Szukam fajnego teamu, od którego można się troszkę nauczyć...

+
Szukam fajnego teamu, od którego można się troszkę nauczyć...

Witam serdecznie wszystkich zebranych modderów!
Jako, że wiele czasu minęło odkąd mogłem na spokojnie przysiąść do jakiegoś edytora/kartki i długopisu, z chęcią dołączyłbym do jakiegoś teamu modderskiego, który robi swoje prace na spokojnie - z oddaniem, ale i ze zrozumieniem, że nie każdy może siedzieć przed PC 24h na dobę ;) Od tego roku będę studiował informatykę, więc myślę, że znajdę trochęczasu by połączyć przyjemne z pozytecznym. :)

Co do moich "zdolności"...
- Jestem w stanie projektować fabułę i przebieg danych questów do już napisanej fabuły, (dialogi i opisy to też raczej nie problem)
- Wykonuję w miarę proste i ciekawe modele w zBrushu od niedawna, a wcześniej w 3DS Maxie (nieorganika w tym wypadku), dawno nie zaglądałem do programów graficznych, więc musiałbym troszkę nadgonić,
- w grafice 2D jestem dość biegły ;)
- Mogę pod czyimś okiem ogarnąć zasady działania RedKita, szybko łapię takie rzeczy, byle by tylko ktoś był w stanie mi od czasu do czasu rzucic jakimś mini-tutorialem w twarz. :)

Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na odpowiedzi!
 

pryk25

Forum regular
Aktualnie mam pomysł na fajną modyfikację obaj moglibyśmy coś fajnego zrobić :) ogólnie sam mam wymyśloną fabułę ale przydała by mi się pomoc :) mapę teę mam prawie cała stworzoną która ciągle dopracowuje i próbuje jak najlepiej oddać klimat wiedzminów do swojej modyfikacji
 
Top Bottom