Szukam moda / Proponuję moda

+
Kolejne nowe questy do Wiedźmina 3:
Z tego co wyczytałem to do działania wymagają innego projektu autora, który dodaje nowe lokacje w Toussaint:
Zapowiada się ciekawie, widziałem jeszcze, że autor jest w trakcie prac nad 3 questem.
 
Zarąbista sprawa z tymi modami. Może jeszcze doczekamy się w Wiedźminie 3 modów w rodzaju Mroczne Tajemnice. Fajnie by też było, gdyby ekipa Pożegnania Białego Wilka mogła by go robić na trójce, ale pewnie musieliby się wszystkiego uczyć i robić od nowa.
 
Poleciłby ktoś moda, który rozsądnie zmienia walkę i balans przeciwników? Najbardziej chyba mnie irytują ludzcy przeciwnicy trudniejsi od potworów. Widziałem na nexusie Better Combat Enhanced, ale jak dla mnie to chyba zmienia zbyt dużo.
 
Poleciłby ktoś moda, który rozsądnie zmienia walkę i balans przeciwników? Najbardziej chyba mnie irytują ludzcy przeciwnicy trudniejsi od potworów. Widziałem na nexusie Better Combat Enhanced, ale jak dla mnie to chyba zmienia zbyt dużo.
Zdecydowanie polecam Edycję Rozszerzoną. Mod całkowicie zmienia walkę i całą rozgrywkę. Nie jest łatwy, jednak zdecydowanie pogłębia imersję. Od kiedy go zainstalowałem, vanillia poszła w niepamięć.
 
Zdecydowanie polecam Edycję Rozszerzoną. Mod całkowicie zmienia walkę i całą rozgrywkę. Nie jest łatwy, jednak zdecydowanie pogłębia imersję. Od kiedy go zainstalowałem, vanillia poszła w niepamięć.
Niestety widzę, że trzeba do tego rozpocząć od początku grę, a nie bardzo mi się chce. Sprawdzę jeszcze jak sprawa wygląda z tym FCR.
 
Znalazłem moda nadającemu Yennefer bardziej kręcone włosy, a zarazem takiego, nadającego jej twarz bardziej zbliżoną do książkowego opisu.
bandicam 2020-12-26 13-57-35-152.png

Linki do obu modów: https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/4963?tab=posts
 
Właśnie wyszedł kolejny mod dodający nowe questy do Wiedźmina 3, tym razem jest to kontynuacja wątku Oriany.
 
Pojawił się mod, który chyba miał upodobnić Geralta do cinematiców z Gwinta i Pamiętnej Nocy, ale dla mnie powoduje, że wygląda jak Geralt z jedynki, tylko że w przeciwieństwie do innych modów tego rodzaju wygląda to naprawdę dobrze!
bandicam 2021-04-07 15-48-30-587.png

bandicam 2021-04-07 15-48-41-417.png

Tak to wygląda u mnie, jak próbowałem go upodobnić do jedynki:
bandicam 2021-04-07 16-32-17-865.png
bandicam 2021-04-07 16-32-22-777.png
bandicam 2021-04-07 16-32-31-002.png
 
Last edited:
Całkiem zacnie to wyszło, choć ja już przywykłem do "trójkowego" wizerunku. A jak to wygląda "w praniu" - znaczy się jak wyglądają animacje z nową twarzą? Różnice nie są duże, więc chyba nie powinno się tu nic glitchować.
 
A jak to wygląda "w praniu" - znaczy się jak wyglądają animacje z nową twarzą?
Zupełnie normalnie, generalnie żaden mod zmieniający twarz którego używałem nie miał jakichś widocznych glitchy (Może poza modami zmieniącymi twarze innych npc, jak Vesemira czy Yennefer.)
Post automatically merged:

Właśnie wyszedł kolejny mod dodający nowe questy do Wiedźmina 3, tym razem jest to kontynuacja wątku Oriany.
Sprawdziłem tego moda, zaskakująco dobry, a na pewno o niebo lepszy od tamtych dwóch poszerzających Toussaint. Goście postarali się nawet o dubbing a kwestie Geralta z gry zostały całkiem ładnie wplecione. I plus że mod posiada dwa zakończenia, oba dość gorzkie. Szkoda tylko że walka z Orianą nie przebiega tak samo jak na trailerze, a sekwencja koszmaru na początku jest okropna. Poza tym miałem dość dziwny błąd, o ile to błąd
Javeda mi wybieliło XD. Nie wiem czy to u mnie się coś zepsłuło, czy to twórcy go tak wyjaśnili, ale się kurde zdziwiłem.
 
Last edited:
Właśnie wyszedł kolejny mod dodający nowe questy do Wiedźmina 3, tym razem jest to kontynuacja wątku Oriany.
Poczytałem o nim więcej i mod ma fajne opinie, ale niestety dla mnie jest tylko po angielsku :(. Muszę mieć nadzieję, że kiedyś może powstanie polskie tłumaczenie, bo za słabo znam język, żeby grać po angielsku :(. Tu jeszcze jest artykuł po polsku o nim https://www.gry-online.pl/newsroom/...to-remember-kontynuuje-fabule-dodatku/z41f913
 
Last edited:
Sprawdziłem tego moda, zaskakująco dobry
Ja jeszcze nie grałem, bo przed premierą Cyberpunka odinstalowałem W3 i zagram pewnie dopiero jak będę ogrywał trylogię kolejny raz. Może do tego czasu postaną już kolejny mody dodające nową zawartość. Ten gość od tego moda też pisał, że będzie robił kolejne projekty.
Poczytałem o nim więcej i mod ma fajne opinie, ale niestety dla mnie jest tylko po angielsku :(. Muszę mieć nadzieję, że kiedyś może powstanie polskie tłumaczenie, bo za słabo znam język, żeby grać po angielsku :(.
No to najprawdopodobniej długo nie poczekasz, bo polskie tłumaczenie już powstaje. ;)

A nawet już powstało. :D
Autor moda napisał, że powstaje też drugie tłumaczenie od innej ekipy, która na dodatek robi też dubbing.
 
Last edited:
A nawet już powstało. :D
Autor moda napisał, że powstaje też drugie tłumaczenie od innej ekipy, która na dodatek robi też dubbing.
O rewelacja :D. Nie spodziewałem się, że tak szybko takie tłumaczenie się pojawi. Teraz, to już zagram na pewno jak tylko znajdę chwilę czasu o który niestety coraz trudniej :(.
 
Autor moda do oryginalnej twarzy Vesemira planuje zrobić jego nową wersję, całkowicie zmieniającą model głowy starego wiedźmina, aby wyglądała niemal tak samo jak ta z jedynki. Niestety, autor potrzebuje pomocy przy tworzeniu modelu i przeniesieniu go do W3, bo nie bardzo ogarnia tą technologię. Może tu na forum znajdzie się jakaś dobra dusza, ogarnięta w modowaniu W3, która zechce mu w tym pomóc?
bandicam 2021-04-18 10-52-55-478.png

bandicam 2021-04-18 10-52-38-852.png
 
Witam, poszukuje moda który upodabnia graficznie W3 do W1. Kolory są takie bardziej ciemniejsze, ponure jak w w1. Wiem ze jest taki bo gdzies widziałem lecz nie moge znaleźć teraz.
 
Cześć, czy jest mod, który pozwala na usunięcie tej pomarańczowej poświaty dla interaktywnych obiektów podczas używania wiedźmińskich zmysłów ? Chciałbym, żeby tylko czerwona poświata (Quest) była widoczna.
 
Okazało się że przez jakiegoś buga niektóre notki w labolatorium Avallacha były niewidzialne i niemożliwe do podniesienia. Wśród nich była m.in notka o śmierci Auberona, i o rozwoju Caranthira. Ten mod je przywraca:https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/5679?tab=description
W ogóle pamiętając o uciętym dialogu Yennefer o brodzie Geralta, ciekawi mnie ile tego niechcący uciętego contentu jeszcze jest w grze do odkrycia.
 
Top Bottom