Szukam moda / Proponuję moda

+
Panowie, moim zdaniem headshot z kuszy powinien powodować 3x większe obrażenia od innych trafień lub nawet instant killa. Da się coś z tym zrobić?
 
Czy ktoś jest wstanie poprawić odbicia na wodzie mam na myśli to, że gdy Geralt obraca głowę odbicia się rozmazują a gdy przestanie znowu są wyostrzone
to samo tyczy się tego gdy zjedzie się kamerą w dół to odbicia są wyrazne a gdy do góry to całkowicie znikają.
 
Szukam dobrego moda, który likwiduje za późne wykonanie questa.I tak na marginesie bo jestem zielony w kwestii instalacji modów.Czy wpływają jakoś na wersje językową gry. Wydaje mi się, ze nie ale zawsze lepiej się spytać :)
 
Szukam dobrego moda, który likwiduje za późne wykonanie questa.I tak na marginesie bo jestem zielony w kwestii instalacji modów.Czy wpływają jakoś na wersje językową gry. Wydaje mi się, ze nie ale zawsze lepiej się spytać :)
za późne czyli chodzi ci żeby szare questy dawały tyle XP co zielone ?
 
Zainstalowałem tego moda nie wiem czy dobrze ,ale wykonywałem zadanie poboczne które miałem szare w dzienniku i dostałem taką samą mała ilośc Xp jak przed modem
 
Czy istnieje mod który by pozwalał zamienić model Ciri na Triss? a jeśli nie to czy ktoś jest wstanie go zrobić?
 
@SecurDis nie ma i nie będzie

 
Szukam moda, miałem go ale mi gdzieś uciekł. Jak nacisnąłem prawą gałkę pada przełączał się miedzy trybami bieg/chodzenie. Pomożecie??
 
Top Bottom