Szukam moda / Proponuję moda

+
Proponuję a wręcz apeluję o stworzenie REDkita do Wiedźmina 3 ,sądzę ,że jest potrzebny wieśkowi jak woda człowiekowi ,taki potencjał jeśli chodzi o świat ,nie mówiąc o tym ,że gra zyskałaby na sprzedaży a tytuł byłby żywy spokojnie za 10 lat ,przykłady to choćby Skyrim i Gothic z czego gothic mimo 16 lat na karku nadal ma wydawane modyfikacje.
 
tesnesse to raczej post na ten temat.

Brak udostępnienia RK2 to teoretycznie strzał w kolano, ale skoro redzi na samookaleczenie się zdecydowali, musiał być za tym na prawdę poważny powód. Miejmy nadzieję, że owy przestanie wpływać na ciągłe zrywanie szwów z tego kolana zanim będzie za późno i trzeba będzie odjąć nogę z powodu zakażenia (czyli o W3 już nikt nie będzie pamiętał, bo jak gra 9/10, tak bez modów zyska tytuł jakiejś starej klasycznej gry, w którą większość osób nie zamierza nigdy zagrać jak dzisiejsze klasyki w postaci pierwszych gier na PC).
 
No Title

Hej,

Szukam moda który będzie mi pokazywał czas trwania eliksirów.

Oraz nie wiem czy tu się nada ,ale nie mogę jeszcze własnego tematu napisać. Kończę pierwszy raz W3 + dodatki i chcę zacząć totalnie od nowa za jakis czas.

Chciałbym wgrać mody
STLM
HD Reworked Project
NemezisMOD http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1434/?
albo
WOE http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1349/?
Friendly HUD
ALL NPC Scabbards
Allways Full exp
No story book
E3 dodge system
Far attack
Icon text combined

Szukam czegoś do fajnego wyglądu medytacji.

Mam kilka pytań, czy STLM i HD reworked project gryzą się ze sobą?
Oraz czy jeszcze jest jakiś mod który nie będzie kompatybilny z resztą?

A może coś jeszcze ciekawego byście dodali?
dasd.PNG
 

Attachments

  • photo162101.png
    photo162101.png
    183.9 KB · Views: 38
  • dasd.PNG
    dasd.PNG
    183.9 KB · Views: 43
  • dasd.PNG
    dasd.PNG
    183.9 KB · Views: 49
Last edited:
E3 dodge system powoduje, że niektórzy npc ślizgają się zamiast chodzić, więc lepiej nie instalować. Polecam za to mod better combat animations, w zasadzie tylko wersję z wiecej animacji po unikach(pierwszą w download)
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2538/?

Kolejny mod na trzymanie miecza w obydwu dłoniach podczas ruchu do przodu i do tyłu.
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2245/?
Te dwa mody jakoś urozmaicają tę nudną walkę z kilkoma animacjami. No naprawdę redzi nie potrafili zrobić animacji walką mieczem jednoręcznie?

Na medytacje polecam real time meditation czy jakos tak. W tym modzie nie ma menu podczas medytacji, widzisz na lewo zegar, a tak to jest normalny obraz swiata i geralta, jak medytuje.

Jak chcesz kompletną zmianę systemu walki, to zainstaluj school of the roach.
 
Dzieki za info, a czy mogłbyś mi pomóc bo mam problem ze script megrerem. Niby mam tam jakies konflikty ,ale gra sie odpala. A rozwiazywanie konfliktow nie wyglada jak na filmikach na yt tylko zupelnie inaczej.
 
Szukam moda na odblokowanie zdobywania poziomu powyżej 100. I nie chodzi grę ng+ tylko na zwykłej mam setny level, ale już nie zdobywa się doświadczenia.
 
Chciałbym drobnego moda który jest związany z gwintem, a mianowicie żeby talia która nazywa sie królestwa północy miała w kartach dodódcy nie jednego króla tylko całą czwórkę Foltesta, Demawenda, Henselta i Radowida. Można było by też zmienić kartę Regisa bo niepasuje do jego wyglądu. Wiem że są mody zmieniające wiele kart ale mi chodzi TYLKO o te. Mam grafike i podpis do karty Radowida - "Zabijałem za mniej". Proszę kogoś chętnego o kontakt na privie.
 
Witam szukam jakiejś modyfikacji do wersji 3.11 Która wyłączy te cholerne przerywniki przy wczytywaniu gry . Co wczuje grę to w kółko te przerywniki . CDPR Kto u was w firmie takie coś w ogóle przyklepał żeby trafiło to wersji finalnej gra wciąga ale coraz bardziej odpycha gracza od niej przez te cholerstwo ...
 
Ma ktoś moda, który naprawia bugi wizualne? Np. sztych aerondighta wystaje poza pochwę, broda przenika przez kołnierz. Wiem, ze jest taki mod, ale on zamienia tekstury zbroi, przez co nie mozna ich farbowac
 
HDbeasted;n9751671 said:
Ma ktoś moda, który naprawia bugi wizualne? Np. sztych aerondighta wystaje poza pochwę, broda przenika przez kołnierz. Wiem, ze jest taki mod, ale on zamienia tekstury zbroi, przez co nie mozna ich farbowac

Świetny mod naprawiający sporo wizualnych pierdółek, w tym i pochwę Aerondighta:
https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2117/?

Jednakże co do tego miecza polecam również fajnego moda, który zmienia jego rozmiary na bardziej proporcjonalne:
https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1607/?

A tutaj naprawa kołnierza w Wilku bez ingerencji w tekstury:
https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2648/?

 
Szukam moda na łatwiejsze tworzenie przedmiotów ze schematów, tzn, żeby było mniej składników do wytworzenia zbroi czy miecza. Wiem, że był taki, a teraz za chiny nie mogę znaleźć.
 
Wiedźmin 3: Dziki Mod

Witam. Poszukuje modów, które głównie zmieniają walką. Chodzi mi o to, żeby była maksymalnie efektowna.
1. Najważniejsza dla mnie rzecz to towarzystwo małej armii. Czy jakiś mod pozwala przyzwać jako towarzyszy, którzy będą zwykłymi żołnierzami? Na przykład nilfgaardzki żołnierz w liczbę 10-30. Wiem, że można podobno przyzywać specjalne postacie takie jak Ciri lub Triss ale mi chodzi o zwykłych żołnierzy. Jeszcze pytanie czy można ustawić ich tak aby byli śmiertelni?
2. Po drugie więcej wrogów. Są jakieś mody, które zwiększają ilość przeciwników na całym świecie lub dodają jakieś wielkie obozy z wielką ilością wrogów?
3. Po trzecie lepsza walka. Są jakieś mody, które powodują, że zabicie każdego wroga kończy się egzekucją? Ewentualnie jakieś inne widowiskowe rzeczy. Interesuje mnie też odblokowanie wszystkich umiejętności związanych ze znakami na maksymalny poziom od razu i nieograniczone rzucanie ich.
4. Czy jest jakiś mod, który pozwala podmienić tekstury zbroi? Chciałbym nosić ciągle wiedźmińską zbroje cechu żmii, a ją się dość późna zdobywa i Geralt wygląda dość słabo przez długą część gry.
5. Również interesują mnie czy jest coś takiego jak szybka podróż z dowolnego miejsca, odkrycie wszystkiego na mapie i nieograniczony ekwipunek(noszenie ile chcę 10 tysięcy ton+).
Mody graficzne mnie kompletnie nie interesują. Myślę, że nie będę miał żadnych problemów z płynnością przy dużych liczbie ludków na ekranie, ponieważ właśnie wczoraj ukończyłem fallouta 4 z modami na ultra ustawieniach bawiąc się właśnie w takie olbrzymie armie. W pewnym momencie miałem przy sobie 30 żołnierzy w pancerzach wspomaganych i normalnie mogą robić wszystkie questy i poruszać się po świecie gry. O wielkich ustawianych walkach o osady nie wspominają gdzie działy się rzeczy z Call of Duty. Nie wiem czy coś takiego jest możliwe w wiedźminie, ale chętnie się dowiem. Jeśli nie to po prostu zrezygnuje.
Czekam na propozycje.
Pozdrawiam.
 
T2T;n9898601 said:
Czekam na propozycje.
Pozdrawiam.

Z tego co się orientuję, to na pewno nie ma modów na dwie pierwsze rzeczy, które wymieniłeś. Co do punktu trzeciego, to wydaje mi się, że był taki mod, ale głowy nie dam sobie uciąć. Natomiast na pewno są mody dotyczące punktów 4 i 5. Rozejrzyj się w tym dziale i na Nexusie, bo tam są udostępniane praktycznie wszystkie dostępne mody.
 
Proszę wybaczyć, że zrobiłem nowy temat zamiast napisać tutaj.

Edit: Znalazłem - "Multi Companion Mod" Wszystko działa sprawnie i można robić wielkie armie :) Tylko jeszcze mała pomoc na koniec wiecie jak tym modem przyzywać nilfgardzkich żołnierzy? Nigdzie tego nie widzę.
 
Last edited:
Top Bottom