Szukam moda / Proponuję moda

+
Szukam moda / Proponuję moda

Proponuję tutaj wrzucać propozycje i prośby o mody oraz poszukiwanie modów. Normalnie pojawiają się one w ogólnym wątku o modach, a że dyskusja tam jest dość żywa, to prośby szybko gubią się wśród innych postów. Zebranie ich w jednym miejscu ułatwi sprawę, a pewnie niejeden modder podejmie wyzwanie :)
 
Last edited:
Byłbym przeszczęśliwy gdyby znalazł się ktoś podmienił na stałe strój Ciri na ten alternatywny Yen (łącznie z kapturami itd)
 
Moje propozycje:
- przyśpieszenie animacji uników/ataków Geralta
- zwiększenie agresywności potworów, chodzi o to by np. bies nie czekał aż Geralt wstanie by go zaatakować
- dodanie efektów krytycznych potworom np. utopce powodowałyby krwawienie, baby wodne zatruwały błotem itd.
- podmiana modeli mieczy z W2 (sam próbowałem to zrobić ale bardzo mi nie wyszło)
 
Byłbym wdzięczny za moda który podmienia statystyki wszystkich rynsztunków kota (bez mieczy) na rynsztunki wilka (wygląd wilka, statystyki kota) i tak samo podmienia statystyki mieczy niedźwiedzia na miecze wilka.
 
@kuba_21

Odnośnie Triss - jedynym problemem będą prerenderowane przerywniki, ale przy odrobinie wprawy i odpowiednim narzędziu do montażu wideo, może uda się i to przeskoczyć.
 
Mod coby składniki ważyły więcej, ale za to, ze skrzyni, przy craftowaniu, można brać by je.
 
Linka nie mam, ale na forum anglojęzycznym krąży chyba mod, który zamienia fryzurę Triss na Cerys i ustawia też bardziej książkową barwę włosów. Widziałem jakieś screeny. Z Triss problemem jest kaptur, który ona nosi w zadaniach, bo nie jest kompatybilny:p

Ja bym chciał moda, który wyłączy te opowiastki przy ładowaniu gry, bo o ile przy pierwszym przejściu było spoko, tak teraz szału można dostać od tej samej gadaniny non stop. Z pamięci mogę już to cytować.
 
Odnośnie Triss - jedynym problemem będą prerenderowane przerywniki, ale przy odrobinie wprawy i odpowiednim narzędziu do montażu wideo, może uda się i to przeskoczyć.

Redzi nawet się tym nie zajmowali - fryzura i rynsztunek Geralta są zawsze takie same, a po włączeniu alternatywnych strojów w renderach nadal są te oryginalne. Moim zdaniem inny kolor włosów to raczej rzecz nie warta świeczki na tle tych, co wymieniłem.
 
Redzi nawet się tym nie zajmowali - fryzura i rynsztunek Geralta są zawsze takie same, a po włączeniu alternatywnych strojów w renderach nadal są te oryginalne. Moim zdaniem inny kolor włosów to raczej rzecz nie warta świeczki na tle tych, co wymieniłem.
Bo jak się mieli zająć? Jeśli już postawili na te nieszczęsne prerendery, to innej opcji nie było.
 
Poszukuję moda na zwiększenie szansy na pojawienie się specjalnych animacji kończących, np co 2 albo nawet co 1 zabitego wroga, oraz takiego który w rodzaju strzyżenia brody 'Bródka' lub tej maksymalnie długiej brody, usunie tylko wąsa, myślę że dla kogoś kto ogarnia to modowanie to będzie chwila podmienić miejsce wąsa w "Bródce' lub długiej brodzie na jego brak ze zgolonej całkowicie brody. Oczywiście mam na myśli też miejsca gdzie ten wąs się z brodą łączy.:))
 
Stworzyłem moda na szarowłosą Ciri:
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/356/?

A mógłbyś zmienić to na taki odcień?
 
Czy przy użyciu obecnych narzędzi jest możliwe zwiększenie ilości slotów na umiejętności? Lub co zdecydowanie lepsze - dodanie 2/3 slotów dla umiejętności dodatkowych (tych poza drzewkiem), bo generalnie najczęściej są one niewarte świeczki, zwłaszcza dlatego, że nie dają bonusów z mutagenów. Byłoby świetnie gdyby gracz miał te 2/3 sloty i po prostu sobie wybierał które z nich tam wrzuci.
Ew. alternatywnie - czy jest możliwe by dawały one bonusy z mutagenów (bez względu na to jakich)?
 
Proponuję:
Ze dwa dodatkowe sloty na petardy, i ze dwa na eliksiry, ze dwie kieszenie.

Podkowy dla Płotki ktore ulegają zniszczeniu, po jakimś czasie trzeba z nią jechać do kowala lub kupić nowe ;) Pasowałby na nie slot i jakieś info o ich stanie. Bez podków lub jak są w złym stanie nie można galopować ;)

Żółty mutagen do tego czwartego drzewka mógłby wypaść np z tego archegryfa 48 ;)
 
Last edited:
Da się jakoś sprawić, aby muzyka odtwarzała się wciąż w menu, nawet gdy ściszę ją do 0? Tym razem chcę zagrać bez lelele w tle, maksimum immersji, jednak pustka po włączeniu gry mnie przeraża :<
 
Top Bottom