Szturm na Dun Tynn zamyka zadania poboczne - które? [SPOILERY]

+
Szturm na Dun Tynn zamyka zadania poboczne - które? [SPOILERY]

W głównym wątku dodatku dotarłem do momentu, gdzie dowiaduję, że szantażyści są w Dun Tynn. Chciałem sobie tam pojechać, zrobić co trzeba, zakończyć wątek i wymaksować obszar (poszukiwania pozostałych arcymistrzowskich zestawów, misje poboczne, zlecenia etc.), ale gra ostrzegła mnie, że zbliżam się do przełomowego momentu i część zadań pobocznych może stać się niemożliwa do ukończenia. Popełniłem ten błąd z kilkoma zadaniami wcześniej (gangi Novigradu, reprseje w Novigradzie II, wierny przyjaciel) i wolałbym uniknąć powtórnego przechodzenia fabuły po wczytywaniu zapisu przed szturmem. Czy ktoś wie może, i chciałby podzielić się wiedzą o tym, które zadania są blokowane po tej misji, żebym mógł uporać się przed finałem tylko z tymi, których ukończenie nie będzie później możliwe? Z góry dzięki za pomoc
 
Na pewno zadanie Pieśń rycerza (jakieś jedno słowo z tytułu zadania zapomniałem) się zamyka. Więcej chyba nie znaleziono, jak na razie przynajmniej.
 
Dobra rada, zrób sobie najpierw poboczne w większości a potem dopiero główne, bo jeżeli bierzesz pod uwagę widełki 5 leveli to możesz nie zdążyć zrobić pobocznych potem, bo level na głównych idzie baaardzo szybko.
 
Gram tylko na maksymalnym poziomie trudności, jeśli to miało dotyczyć tego, że potem będzie za łatwo, to niespecjalnie mnie dotyczy ten problem :)
 

Ukash

Forum veteran
@Seredith koledze raczej chodziło o to aby rozłożyć zadania tak aby za jak największą ilość zadań dostać punkty XP...Imo nie trzeba kombinować, bo Geralt jest "overpowerded" chcący czy niechcący w 4/5 gry.
 
A, szczerze mówiąc przeszedłem grę 2 razy i nawet nie zauważyłem, że przy zbyt wysokim poziomie dostaje się mniej XP bo jakoś nigdy nie miałem z tym problemu... Aktualnie jestem tuż po skończeniu głównego wątku "Krew i wino", dopiero zaczynam poboczne, a level mam 79, bo gram na NG+, natomiast najwyższe zadanie jakie znalazłem jest chyba na 78...
 
Top Bottom