Szukam moda / Proponuję moda

+
Witam po dłuższej nieobecności! :)

A teraz do rzeczy: kolega @Rustine stworzył swego czasu absolutnie genialnego moda, który w "Zabójcach królów" podmieniał Geraltowi animację turlania, na iście wiedźmiński piruet. Przyznam, że w tej chwili nie wyobrażam sobie W2 bez tej modyfikacji, dlatego z pewną taką nieśmiałością zapytuję, czy byłaby opcja stworzenia czegoś podobnego do W3?
 
Przyznam, że w tej chwili nie wyobrażam sobie W2 bez tej modyfikacji, dlatego z pewną taką nieśmiałością zapytuję, czy byłaby opcja stworzenia czegoś podobnego do W3?
Absolutnie żadnej. Nie chodzi o to, że nie mam ochoty, po prostu się nie da.
 
Siemanko, chciałem się zapytać czy istnieje taki mod, który pokazuje nam wszystkie wykrzykniki na mapie, chodzi mi o to, że gram już 3 raz i nie chcę znowu zwiedzać każdego zakątka świata, przydałby się taki mod który te wykrzykniki pokazuje.
 
Absolutnie żadnej. Nie chodzi o to, że nie mam ochoty, po prostu się nie da.

Wielka szkoda, tamten mod kompletnie zmienił dla mnie obraz walki w W2, zawsze uważałem, że takie turlanie się w czasie walki wygląda co najmniej dziwnie, z kolei piruety były efektowne i choć może niepraktyczne to zgodne z książkowym lore. Mówi się trudno, zawsze zostaje iskierka nadziei, że może kiedy/jeśli REDzi udostępnią jakieś porządne narzędzia moderskie...
 
Mówi się trudno, zawsze zostaje iskierka nadziei, że może kiedy/jeśli REDzi udostępnią jakieś porządne narzędzia moderskie...

Możesz raczej nawet tą iskierkę porzucić. Redkita nie będzie jak się dowiedzieliśmy podczas wizyty w studio :(.
 
Dobry wieczór

Szukam moda dotyczącego mikstur.
Moje marzenie :
1. chce aby efekty mikstur działały dłużej
2. żeby były silniejsze
3. aby mikstura zamieć spowalniała zauważalnie czas
4. aby wyżej wymienione punkty nie ułatwiły mi za bardzo gry chciałbym aby mikstury się nie odnawiały .chciałbym też mieć możliwość zrobienia więcej niż 5 mikstur jednego typu.

Pozdrawiam:))
 
Dobry wieczór
Szukam moda dotyczącego mikstur.

Jeśli masz zamiar grać w najnowszy dodatek, to na razie wstrzymaj się z instalowaniem modów, bo te które są w większości nie będą działać z nowym patchem. Poczekaj aż po premierze wyjdą uaktualnione wersje i wtedy szukaj odpowiedniego dla siebie.
 
działa dzięki, ten na jedzenie i picie też znalazłem ale działa źle, tzn. odnowić zmęczenie poprzez medytację można ale głodu i pragnienia poprzez jedzenie i picie już nie, chyba wynika to z tego, że mod jest dla 1.11,
 
Pytanie do moderów jest jakaś szanse, że udałoby się nieco przerobić ten fryz żeby był dłuższy? Wtedy mielibyśmy fryzurę z pierwszego Wiedźmina
Jest, ale nikomu się nie chce. I daleko do jedynkowej, brak przedziałka i za dużo włosów przerzuconych na czubek głowy.
 
Czy ktoś mógłby polecić podobny w działaniu do tego http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/552/? mod? Ten niestety nie będzie uaktualniony. Pamiętam, że kiedyś ktoś pisał o innym zmieniającym alchemię w podobny sposób, ale nie mogę tego odnaleźć :(. Oczywiście chodzi mi o wersję działającą z ostatnim patchem :).
 
A ja mam inne pytanie: czy mody instalowane z użyciem Nexus Mod Managera będą się uruchamiać, gdy włączę grę poprzez Galaxy, czy muszę ją uruchamiać również poprzez NMM? Niby żadna różnica, ale wrodzona moja próżność dopomina się o niektóre jeszcze niezaliczone osiągnięcia na Galaxy.
:radovidsmug:
 
Top Bottom