szlachcianka

+

bifek

Guest
szlachcianka

Co z ta szlachcianka, co sie kolo ratusza kreci, ponoc mozna ja bzyknac, jak sie jej da jakas szmatke. Tylko nigdy sie nie udaje.Mowi "ale mnie oniesmielasz" albo "adda o tobie mowila, ale jej zazdroszcze" i nic.Czy moze zdazylem zrobic juz cos, co uniemozliwia wziecie jej?PS Nie chodzi mi o te z pazurem kikimory ani urzedniczke z ratusza.
 
to normalne. rozwiazuj questy, poczekaj i w koncu bedzie mozna z nia pogadac. ta od pazura daje taka sama karte jak ta oniesmielona wiec nie ma co za dwie sie zabierac
 
Natrafiłem na chętną szlachciankę która chciała jakieś trofeum. Dałem jej jęzor topielca , to okazało się że chce pazur kikimory. Później jej szukałem i nie mogłem na nią trafić.
 
"Szukajcie a znajdziecie.." jak powiedział.... jeden z karczmarzyTrzeba obskoczyc wszystkie kobitki, najlepiej koło południa, na pewno na nia trafisz.
 
natrafiłem na tę szlachciankę koło ratusza, która prosi o jakąś jedwabną chuste, ale nic nie chce ode mnie wziąć. co należy jej dać?
 

bifek

Guest
flashintheflesh said:
to normalne. rozwiazuj questy, poczekaj i w koncu bedzie mozna z nia pogadac. ta od pazura daje taka sama karte jak ta oniesmielona wiec nie ma co za dwie sie zabierac[/quoteZrobiłem już wszystkie questy, praktycznie została mi sama końcówka, po której mają mnie eksmitować z Wyzimy, to i tak sobie chodzę i ją zagaduję co jakiś czas.Na pewno dają tę samą kartę? Ta od kikimory pojawiła się pod "Kupcy", nie "Szlachta".
 
Top Bottom