Szukam kogoś kto pomógł by mi zakończyć projekt

+
Szukam kogoś kto pomógł by mi zakończyć projekt

Poświęciłam tej mapce sporo czasu i energii, ale już od 8 miesięcy wszystko stoi z powodu braku czasu i zapału. Szukam kogoś kto miałby ochotę zrobić COŚ z moim projektem ponieważ chce na tej mapie zagrać i wiem, że może wyjść coś ciekawego. Proszę tylko o umieszczenie mnie wśród autorów. Oczywiście nadal mogę pomagać.
Trochę więcej o moim świecie:


1 - Miasto
1A - część wiejska/ uboga







1B - część miejska z rynkiem, szpitalem, domem miejskiego alhemika/ czarodzieja oraz dzielnicą, czy jak to to nazwać, wojskową


część A i B rozdziela kanał biegnący od wodospadu do portu)



2 - wychodząc z miasta jedną z bram trafiamy na bagna z wiszącą pod koronami drzew wioską elfów


druga brama



3 - wieża maga z podziemnymi korytarzami/ jaskiniami i ukrytymi salami

4 - las



5 - łąki/ pola z chatami



6 - elfi cmentarz z podziemnymi korytarzami i ukrytą świątynią



7 - wąwozy

Co trzeba zrobić? Po pierwsze poprawić góry - bo są beznadziejne, po drugie poprawić pełno "niedoskonałości", np drabina do elfich domków działa, ale zejść już się nie da. Dodałam sporo NPC, ale trzeba dodać więcej - w końcu to miasto. Dodać DUŻO potworków - jest tylko jeden punkt gdzie można takowe spotkać. No i najważniejsze - stworzyć jakąś przygodę :)

Jest to naprawdę fajna mapka, screeny nie oddają tego. Mam nadzieję, że ktoś naiw..hm..chętny się znajdzie bo naprawdę CHCĘ zagrać na tej mapie. Proszę o kontakt, wtedy prześlę pliki.

Proszę większą liczbę obrazków chować w spoilery.
zi3lona
 
Last edited by a moderator:
Ja robie własny projekt więc tego nie wezmę na siebie. Lecz oferuje pomoc przy nauczeniu się dialogów postaci questów jeżeli chciałbyś samemu zrobić przygodę a ni potrafisz tego.
 
chciałbyś samemu zrobić przygodę

SAMA zrobić! Jam jest płeć piękna :D

Jako że nikt się nie zlituje, postanowiłam zacisnąć zęby i popracować codziennie min. 0,5 godz. nad moją mapką. Po dostatecznie długim czasie powinno przynieść jakieś efekty. Co do przygód, coś tam kiedyś mi nawet wyszło, ale zaczęłam tworzyć mapę, która musiała mieć WSZYSTKO i ugrzęzłam. Zanim skończę wstawiać wszystkie cholerne głazy, trawki, npc i inne popierdółki wyjdzie Wiedźmin 3.

W każdym razie dzięki za pomoc, pewnie skorzystam, ale przy takim tempie to chyba za rok :(
 
SAMA zrobić! Jam jest płeć piękna :D

Jako że nikt się nie zlituje, postanowiłam zacisnąć zęby i popracować codziennie min. 0,5 godz. nad moją mapką. Po dostatecznie długim czasie powinno przynieść jakieś efekty. Co do przygód, coś tam kiedyś mi nawet wyszło, ale zaczęłam tworzyć mapę, która musiała mieć WSZYSTKO i ugrzęzłam. Zanim skończę wstawiać wszystkie cholerne głazy, trawki, npc i inne popierdółki wyjdzie Wiedźmin 3.

W każdym razie dzięki za pomoc, pewnie skorzystam, ale przy takim tempie to chyba za rok :(

Przepraszam za to niedopatrzenie z mojej strony :) Proponuje współpracę którą możemy omówić na priv jeżeli chcesz.
 
No jak się nikt nie zgłasza, jak ja się zgłaszam?;P Odezwałem się na privie, ale widać coś nie zadziałało...

W takim razie jeszcze raz: oferuję pomoc przy implementowaniu przygody/fabuły moda, bo na tym się już trochę znam. Jeżeli jesteś zainteresowana, to pisz śmiało, a coś uradzimy.
 
Top Bottom