Szukam moda / Proponuję moda

+
Propopnuję moda zwiększającego % szansy zakonczenia starcia finisherem :) Byłby przydatny przy nowym trybie game plus, gdzie przy wyzszych poziomach trudnosci finishery sa rzadkością:p
 
Pytanie do speców - dałoby radę umożliwić spauzowanie gry podczas cutscenek? To byłby, w każdym razie dla mnie, mod roku.
 
Szukam/Proponuje moda na zwiększenie poziomu trudności gry. Gra jest stanowczo za prosta... bardzo mi się podoba najnowszy wiesiek ale walka ogranicza się do tępej siekaniny wrogów z okazjonalnym odskokiem. myślałem że NG+ da jakieś wyzwanie, tymczasem gra jest jeszcze PROSTSZA.
 
Last edited:
sądząc po komentarzach ten mod chyba nie jest zbyt dobrze zbalansowany na NG+, ale autor od poniedziałku ma zacząć pracować nad poprawkami do NG+ więc poczekam ;)
wielkie dzięki za linka.
 
Ciekawym dodatkiem do wiedźmińskich rynsztunków mógłby być podmieniony medalion, reprezentujący daną szkołę. Tak żeby mając ekwipunek kota mięć też koci medalion. W grze jest chyba wisiorek kota i jego wizerunek na hud Ciri, ale nie wiem jak z gryfem i niedźwiedziem.
 
nie wiem jak z gryfem i niedźwiedziem.

są modele głowic miecza, więc jakoś można je ewentualnie zaimplementować:







 
Jest jakis mod który powiększa drzewko zdolności pod new game plus by sie przydał lub ktos zdolny do zrobienia takiego moda ja jestem zielony w modowaniu jedyny mod jaki zrobiłem to na udźwig do STALKERA
 
Prócz zmiany stroju Ciri, proponuję jeszcze zrobić małą zmianę skryptową. Mianowicie do w ogóle wszystkich mieczy wiedźmińskich dodać do stalowych przebijalność pancerza, tak jak w przypadku miecza Ciri, który ma +800, przez co nadaje się do bicia i potworów i ludzi. Dlaczego? Dla ogromnych wielbicieli lore-friendly (z góry mówię, za takiego się nie uznaję) byłoby to świetne, bo stalowe miecze również były stosowane na potwory, a w grze mają jakąś magiczną blokadę i są bezużyteczne na nie. A ja tego moda bym chciał, bo chciałbym pobiegać sobie z jednym mieczem, a Zireael mnie już zaczyna nudzić.
 
Top Bottom