Sześć milionów Wiedźminów na szóste urodziny Geralta!

+
Sześć milionów Wiedźminów na szóste urodziny Geralta!



Właśnie mija 6 lat odkąd pierwsza gra z serii Wiedźmin zagościła na monitorach fanw Geralta na całym świecie.Na początku mieliśmy jedynie marzenia i pomysły - postanowilismy przenieść jednego z najbardziej wyrazistych i rozpoznawalnych bohaterw gatunku fantasy do świata gier komputerowych. Od wydania pierwszej gry minęło 6 lat. Zdobilyśmy od tego czasu masę doświadczeń i staliśmy się studiem tworzącym gry na platformy nowej generacji. Nie oznacza to jednak, że spoczywamy na laurach - naszym celem jest robienie najlepszych erpegw, a drogą do spełnienia tego celu jest między innymi ciągły dialog z naszą społecznością, z Wami.
Wszystko co osiągnęliśmy, zawdzięczamy ciągłemu wsparciu ludzi skupionych wokł naszych tytułw. Jesteśmy dumni, że w rękach graczy znalazło się 6 milionw gier z serii Wiedźmin, a grono miłośnikw komputerowego Geralta jest jedną z najprężniej rozwijających się społeczności gier role playing na świecie. To dzięki Waszemu zaangażowaniu wersja gry na konsolę Xbox 360 osiągnęła w Europie status Classics, a my możemy wciąż rozwijać się jako studio tworzące wspaniałe erpegi, ktre zostaną z Wami na lata.
Tworzenie gier to coś niesamowitego, spełnienie marzeń wielu z nas. Wkładamy całe serce w naszą pracę, bo chcemy aby gracze czerpali z gier prawdziwą przyjemność. Zawsze wierzyliśmy, że dialog z graczami może wstrząsnąć korporacyjną stroną rynku gier wideo - jesteśmy przeciwnikami DRM, jesteśmy przeciwni płatnym DLC ktre nie wnoszą istotnej wartości do gry. Wsplnie zmieniamy tę branżę. Mam nadzieję, że w przeciągu kolejnych lat będziemy mieli jeszcze niejedną okazje do świętowania - podsumował Adam Badowski, szef studia CD projekt RED.
Z okazji urodzin przygotowaliśmy infografikę, ktra ilustruje ewolucję serii na przestrzeni ostatnich lat. Możecie pobrać ją tutaj.
 
Gratulacje! Cieszę się, że jestem z Wami. I życzę kolejnych, jeszcze większych sukcesów.
 
Nie sadziłem że sprzedało się tak dużo, jeszcze W3, CP2077 i CDPR wyrośnie na potentata w Europie Środkowej i Wschodniej
 

Yngh

Forum veteran
W takim razie czas jeszcze podnieść poprzeczkę, a co! Gdy minie 10 lat, liczymy na 100 mln =].
 
Najlepszego! Bez cienia przesady powiem, że pierwszy Wiedźmin ukształtował mnie jako gracza za co dziękuję i cieszę się niezmiernie, że mogę być częścią społeczności jednej z najfajniejszych serii gier.

Jestem zdecydowanie za tapetą Wiedźmina z szóstką w tle. Grafika jest rewelacyjna. Ja chcę to na swoim pulpicie w hd :p
 
Aż mnie gryzie, gdy pomyślę, że tasiemce, takie jak Assassin's Creed czy CoD dobijają takiego wyniku w kilka dni. Nie ma sprawiedliwości dla ludzkiej pracy na tym świecie, no nie ma.
Gratuluję i mam nadzieję, że po trójce będzie przynajmniej dziesięć razy tyle.
 
Wielbię p. Adama Badowskiego za te słowat:

Zawsze wierzyliśmy, że dialog z graczami może wstrząsnąć korporacyjną stroną rynku gier wideo - jesteśmy przeciwnikami DRM, jesteśmy przeciwni płatnym DLC które nie wnoszą istotnej wartości do gry

Gdybym tylko był gorącą dwudziestką przesłałbym mu za nie gorące całusy(ewentualnie gdyby on był takową) ;) Dzięki takiemu podejściu kupię W3 nawet jeśli nie będę dysponował komputerem spełniającym wymagania(przynajmniej poczytam instrukcje, poradniki, mapki itp.).
 
Na środku powinno być wielkie:

Liczba płatnych DLC do W1 i W2: 0

Szacunek panowie i panie, chyba w najśmielszych snach nikt nie myślał że to wszystko rozwinie się w tak pięknym kierunku.

PS 100h to miało być w W2, póki nie zagram w W3 to nie uwierzę ;)
 
Świata, i o jeden dzień dłużej. :p
Ale przydało by się byście i u nas po odpowiadali na pytania. :)
 
Świata, i ani dnia dłużej!

Gratulacje! :)

PS. Muszę się czepić, przy nagrodach powinniście napisać, że też rośnie :p a dwa, nie ilość osób, tylko kopii sprzedanych :p
 
A ja do beczki miodu włożę łyżkę dziegciu. Z figurą Geralta stojącego na pierwszym planie przed szóstką naprawdę jest coś nie tak

PS: Gratulacje! :)
 
Czy tylko ja zauważyłem że infografiki ze statystykami różnią się - wersja polska/angielska
chodzi o fragment czasu potrzebnego do pokonania gry:

40h a 60h to dosyć spora rozbieżność jeśli chodzi o jedynkę , mam nadzieje że W3 w 2014 do końca przyszłego roku sprzeda się sam przynajmniej w liczbie 6lmn egzemplarzy.
 
Top Bottom