Szukam moda / Proponuję moda

+
Mam pytanie. Czy ktoś ma na swoim komputerze e3 ligthing moda - bo usunięto go z nexusa,a wygląda bardzo fajnie? Mógłby go ktoś mi gdzieś wrzucić?
 
Cześć, marzy mi się mod zmieniający interfejs na ten z wersji beta.
Aż tak zaawansowanym modderem nie jestem, ale mam wrażenie, że aż takiej zmiany bez RedKita się nie da zrobić, a tego programu brak na razie i nie wiadomo czy w ogóle wyjdzie. Aczkolwiek faktycznie, ten jest ładniejszy od aktualnego.
 
Szukam modyfikacji, która dodaje kurz gdy galopujemy koniem. Chodzi o to aby przywrócić kurz spod kopyt konia taki jak był we wcześniejszych trailerach. Ktoś, coś?
 
Przejrzałem właśnie nexusmods i mam wrażenie że modów na zmianę kolorystyki gry jest mnóstwo (aż za dużo dla kogoś kto się na tym nie zna:/) Jaki mod polecacie by gra była mniej kolorowa a bardziej ciemna/mroczniejsza?
 
Przyznawanie expa za "szare zadania"

Witam, czy jest jakiś mod, który przyznaje nam expa za zadania, które są napisane szarą czcionką ? Pisząc szare zadania chodzi mi o qesty które są przeznaczone na niższy level. Pozdrawiam
 
Mam do Was Szanowne grono pytanie, widziałem mody na skalowanie potworów do naszego obecnego xpa i nie ukrywam że coś takiego przydałoby mi się teraz na NG+ bo same szare potwory i tutaj pada pytanie "czy te mody zwiększają tylko hp wroga czy też modyfikują np. siłę jego ataku?"
 
Mam do Was Szanowne grono pytanie, widziałem mody na skalowanie potworów do naszego obecnego xpa i nie ukrywam że coś takiego przydałoby mi się teraz na NG+ bo same szare potwory i tutaj pada pytanie "czy te mody zwiększają tylko hp wroga czy też modyfikują np. siłę jego ataku?"
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1349/? obadaj ten mod jest dostępny w kilku wersjach samo skalowanie i zmiany w balansie wszystko masz opisane na stronie
 
Witam,
czy ktoś orientuje się czy jest jakiś mod, który pokaże mi wszystkie żółte wykrzykniki na mapie? Grę już skończyłem, ale czasami sobie podróżuję na Płotce i znajduję nowe questy tego typu. Chciałbym brzydko mówiać zaliczyć wszystkie ;p
 
Pokazuje na mapie tylko questy, które mam dodane do dziennika. Ja chce znaleźć miejsca gdzie są te, których nie znalazłem.

Takiego moda chyba nie ma, ale w którymś temacie ktoś podawał link do spisu wszystkich questów w W3 (w wersji angielskiej). Poszukaj sobie tego, a potem porównaj z tym co już wykonałeś. To chyba jedyny sposób. Wydaje mi się, że również poradnik od gry-online zawiera opis wszystkich zadań, ale tu trzeba niestety zainwestować kasę w kupno, bo część stron w wersji elektronicznej jest ukryta jeśli nie posiada się abonamentu.
 
Da się zrobić coś z tym wiatrem, żeby tak mocno nie dmuchał? Czasami boję się, żeby mnie z Płotki nie zwiało :p. O ile na Skellige jestem w stanie silniejszy wiatr zaakceptować, to już w Vellen jest to przegięcie.
 
I te drzewa, które aż wwiewa do budynków >:D .

Też z chęcią przywitałbym mod zmniejszający podmuchy wiatru. Na nic takiego jeszcze, jak dotąd, nie trafiłem.
 
Obrazy
Witam, niestety gdy odpaliłem zapis okazało się, że pozbyłem się kilku obrazów jakie można było zdobyć w podstawce czy w dodatku...
Stąd moje pytanie czy są jakieś "kody" w Console Commands na te obrazy.
W dodatku Krew i Wino będzie możliwość zawieszenia sobie obrazów na ścianie w swojej posiadłości :)
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom