Szczegółowe opisy umiejętności oraz eliksirów

+
Szczegółowe opisy umiejętności oraz eliksirów

Witam,
czy ktoś z CDPRed bądź Wy droga społecznośc, może odpowiedzieć mi na pytanie, czy gdzieś są bardziej szczegółowe opisy umiejętności i eliksirów? Bo ani w zakładce postać ani w samouczku nic nie znalazłem

Bo na przykład:
umiejętność "kontrola metabolizmu" zwiększa nam maksymalną tolerancję toksyczności o 30 (czyli domyślam się, że mój pasek toksyczności wynosi 130 pkt)
natomiast umiejętność "warzenie mikstur" zwiększa o 1 % tolerancję na eliksiry - co to w ogóle oznacza? Bo na pewno nie dodaje 1 pkt do maxymalnej toksyczności. Zauważyłem tylko że mogę wypić mikstur więcej niż moja maksymalna toksyczność ale wtedy tracę sporo życia

Odwar z baby cmentarnej przyspiesza regenrację żywotności? ale o ile? to już zagadka
Odwar z baby wodnej zwiększa obrażenia, o ile? Też nie wiem.
Odwar z ekimy - regeneruje żywotność gdy zadaje obrażenia - ile % żywotności od zadanych obrażeń? Skąd mam to wiedzieć

Jak mam sobie przeliczyć czy opłaca mi się używać tego typu odwarów (i wielu wielu innych) jak nawet nie jestem w stanie stwierdzić ile % czegokolwiek zyskam

Bardzo proszę o pomoc mam już z 10 pkt do rozdysponowania ale nie wiem na co zużyć bo nie potrafię ocenić czy coś da mi odpowiednio dużą i opłacalną premię.
 
Dołączę się do pytania o odwar z baby cmentarnej, jak konkretnie działa ten eliksir bo po jego zazyciu nie zauważyłem aby regenerowalo mi się życie , może ma to związek z poziomami trudności i na wyższych niektóre odwary skille nie mają prawa bytu , gram na poziomie krew,pot i łzy gdzie nie regeneruje mi się zdrowie przy medytacji . Czy ten odwar działa razem z eliksirami przywracajacymi zdrowie bądź pożywieniem? Nie widzę żeby regenerowal mi się pasek zdrowia podczas walki
 
Last edited:
Top Bottom