Szukam moda / Proponuję moda

+
KAPTUR!!! Znalazł ktoś mod lub umiałby zrobić mod w którym możemy zakupić sam kaptur z możliwością przemalowania (taki jak dodany do sety kota)? :p
 
Hmmmm a z tego moda - W3EE - The Witcher 3 Enhanced Edition

https://rd.nexusmods.com/witcher3/mods/2521?

Umiałby ktoś znaleźć fragment, który naprawia dwa miecze/pochwy u Ciri? To jest chyba na nexusie jedyny mod który przez przypadek to naprawia. Pisałem do autora ale on sam nie wie jak to naprawił bo niechcący to zrobił :p

przed łatką wywołującą bug- https://www.youtube.com/watch?v=zHKbzyY_U3A#t=4m30s

po łatce- https://www.youtube.com/watch?v=4Y52Hxkyc-k#t=5m02s

Od samego początku istnienia tego bugu liczę, że komuś się to uda w końcu naprawić :p Sam próbowałem ale bez skutku xD
 
Hey :)
Szukałem na nexusie pod red, pod skull, ale nigdzie nie mogę znaleźć moda, który wyłączałby czerwone czaszki u wrogów (aby nie mieli takich pałerapów), ktoś coś wie w temacie?
 
Opaska na głowę Geralta. Lepiej późno, niż później :p



 
Last edited:
Potrzebuje moda który wyłączy alternatywną fryzurę na secie wilka, chcę normalne włosy a nie wsadzone za kołnierz (ten mod z nexusa na wyłączenie alt hairstyle nie działa)
 
kitaniec;n10714721 said:
Potrzebuje moda który wyłączy alternatywną fryzurę na secie wilka, chcę normalne włosy a nie wsadzone za kołnierz (ten mod z nexusa na wyłączenie alt hairstyle nie działa)

Na secie wilka nie ma alt fryzur...tylko w miśku i arcy kocie są (jeśli o sety wiedźmińskie się rozchodzi) ;)
 
kitaniec;n10714721 said:
Potrzebuje moda który wyłączy alternatywną fryzurę na secie wilka, chcę normalne włosy a nie wsadzone za kołnierz (ten mod z nexusa na wyłączenie alt hairstyle nie działa)

Może masz modyfikację Nitpicker's Patch, która owe włosy włącza właśnie w secie Wilka i w arcymistrzowskim Niedźwiedziu?
 
PATROL;n10715441 said:
Może masz modyfikację Nitpicker's Patch, która owe włosy włącza właśnie w secie Wilka i w arcymistrzowskim Niedźwiedziu?

Ano mam, nie wiedziałem że to zmienia nawet. Dzięki.
 
Orientuje się ktoś czy w sieci można znaleźć jakiś mod podmieniający model któryś mieczy na miecze wiarołomcy/bratobójcy z drugiego wiedźmina? Lub jakaś dobra duszyczka potrafiła by takiego moda stworzyć?
 
Mógłby ktoś zrobić tutorial do modowania gwinta? Albo wykonać dla mnie moda który zamieniałby pierszą i ostatnią katre dowódct w królestwach północy na Henselta i Radovida? Wiecie Królestwa Północy a tylko Foltest i Foltest :p Ktoś chętny ?
 
Cześć, witam wszystkich w święta :)
Czy zna ktoś jakiegoś moda lub inny sposób na uczynienie świata w Wiedźminie 3 bardziej pustym ? Już piszę o co mi chodzi. Te wszystkie points of interest bardzo odciągają mnie od fabuły. Ciężko się skupić na zadaniach, gdy co kilka kroków wyskakuje obóz bandytów albo gniazdo potworów. Nawet po wyłączeniu ich z mapy są irytujące (mówię tu oczywiście o kolejnym przejściu gry). Czy zna ktoś jakiegoś moda, który powoduje że już na starcie gry wszystkie "pytajniki" są zaliczone, albo nie ma ich wcale ?
Pozdrawiam, szczęśliwego Nowego Roku :)
 
Top Bottom