na dniach, natomiast jeśli chodzi o wersję cyfrową to trochę później.

Polecam obserwować tę stronę.
Na dniach powiadasz? Ta... Ciekawi mnie dlaczego preordery dla innych krajów są już podane, a dla Polski nadal ich brak.
 
Top Bottom