Syndykat, znów tragedia i brak balansu

+

Ely74

Forum regular
@xSikorX Podstawowy Twój błąd w rozumowaniu jest taki ,ze wg Ciebie zawsze Syndykat ma 9 monet i 6 od lidera a tak to sie dzieje rzadko bo prawie zawsze 3 monety znikają na Szablozębnego. Jeśli Filippa coś zgarnia to często czyści monety do zera. Często rywal ma max monet i rzuca zbrodnie i mu nie przyrasta. ` Po zagraniu Tasaka zazwyczaj gracz ma pusty bank monet i wtedy możesz mu zdjac Tasaka i Świder ma tylko jedno skrzydło . Skelige sobie nieźle radzi z Syndykatem z mojego doświadczenia bo masz mnóstwo opcji zabijania jego jednostek a on jednak ma tylko pewną pulę. Poza tym on zagrywając Kasiarz zdradza ile ma kart Zbrodni na ręce i wtedy wiesz czy go wykrwawiasz. Wrzuć sobie do talii takie Zwierciadło i mu na dzień dobry zdejmiesz Kasiarza albo potem Tasaka. Albo Rytuał.
 
Jeszcze się nie spotkałem żeby świder po wejściu na stół mnie nie rozstrzelał jak nie powiem kto w którym roku kogo :p
Po prostu wygranie na ta talię graniczy z cudem, nie będe robił talii specjalnie pod tą jedną, bo chce mieć fun z gry. Radze sobie z każda talia jakie sa aktualnie grane oprócz tej jednaj. To albo ja jestem upośledzony i nie umiem grać na syndykat, albo jednak te karty mają za mocne comba i za dużo robią od razu po wejściu na stół, nie mówiąc juz o tym co się dzieje jak ich nie zdejmiesz... Chyba zaczne nagrywać te moje gry i zrobie kompilacje wszystkich gier na syndykat bez wyjątku. Może wtedy jak zobaczycie na własne oczy zrozumiecie
 
1 runda, nawet nie użył żadnej lepszej karty pod zysk (hero power wciąż nietknięte), a już miał 2 razy max monet. Chcecie wiedzieć jak się skonczyła gra? Miał kartę przewagi w 3 rundzie i calutki core w ręce, a ja nie miałem już czym grać, bo wszystkie złote poszły w rundach wczesniejszych przy "próbie" walki. Dodam, że talia która gram wygrywała mi większość gier na talie w mecie tej jak i poprzedniej. Problem nie jest w tym, że przegrałem, tylko, że nie miałem szans na wygraną, a on nawet nie użył lepszych kart. Ktos tu pisał, że ciężko o monety albo, że te karty nie są za mocne. To jest mój ostatni post na tym forum, bo i tak się tu nie udziela nikt nowy, tylko ciągle te same osoby co mają gwinta za bóstwo bez wad i pewnie kupują wszystkie kosmetyczne rzeczy za pieniążki i się podniecają, wszystkim jak dzieci. Pozdrawiam i życze samych wygranych ;)
 

Attachments

  • hahaha.jpg
    hahaha.jpg
    594.1 KB · Views: 97
Gdzie mogę obejrzeć obiecane nagranie z kompilacją całych gier? Wolę obiektywne spojrzenie niż subiektywny opis tekstowy.
 
1 runda, nawet nie użył żadnej lepszej karty pod zysk (hero power wciąż nietknięte), a już miał 2 razy max monet. Chcecie wiedzieć jak się skonczyła gra? Miał kartę przewagi w 3 rundzie i calutki core w ręce, a ja nie miałem już czym grać, bo wszystkie złote poszły w rundach wczesniejszych przy "próbie" walki. Dodam, że talia która gram wygrywała mi większość gier na talie w mecie tej jak i poprzedniej. Problem nie jest w tym, że przegrałem, tylko, że nie miałem szans na wygraną, a on nawet nie użył lepszych kart. Ktos tu pisał, że ciężko o monety albo, że te karty nie są za mocne. To jest mój ostatni post na tym forum, bo i tak się tu nie udziela nikt nowy, tylko ciągle te same osoby co mają gwinta za bóstwo bez wad i pewnie kupują wszystkie kosmetyczne rzeczy za pieniążki i się podniecają, wszystkim jak dzieci. Pozdrawiam i życze samych wygranych ;)
Szkoda że screen tylko i wyłącznie z częścią planszy przeciwnika.
Skoro jednak ty nagrania nie wstawiłeś to ja pozwolę sobie wstawić dla ciebie.
Pierwsze 2 gry to taki mini poradnik "jak wygrywać z syndykatem".
Miłego oglądania. Swoją drogą polecam Tryneta można się wiele od niego nauczyć.
 
Pisałem dłuższego posta, ale jednak po większym namyśle usunąłem cały tekst. Ograniczę się, jak na razie, do prośby o zgranie Twoich rozgrywek.
Jak to oglądnę (oglądniemy) to z chęcią Ci pomogę, coś podpowiem, wyjaśnię. Uczyć się to nie wstyd, bo problem ewidentnie nie tkwi w talii syndykatu.
 
Top Bottom